Biyografi

Dila Kent Kimdir? Hayatı Hakkında Bilgi, Dila Kent Kaç Yasinda?

Dila Kent Kimdir kısaca, Dila kaç yaşında, Dila bozkaya kaç yaşında,

Dila Kent Kimdir? Youtube video paylaşım platformlarında ürettiği eğitici ve kendine özgü içerik ile genellikle çocuklara hitap etmekte ancak büyük yaşlardaki insanlarında sevgini kazanmış durumda bu denli sevilen Başarılı Fenomeni in sevenleri  Dila Kent Kimdir Hayatı Hakkında Bilgi? Dila Kent Kaç Yasinda? gibi hakkında bir çok soruyu merak etmektedir bizde sizlerin merak ettiği soruların cevaplarını bu makalemizde cevap vermek istedik.

Dila Kent Kimdir?

Başarılı Fenomen 6 ekim 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve ailesinin tek çocuğu olduğu bilinmektedir. Gerçek soy adı kent değildir gerçek soyadı Bozkaya dır. çocukluğundan beri Barbie bebeklerine düşkünlüğü bilinmekte bunun yanında oyunculuğa ve yönetmenliğinde bir hevesi olduğunu biliyoruz öğleki kazandığı okulu okumak için İzmir’e yerleşmiş ve İzmir 9 Eylül üniversitesinde Film Tasarım ve Yönetmenliği bölümünü bitirmiştir. Ardından 2007 yılında yaşamına İzmir’de devam etmek isteyen Dila Kent eğitim için geldiği şehirden ayrılmamıştır. Uğurlu rakamının 4 olduğu bilinen güzel fenomenin en sevdiği Barbie bebeğinin ailesinin kedisine aldığı ilk bebek olduğunu belirtmiştir. Ever After High ve Monster High bebeklerine karşı da bir ilgisi olduğunu ve sevdiğini belirtmiş ancak başka bir oyuncak sevmediğini de belirtmiştir.

Dila Kent Kaç Yaşında ?

Fenomenin  hakkındaki soruları cevapladığımız makalemizde en çok sorulan soruların başında kaç yaşında olduğu soru bulunmaktadır. 6 Ekim 1994 yılında dünyaya gelen güzel fenomen 2020 yılı itibari ile 26 yaşındadır.

Dila Kent Burcu Nedir ?

Başarılı fenomen hakkında merak edilenler sorularda sırada burcu ile ilgili soru gelmekte Güzel Fenomen terazi burcu ve burcunun özelliklerini taşımaktadır.

Dila Kent Babası Kimdir ?

Fenomen babasının kim olduğuna dair oldukça fazla soru sorulmuş ve Google arama motorunda aratılmış ancak babası hakkında bir bilgi yoktur.

Dila Kent Aslen Nereli ?

Başarılı fenomen hakkında sorulan sorularda sıradaki soru aslen nereli olduğu bulunuyor. Aslen İstanbullu olduğu bilinmektedir.

Dila Kent Telefon Numarası Nedir ?

Dila Kent Telefon Numarası Nedir ?  Youtuber hakkında en çok sorulan soruların başında gelen telefon numarası nedir oldu beklide tüm fenomenler için geçerli olan bu soru Fenomen içinde geçerli ve takipçileri ve sevenleri onu daha yakından tanımak ve ona ulaşmak için numarasını aramaktadır . Ancak telefon numarası sosyal platformlarda bulunmamaktadır bulunsa dahi özel hayatın gizliliği bakımından gizli tutulması gerekmektedir ulaşmak istersen sosyal medya hesaplarından kendisi ile iletişim kurabilirsiniz.

Youtube ? Hesabi

İnstagram ? Hesabi

Bu Yazi Dikkatinizi Çekebilir : Nazlı Canyurt Kimdir?

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu