Biyografi

Fatmanur Öztekin Kimdir? Eşi Volkan Sapmaz Kaç Yaşinda?

Fatmanur Öztekin Kimdir? Eşi Volkan Sapmaz Kimdir? Evlimi, Eşi ,Sevgilisi, nereli ve kaç yaşında?

Fatmanur Öztekin Kimdir? Eşi Volkan Sapmaz Kimdir? Evlimi, Eşi ,Sevgilisi, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda sitemizin Biyografisi kategorisinde farklı meslek sahibi kişilerin ve fenomenlerin kim olduklarını hakkında en çok merak soruların cevaplarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Fenomen olan Fatmanur Öztekin ve Eşi Volkan Sapmaz dan bahsedeceğiz.

Fatmanur Öztekin Blogger olarak fenomen olmuş isimlerdendir. Sosyal medya hesapları youtube (1) de 419 B abone İnstagramda ise 358bin takipçi  kitlesine sahiptir. Durum böyle olunca takipçileri tarafından; Eşi Volkan Sapmaz ve kendisi hakkında bir bir çok sorunun; (Kimdir, Kaç Yaşinda, Biyografisi, volkan sapmaz Fatmanur Öztekin yaş, kilosu ve boyu, oynadığı diziler, Eşi, Sevgilisi, Kocası ) merak konusu olmuştur.

Fatmanur Öztekin Kimdir? Biyografisi ve Hayati

Fatmanur Öztekin Youtuber ve fenomenidir. 22 Şub 2015 senesinde kurduğu youtube kanalı üzerinden paylaştığı video ile 67.605.009 görüntüleme alarak tanınmaya başladı. 5 Temmuz 2000 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi aslen Kastamonu’dur.

Fatmanur Oztekin Kimdir
Fatmanur Oztekin Kimdir
  • Kaç Yaşinda; 21
  • Aslen Nereli ; Kastamonu
  • Doğum Tarihi ; 5 Temmuz 2000
  • Kilosu ve Boyu Nedir? ; 1.68 cm ve 50 kg dir.
  • Eşi Kaç Yaşinda ; 26 ve Akrep Burcudur.

Yazımıza başlamadan önce başarılı fenomen Fatmanur Öztekin ve Eşi Volkan Sapmaz hakkında en çok merak edilen sorular olan kaç yaşında , nereli , boyu ve kilosu nedir, bunlardan bahsettik.

Başarılı Youtuber youtube kanalında düzenli olarak video içerik yayınlamaktadır. İçeriklerinin konusu ise; makyaj, güzellik, vlog gibi konular yer almaktadır. Yaptığı paylaşımlarda içten ve samimi olması sebebi ile takipçileri tarafından çok sevilmektedir.

Fatmanur Öztekin Hangi Takımı Tutuyor?

Başarılı fenomen ve eşi Volkan Sapmaz Fenerbahçeli olduklarını hakkımızda merak edilen youtube soru cevap videosunda açıklamıştır.

Fatmanur Öztekin Kaç Yaşinda?

2000 yılının temmuz ayında dünyaya gelen başarılı fenomen İstanbul’un Bakırköy İlçesi’nde doğmuştur. Yaşi ise 21 dir.

Fatmanur Öztekin Boyu ve Kilosu Nedir?

Güzel fenomenin fit görünümlü bir vücuda sahip olması nedeni ile boyu ve kilosu oldukça merak edilmektedir. Başarılı fenomenin boyu 1.68 cm, Kilosu ise 50 kg dir.

Fatmanur Öztekin Ailesi ( Anne ve Babası)

İstanbul’da doğmuş olsada Babasının aslen Kastamonulu olduğu belirtilmektedir. 3 kardeş olan başarılı isim kendisinden büyük iki ablası vardır. Babasının ne iş yaptığı sorusuna gelince ise İşletme sahibi olduğu bilinmektedir. Annesi ise ev hanımıdır.

Fatmanur Öztekin Evlimi? Eşi Kim?

Fatmanur Oztekin Esi Volkan Sapmaz
Fatmanur Oztekin Esi Volkan Sapmaz

Takipçileri tarafından en çok merak edilen sorulardan biri olan evlimi ev ise eşi kimdir? Bu sorunun cevabi ise evet evlidir. Eşi ise Volkan Sapmaz dir. 2019 yılında sözlenmiş  2020 yılının eylül ayında ise evlenmişlerdir.

Fatmanur Öztekin Eşi Volkan Sapmaz Kaç Yaşinda?

Güzel fenomenin eşi 26 Yaşindadir ve kendisi akrep burcudur.

Fatmanur Öztekin Eşi Taksicilik Mi Yapıyor?

Başarılı fenomenin eşi Volkan Sapmaz son zamanlarda sık sık taksici olarak çalıştığı yönünde haberler bir çok haber siteleri ve kaynaklarda yer almaktadır. Volkan Sapmaz in asil mesleği taksicilik olmadığını açıklanmıştır. Fakat kısa bir süreliğine kayınpederinin yerine çalıştığını belirtmektedir. Peki Fatmanur Öztekin nin eşi Volkan Sapmaz in asıl mesleği Nedir? bu sorunun cevabi ise; Depo amirliği olduğunu belirtmektedir.

Volkan Sapmaz Kaç Yaşinda?

Fatmanur Öztekin’in Eşi Volkan Sapmaz Yaşı 26 dir. ve Akrep Burcudur.

Fatmanur Öztekin Oynadığı Diziler?

Kafalar Karışık filminde Enes batur, Metin Akpınar, Perihan Savaş, Erkan Can ve oldukça ünlü başarılı oyuncular ile birlikte rol almıştır. En çok aratılan konulardan biri olan Kertenkele dizisi oynayıp oynamadığıdır. Kertenkele dizisinde yer almamıştır.

Fatmanur Öztekin Kocası Kimdir?

Başarılı fenomenin eşi yani kocası Volkan Sapmaz dir.

Fatmanur Öztekin Doğum Tarihi Nedir?

2000 yılının temmuz ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Fatmanur Öztekin Sevgilisi Kaç Yaşında

2019 yılında Nişanlanmış.  2020 yılının eylül ayında ise evlenen başarılı fenomenin eşi  26 Yaşindadir.

Fatmanur Öztekin ve Eşi Hakkında Tüm Merak Edilenler

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu