Biyografi

Nazlı Canyurt Kimdir? Kiminle Evli, Eşi Kim?

Nazlı Canyurt güzel sunucu kısa sürede elde ettiği başarılar ile birlikte çok sevilmeye başladı duruşu konuşması ve sunucudaki başarısı oldukça dikkat çekmesine neden oldu sosyal medya platformlarında aktif olarak kullanmakta olan güzel sunucu takipçileri ve sevenleri hakkındaki bilgileri oldukça merak etmektedir Nazlı Canyurt Kaç Yaşında? Kimle Evli? Boyu Ve Kilosu? Eşi Kimdir? gibi sorularınızı cevaplamak niyeti ile bu makalemizi sizlere sunuyoruz.

Nazlı Canyurt Kimdir ?

Nazlı Canyurt Kimdir ? 28 Ekim 1987 yılında İstanbul da dünyaya geldi. Eğitim hayatına Bahriye ilk öğretim okulunda devam eden güzel sunucu liseyi Bostancı Lisesi’nde bitirdi. Üniversite hayatına Balıkesir Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Fakültesi’nde devam etti. Üniversite son sınıfta aslında sevdiği meslek olan habercilik ve televizyonculuğa ilk adımını attı. NTV Spor ‘da staj yapmaya başlayan ve ardından Londra’da 6 aylık yabancı dil ve Sport Management eğitimi aldı. Londra’ndan döner dönmez Kanal Türk de Muhabir olarak çalışmaya başladı çalışması ile oldukça dikkat çeken ve spor bilgisi meslektaşlarına göre çok olması Kanal Türk’ün aynı medya grubundaki Beyaz Tv de spor spikerliğine başladı. Spikerliğin yanı sıra her hafta sonu Pazar günü Canlı Gol programını Tolga Becer ile birlikte hazırlayıp sundu, bir süre bu şekilde devam eden Nazlı Canyurt 11 Eylül 2011 yılında Bein Sports kanalında çalışmaya başladı. Bein Sports’ta spor bültenlerini sunmaktadır.

Nazlı Canyurt Kaç Yaşında?

Güzel sunucu hakkında sizlerin en çok merak ettiği soruları topladık. Sizin en çok arama yaptığı soruların başında kaç yaşında olduğu soru bulunmaktadır. Canyurt un 28 Ekim 1987 yılında İstanbul’da dünyaya geldi 2024 yılı itibari ile 37 yaşında.

Nazlı Canyurt Boyu Ve Kilosu Nedir ?

Güzel sunucu hakkında merak edilenlerde sırada boyu ve kilosu ile ilgili olan soruda güzel sunucunun boyu 171 cm kilosu 56 kg dir.

Nazlı Canyurt Burcu ?

Başarılı Sunucu hakkında merak edilenlerde üçüncü sırada burcu ile ilgili olan soru bulunmaktadır. 28 Ekim 1987 yılında dünyaya geldiği bilinen Akrep burcudur.

Nazlı Canyurt Estetik ?

Güzel sunucu hakkında merak edilenlerde estetik var mı varsa neresine yaptırdı gibi sorular bulunuyor. Bu konu hakkında yaptığımız araştırmalarda estetik yaptırdığı ve neresine yaptırdığına ait herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Nazlı Canyurt Kiminle Evlendi ?

Güzel Sunucu kiminle evlendi sorusuyla oldukça fazla karşılaştık. Bizde sizlere güncel bir bilgi sunmak amacıyla detaylı bir araştırma yaptık. Araştırmalarımız sonucunda Nazlı Canyurt 10 Ekim 2020 yılında Uzman Doktor Ali Duman ile Hotel Raffles İstanbul’da küçük bir düğün ile dünya evine girmiştir.

Nazlı Canyurt Eşi Dr. Ali Duman Kimdir ?

10 Ekim 2020 yılında İstanbul’da küçük bir düğün ile Nazlı Canyurt ve Dr. Ali Duman dünya evine girdiler. Takipçileri ve sevenleri tarafından eşi oldukça merak edilmektedir. Peki Dr. Ali Duman Kimdir? Dr. Ali Duman 1973 yılında Stuttgart-Almanya’da doğdu 1991 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Hacettepe Tip Fakültesi İngilizce Tıp bölümünü kazandı ve 1997 yılında başarılı bir şekilde mezun oldu. 1994 ve 1995 yıllarında Utrecht-Hollanda ve Dresden-Almanya’da damar cerrahisi ve mikro cerrahi eğitimleri aldı. 2003 yılında İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Hastanesinde Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi uzmanlığını aldı çok sayıda uzmanlığı ve başarısı bulunmaktadır. Şuanda estetik cerrahisi ile ilgilenmektedir ve başarılarına başarı katmaya devam etmektedir.

 İnstagram Hesabi?

İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/nazlicanyurt/?hl=tr

Dr. Ali Duman İnstagram?

İnstagram Hesabı = https://www.instagram.com/draliduman/

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu