Biyografi

Kumsal Sekü Tiktok Fenomeni Kimdir? Kaç Yaşında?

Kumsal Sekü Kaç Yaşında?

Tiktok fenomenlerinden biri olan Kumsal Sekü kullanıcı adıyla kısa sürede adından söz ettirdi. Kumsal Sekü Kimdir? kaç yaşında? Kumsalsekü kimdir aslen nereli? Tiktok beğenilen ismi Kumsal Sekü hakkında bilgiler yazımızın devamında yer alacaktır.

Tik Tok’un yeni güzellerinden Kumsal Seku hayatı ve biyografisi merak edilmektedir. Başarılı Tiktok fenomeni Kumsal Sekü Tiktok Fenomeni Kimdir?, nereli, Kumsal Seku kaç yaşında, boyu kaç, Kumsal Seku sevgilisi kim gibi soruların cevaplarını bu yer almaktadır.

Kumsal Sekü Tiktok Fenomeni Kimdir?

Tik Tok’un sevimli kızı olarak adından ve söz ettiren Kumsal Seku, güzelliğiyle de son zamanlarda herkesin merak ettiği fenomenlerden biri olmuştur.

Kumsal Sekü Kimdir? hakkında kısa bilgiler

  • Gerçek Adı:  Ece olduğu bilinmektedir.
  • Kaç Yaşında: 22 yaşında.
  • Aslen Nereli: Ankaralı olduğu bilinmektedir.
  • Boyu ve Kilosu:  Boyu / 1.67 cm Kilosu 57 olduğu bilinmektedir.
  • Doğum Tarihi: 17 Haziran 2002 doğumlu olduğu bilinmektedir.

Kumsal Sekü Kim?

Gerçek Adı “Ece” olduğu bilinen; Kumsal Seku bir sosyal medya fenomeni ve bir Tiktok fenomenidir. 17 Haziran 2002’de Ankara’da doğdu. An itibari ile 22 yaşında. Tiktok platformunda ürettiği içeriklerle isimini duyurmaya başladı ve kısa sürede fenomenler dünyasında adından söz ettirmeye başladı. Tiktok platformundan sonra Instagram ve Youtube dünyasında fenomen oldu. Hayatını İstanbul’da sürdüren başarılı sosyal medya fenomeni aslen Ankaralıdır.

Kumsal Seku Kim
Kumsal Seku Kim

Eğitim hayatına Ankara’da başladı. Güzel Sanatlar Lisesi Batı Müziği Bölümü’nden mezun olduktan sonra üniversite eğitimine Konservatuar Bölümü’nde devam etmek istedi. Piyano, Leman ve çello eğitimi aldı ve İstanbul Devlet Konservatuarı’nın müzik eğitimi kampüsüne hazırlanmaya başladı.

Kumsal Sekü Kaç Yaşında?

Takipçilerinin en çok merak ettiği konulardan biri de başarılı fenomen Kumsal Sekünün kaç yaşında olduğudur. 17 Haziran 2002 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni gün itibari ile 22 yaşındadır.

Kumsal Seku Boyu ve Kilosu?

Tiktok platformunda çektiği videolarla sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken Kumsal Seku‘nun fiziği merak konusu oldu. Başarılı sosyal medya fenomeninin 1.67 cm boyunda ve 57 kg tır.

Kumsal Seku Aslen Nereli?

Başarı fenomenin aslen nereli olduğu oldukça merak konusu olmuştur. Yaptığımız araştırmalara göre TikTok fenomeni Kumsal Seku aslen Ankaralı olduğunu belirtilmektedir.

Kumsal Seku Ailesi Kimdir? (Annesi, Babası)

Başarılı sosyal medya fenomeni, Kumsal Seku takipçileri tarafından ailesi kim olduğu merak edilmektedir. Fakat ailesi hakkında internette her hangi bir bilgi yer almamaktadır..

Kumsal Seku Sevgilisi Kimdir?

Başarılı fenomenin sosyal medya paylaşımlarında Oğuz Bay ile sevgili olduğu anlaşılmaktadır. Güzel fenomen, geçtiğimiz günlerde Youtube platformunu aktif olarak kullanmaya başladı, Sevgilisi Oğuz Bay ile ilk videosunu çekti ve takipçilerin merak ettiği bir çok konuyu bu video ile cevaplamış oldu.

Kumsal Seku instagram
Kumsal Seku instagram

Kumsal Seku’nun Telefon Numarası

Güzel fenomenin numarası 0533 434 ** ** demek isterdim ama ne yazık ki Kumsal Seku numarasını paylaşmadı. Aramayı bırakmalı ve ona ulaşmak için YouTube, TikTok ve İnstagram hesabından ulaşabilirsiniz.

Kumsal Seku tiktok
Kumsal Seku tiktok

Kumsal Seku sosyal medyada çok popüler. YouTube kanalında 54.000 abonesi, Instagram’da 107 bin, Tiktok’ta 1,8 milyon takipçisi var.

Bu yazımızda Kumsal Seku Kimdir?, kaç yaşında ,aslen nereli, sevgili ,evlimi hakkında bilgilere yer verdik. Verilen bilgilerde herhangi eksik veya hatalı bir kısım var ise yorum kısmından bize belirtebilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu