Biyografi

Sinem Ökten Kaç Yasinda? Sinem Ökten Hangi Takımı Tutuyor?

sinem ökten kerem tunçeri , sinem ökten doğum tarihi, sinem ökten hangi takımlı gibi soruların  cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sinem Ökten Kaç Yasinda? Sinem Ökten Hangi Takımı Tutuyor? Geçmiş Dönemde NTV Spor kanalında spor spikeri olarak yer almıştır. Şimdiki dönemde Tivibu Spor ekranlarında spor spikerliği vazifesini yerine getirmektedir. Sinem Ökten Milli Basketbolcu Kerem Tunçeri ile olan ilişkisiyle magazin basını gündeminde yer almaktadır. Peki Sinem Ökten kaç yaşında, hangi takımı tutuyor,  eşi Kimdir, kiminle evli gibi soruların  cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sinem Ökten Kimdir? Hakkında Kısa Bilgi

26 Temmuz 1990 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Sinem Ökten, baba yönünden aslen Samsunludur. Ege Üniversitesi Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun oldu.

2013 ve 2016 yılları arasında NTV Spor kanalında spor spikeri olarak çalıştı. 2016 senesinde Tivibu Spor ekranlarında spor spikerliğinde çalışmaya devam etti. 7 Ağustos 2020 tarihinde A Spora geçtiğini belirtti. 2018 senesinde, eski ulusal basketçi Kerem Tuncer’i ile olan ilişkisiyle magazin basını gündeminde yer aldı.

Sinem Okten Kimdir Hakkinda Kisa Bilgi
Sinem Okten Kimdir Hakkinda Kisa Bilgi

Sinem Ökten Kaç Yaşında?

1990 doğumlu olan Sinem Ökten, 2021 senesi  için 31 yaşındadır. Burcu ise Aslandır.

Sinem Ökten Boy Kilo?

Sinem Ökten 1.76 m boyunda, 56 kg ve Aslan burcudur.

Sinem Ökten Evlimi?

1990 doğumlu olan Sinem Ökten, bekardır.

Sinem Okten Kac Yasinda
Sinem Okten Kac Yasinda

Sinem Ökten Özel Hayatı

Başarılı sunucu bir dönem Eski dönemlerde Milli Basketbolcu olan Kerem Tunçeri ile ilişkisi ile magazin gündeminde yer almıştı. Basketbol sevgisi ile de bilinen başarılı sunucu , Tivibuspor’da sunmuş olduğu programların beraberinde Basketbol Ligi’nden maç arası ve maç sonu yaptığı röportajlarla dahi dikkat çekiyordu.

Sinem Ökten Hangi Takımı Tutuyor?

Güzel sunucu ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de hangi takımı tuttuğudur. Güzel spor spikeri olan Ökten, genellikle programda yaptığı yorumlarda ve konuşmacılara olan yaklaşımında hangi takımı tuttuğunu gizlemektedir.  Sinem Ökten her takıma denk uzaklıktadır.

Sinem Okten Sevgilisi
Sinem Okten Sevgilisi

Sinem Ökten Sevgilisi?

Eski Milli basketçi Kerem Tunçeri ile olan ilişkisiyle magazin basını gündeminde yer almıştır.

Sinem Ökten Aslen Nereli?

Ekranların en etkin isimleri arasında bulunan Güzel sunucu Sinem Ökten her ne kadar yaşamının büyük bir kısmını İzmir’de ve İstanbul’da geçirse de baba yönünden aslen Samsunludur.

Sinem Ökten Doğum Tarihi?

Güze sunucu Sinem Ökten 26 Temmuz 1990 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Baba tarafından aslen Samsunludur.

1.7/5 - (35 votes)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu