Biyografi

Sena Mia (Senamiaonline) Kimdir? Nereli, Kaç Yaşında?

Sena Mia (Senamiaonline) Kaç Yaşında

Gncbilgi Biyografi bölümü yazarı olarak bugün sizlere bu makalemizde Sena Mia (Senamiaonline) Kimdir?, kaç yaşında, nereli, doğum tarihi, boyu ve kilosu, sevgilisi ve kim olduğu hakkında bilgilere yer vereceğiz.

Tiktok ve Instagram platformundan sonra Sena Mia, Youtube platformunda fenomen oldu. İstanbul doğumlu ünlü fenomen Senamiaonline kullanıcı adıyla Tiktok, Instagram ve Youtubede paylaşımlara devam etmektedir. Başarılı fenomenin takipçileri, arama motorlarında hayatıyla ilgili olarak; yaşının kaç olduğu ,nereli, boyu ve kilosunun ne olduğu sık sık araştırımaya başladı.

Sena Mia (Senamiaonline) Kimdir?

Sena Mia veya Senamiaonline takma adı ile bilinen 2000 doğumlu bir sosyal medya fenomenidir. Tiktok ve Instagram Reels videolarının yanı sıra Youtube’da içerik üretmeye başladı. Youtubede Mini Animasyon Çalışması adı verilen video, 6 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Videonun içeriğinde ; Efe Uygaç, Sürmeli, Selinay Yalçın ve Yağız Kurtuluş gibi isimlerde yer almıştır.

Sena Mia (Senamiaonline) Kim, Kaç Yaşında, Nereli, Gerçek Adı Nedir? gibi merak edilen soruların kısa cevapları yazımızın devamında yer almaktadır.

Sena Mia Senamiaonline Kimdir
Sena Mia Senamiaonline Kimdir
  • Gerçek Adı : Sena Mia olarak bilinmektedir,
  • Doğum Tarihi :  Gün, ay olarak bilinmesede 2000 doğumlu olduğu bilinmektedir.
  • Kaç Yaşında : Günümüz itibari ile yıl olarak Senamiaonline 22 yaşında.
  • Aslen Nereli : Doğum Yeri İstanbul.
  • Sevgilisi Var Mı? : Sevgilisinin olmadığı bilinmektedir.
  • Nerede Yaşıyor : İstanbul olarak bilinmektedir.

Sena Mia (Senamiaonline) Aslen Nereli?

Takipçilerinin en çok merak ettiği bir diğer konu ise fenomenin aslen nereli olduğudur. Ünlü fenomen İstanbul Kadıköy’de doğdu bilinmektedir ve aslen nereli olduğu hakkında herhangi bir bilgi yoktur.

Sena Mia (Senamiaonline) Kaç Yaşında?

Kısa sürede popüler olan güzel fenomen Sena Mia 2000 yılında İstanbul’da doğduğunu ve yıl olarak 22 yaşında olduğunu bir çok kaynakta belertilmektedir.

Sena Mia (Senamiaonline) Sevgilisi Var Mı?

Sena Mia kimdir
Sena Mia kimdir

Güzelliğiyle magazin gündeminde olan popüler sosyal medya fenomeninin takipçilerini meraklandıran bir diğer önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomeninin sevgilisi olup olmadığı olmuştur. Güzel fenomenin bilindiği kadarı ile sevgilisi yoktur.

Sena Mia (Senamiaonline) Ne Kadar Kazanıyor?

Kısa sürede geniş hayran kitlelerine ulaşmayı başaran sosyal medya fenomeninin takipçileri, arama motorlarında fenomenin sosyal medya ile ne kadar kazandığını araştırmaktadır. Fakat sosyal medya fenomenin sosyal medya kazancı ile ilgili herhangi net bir bilgi yoktur.

Sena Mia Boyu ve Kilosu?

Sena Mia Senamia çevrimiçi
Sena Mia Senamia çevrimiçi

Tiktok platformunda oldukça başarılı olan sosyal medya fenomeninin takipçilerini tarafından merak edilen bir diğer konu ise boyu ve kilosu oldu.  Sena Mia Boyu : 1.64 cm  Kilosu : 57 kg tırAyrıca bir videoda kendisinin balık etli olduğu ve bu halinden oldukça memnun olduğunu belirtmiştir.

Sena Mia (Senamiaonline) Telefon Numarası Nedir?

Sena Mia (Senamiaonline), telefon numarasını ile bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat; Sena Mia (Senamiaonline) ye ulaşmak istiyorsanız eğer Sosyal Medya hesaplarından kendisine ulaşmanızı tavsiye ederiz Sena Mia (Senamiaonline) telefon numarası 530 545 devam eden bir durum görürseniz itimat etmeyiniz. Kendisine Ulaşmanın İyi yolu sosyal medya hesaplarıdır.

Sena Mia (Senamiaonline) Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medyayı kullanmayı seven ve oradan takipçileriyle bilgi ve paylaşımda bulunan influencerın sosyal medyada takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır.

İnstagramda 114 gönderi 292bin takipçi 827 takipçisi bulunmaktadır.

Sena Mia Instagram
Sena Mia Instagram

YouTube hesabında 12,2 B abonesi ve 336.609 görüntüleme bulunmaktadır.

Tiktok platformunda ise 438 Takip ediyor 831.4K Takipçisi 32.9M beğenisi bulunmaktadır.

senamiakalip tiktok hesabi
senamiakalip tiktok hesabi

Sena Mia (Senamiaonline) Ailesi ( Annesi, Babası, Kardeşi)

Başarılı sosyal medya fenomeni Sena Mia Ailesi yani annesi, babası hakkında yeteri kadar bilgi bulunmamaktadır. Fakat güzel sosyal medya fenomenin Nisa adında bir kardeşi vardır.

Sena Mia (Senamiaonline) ile ilgili bu makalede yanlış bilgiler olduğunu düşünüyorsanız veya içeriğin kaldırılmasını istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu