Faydalı BilgilerSosyal Medya

TikTok Hediye Fiyatları 2024 (En Pahalı Hediye Ne Kadar?)

Tiktok pahalı hediye ne kadar?, spor araba ne kadar?,  hediye kartları aslan?,  hediye hesaplama?, Tiktok hediye fiyatları?

TikTok Hediye Fiyatları 2024; Tiktok(1) hediyelerinin fiyatları kullanıcıları tarafından oldukça merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşan Tiktok kısa videoların paylaşım platformu olarak bilinen bir sosyal medya uygulaması fazlasıyla kullanıcısı bulunana Tiktok’ta para kazanan insanların sayısı da oldukça fazla.

Tiktok pahalı hediye ne kadar?, spor araba ne kadar?, hediye kartları aslan?, hediye hesaplama?, Tiktok hediye fiyatları? gibi soruları merak eden kullanıcıların cevap bulacağı ” Tiktok Hediye Fiyatları 2024, Hediyeleri Ne Kadar” başlıklı yazımızı paylaştık.

Tiktok Hediye Hesaplama 2024

Tiktok satın alınan her hediye kartından %60 oranda kesinti yapmaktadır yanı hediye gönderdiğiniz yayıncıya gönderdiğiniz hediyenin para karşılığından %60 kesinti yaparak hesabına tanımlamaktadır.

Tiktok En Pahalı Hediye Ne Kadar?

Tiktok canlı yayın hediye fiyatları, Tiktok hediye fiyatları aslan bir çok kullanıcı için oldukça merak edilen konular arasında bulunuyor. Bir çok içerik üretici canlı yayınlarda aldığı hediyelerin ne kadar olduğunu hesaplamak için tiktok hesaplama ara yüzüne girip manüel olarak hesaplaması gerekiyor.

Tiktok pahali hediye ne kadar
Tiktok pahali hediye ne kadar

Ancak bu yazıda sizlere merak edilen hediyelerin fiyatlarını açıklayıcı bir şekilde belirttik. Bu sayede gelen Tiktok’ta gelen hediyeleri direk hesaplayarak yorulmadan işleminize devam edebilirsiniz.

TikTok Hediye Fiyatları 2024

Tiktokda kullanıcıların bir birlerine hediyeleşme olarak gönderdikleri hediyelerin Tiktok güncel hediye fiyatları olarak aşağıda belirtildi.

TikTok Hediye Fiyatları Ne Kadar?

tiktok hediye
tiktok hediye
  • Yat Hediye Fiyatı
  • Tiktok Spor Araba Ne Kadar?
  • Tiktok Para Yağmuru Ne Kadar?
  • Öpücük Ne Kadar?
  • Para Yağmuru Ne Kadar?
  • Altın Madeni Ne Kadar?
  • Tiktok Asa Hediyesi Ne Kadar?
  • Tiktok’ta En Pahalı Hediye Ne Kadar?

Tiktok Yat Hediye Fiyatı?

Yat fiyatı Ne kadar Tiktok kullanıcılarının bir çoğu en pahalı hediyelerden birisi olan Yatın fiyatını merak etmekte 7499 jeton karşılığında tiktok  bunu satın alıyoruz Türk lirası olarak bakıldığında 850 TL olarak belirtilmiş. Bu hediyeyi alan yayıncının hesabına 350 TL olarak aktarılmaktadır.

Tiktok Spor Araba Ne Kadar?

Tiktok spor araba hediyesi oldukça nadir kullanılmakta. Bu kadar nadir olmasının asıl sebebi şu spor araba atmak istediğinizde tiktok dan bunu satın alırken sizden 29999 jeton almakta ve buda 3200 TL olarak belirtilmiş. Kendisine hediye olarak gelen yayıncının hesabına 1300 TL olarak aktırılmaktadır.

Tiktok Para Yağmuru Ne Kadar?

Bir yayıncıya hediye para yağmuru göndermek isteyen kişi Tiktok’a 105 TL ödemektedir. Hediyeyi alan yayıncı ise 65 TL olarak hesabına tanımlanmaktadır.

Tiktok Öpücük Ne Kadar?

Tiktok hediye olarak öpücük yollamak istediğinizde sizden 17 TL almaktadır. Bunun karşılığında yayıncıya ise 15 TL olarak hesabına tanımlanıyor.

Tiktok Altın Madeni Ne Kadar?

Tiktok altın madeni için kullanıcıdan 195,57 TL almaktadır. Hediye alan yayıncıya ise 95 TL olarak hesabına tanımlanmaktadır.

Tiktok Asa Hediyesi Ne Kadar?

Tiktok hediye alarak atacağınız Asa için sizden 27 TL almaktadır. Bunun karşılığında yayıncının hesabına ise 15 TL olarak tanımlanmaktadır.

Tiktok Görkemli Şato Ne Kadar?

Görkemli Şato oldukça pahalı ve nadir kullanılan hediyelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Almak isten kişi Tiktok tarafından 20.000 jeton karşılığında satın alıyor. Buda Türk lirası olarak 2.902 TL olarak belirtilmiştir. Gönderilen yayıncının hesabına 1.900 TL olarak tanımlanmaktadır.

Tiktok Unicorn Ne Kadar?

Tiktok bu hediye için 5000 jeton almakta ve 580 TL olarak belirtilmektedir. Hediye olarak gönderilen yayıncının hesabına 300 TL olarak tanımlanmaktadır.

Tiktok Carousel Ne Kadar?

Tiktok Carousel için 2020 jeton almakta bu jeton da 294 TL olarak belirtilmektedir. Hediye olarak gönderilen yayıncının hesabına ise 150 TL olarak tanımlanmaktadır.

Tiktok Legendary Ne Kadar?

Tiktok Legendary için 1000 jeton almaktadır. TL karşılığı olarak 100 TL olarak belirtilmiştir. Yayıncıya hediye olarak gönderilen Legendary yayıncının hesabına 63 TL olarak tanımlanmaktadır.

Tiktok Çay Ne Kadar?

Tiktok çay hediyesi için 50 jeton almaktadır. 6,80 TL olarak belirtilmiş. Hediye gelen yayıncının hesabına 4 TL olarak tanımlanmaktadır.

Tiktok Ayıcık Ne Kadar?

Tiktok ayıcık hediyesi için 100 jeton 15,60 TL almaktadır. Hediye alan yayıncın hesabına 8,3 TL olarak tanımlanmaktadır.

Tiktok Hediyelerin Fiyatı Aslan?

Tiktokta Aslan hediye fiyatı olarak sıkça araştırılan çok nadir görülen aslan tiktok tarafından 29999 jetondan satın alınmaktadır 3914 TL olarak belirtilmiş. Bu nadir hediyeyi alan yayıcının hesabına ise 2166 TL olarak tanımlanmaktadır.

Tiktok’ta En Pahalı Hediye Ne Kadar?

Tiktok’ta en pahalı hediye spor araba fiyatı ise 4200 TL olarak belirtilmiş oldukça nadir kullanılan bir hediye kartı olarak karşımıza çıkmakta bu hediyeyi alan şanslı kişilerin hesabına 2280 TL tanımlanmaktadır.

Tiktok 1000 Hediye Puanı Kaç TL ?

Tiktok hediye puanlarının ne kadar tuttuğunu hediyeden hediyeye değişiklik göstermektedir. Bu sebepten ötürü hangi hediyeden ne kadar aldınız yada ne kadar gönderdiğinize göre fiyatlar değişiklik göstericektir.

Tiktok’ta Hediye Göndermek Paralımı?

TikTok’ta hediye göndermek paralımı sorusu oldukça fazla karşımıza çıkmaktadır evet Tik Tok’ta hediye göndermek ücretli ve hediyeden hediyeye ücretler değişmekte ancak ilk üyeliğinizi tamamladığınızda bir kullanıcıyı takip ettiğinizde size ücretsiz olarak Balon veriliyor ve bunu ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu