Biyografi

Ezgi Gizem Akdoğan (Ezgizem) Kimdir? Ezgizem Kaç Yaşında?

Ezgizem Eşi Kimdir?

Ezgi Gizem Akdoğan (Ezgizem) Kimdir? Ezgizem Kaç yaşında?; Son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla ciddi bir takipçi kitlesi edinen; Ezgizem ‘in gerçek adı Ezgi Gizem AKDOĞAN. 1989 yılında Antalya’da dünyaya gelmiş ve 5 Ocak 2014 tarihinde Yalçın AKDOĞAN ile evlenmiştir.

Eğlenceli ve renkli videolar çekmesiyle tanınan Ezgizem; her geçen gün daha fazla kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Aktif bir  sosyal medya kullanıcısı olan Ezgi Gizem; Youtube ve Instagram platformlarında takipçi sayısı ve hayran fanları ile dikkat çekmektedir. Peki; Tiktok fenomeni Ezgizem kimdir, Kaç Yaşında, Eşi kimdir? Bugün sizler için sıkça sorulan tüm soruları derledik ve yazımızda bir araya getirdik.

Ezgi Gizem Akdoğan (Ezgizem) Kimdir?

Ezgizem başta Instagram, YouTube, Tiktok ve musically gibi platformlarda yaptığı paylaşımlarla adını geniş kitlelere ulaştırmayı başaran isimlerden biri. Eğlenceli ve renkli videolar çekmesiyle tanınan Ezgizem, her geçen gün daha fazla takipçi sayısını çoğaltmaktadır.

Ezgizem sosyal medya
Ezgizem sosyal medya

Sosyal medyanın fenomen ettiği kişilerden biri olan ve her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı başaran Ezgizem; yüksek yaşam enerjisini takipçilerine aktarmak için elinden geleni yapmaktadır. 

Ezgizem Boy ve Kilosu Nedir?

Tiktok, YouTube, Instagram gibi sosyal medya sitelerinde en popüler isimlerden biri olan Ezgizem; takipçileri arasında en çok merak edilen konuların başında boyu ve kilosu gelmektedir. Ezgizem 1.65 cm boyunda ve 52 kg ağırlığındadır.

Ezgizem Kaç Yaşında?

Başarılı sosyal medya fenomeni Ezgizem ‘in yaşı, doğum tarihi veya diğer bilgiler hakkında bilgi almak isteyen kişiler onu tanımak için sürekli yaşı ve doğum tarihi ile ilgili bilgiler araştırmaktadır. Ezgizem 23/10/1989 doğumludur. 2023 yılı itibari ile 33 yaşında olan başarılı sosyal medya fenomeni, sürekli yeni çektiği videolar ile takipçi sayısını artırmaya devam ediyor.

Ezgizem tiktok fenomeni
Ezgizem tiktok fenomeni

Ezgizem Nereli?

Başarılı ve sevilen ismin hayranları Ezgi Gizem Akdoğan’ın aslen nereli olduğu merak edilmektedir. Sosyal medya fenomeni Antalya doğumlu ama babası Kayserili olduğu bilinmektedir. 

Ezgizem Eşi (Yakarı Yalçın AKDOĞAN)

Ezgizem’i araştıranların en çok merak ettiği konularından biri de; Ezgizem’i eşinin kim olduğu ve ne zaman evlendikleridir. 2014 yılından beri futbolcu Yalçın AKDOĞAN ile evlidir. 1987 doğumlu Yalçın AKDOĞAN, hem Tiktok videoları hem de futbol kariyeri ile tanınan bir isim.

Ezgizem Eşi
Ezgizem Esi

En çok eşiyle çektiği videolarla tanınan ve adını her geçen gün daha fazla kişiye duyuran Akdoğan, futboldan sonra bu alanda ilerlemek istediğini belirtmektedir. Ayrıca futbolu bıraktıktan sonra hedeflerinden birinin teknik direktör olmak olduğunu belirtmiştir.  Ezgizem’le çok mutlu bir evliliği olan ve birlikte yaptıkları videolardan da keyif aldıklarını söyleyen Yalçın AKDOĞAN, bunu mümkün olduğunca uzun süre yapacaklarını söylüyor.

Ezgizem Ne Zaman Evlendi

5 Ocak 2014 tarihinde futbolcu Yalçın Akdoğan ile evlendi.

Ezgizemin Eski Hali

Sosyal medya kullanıcılarının genellikle arama motorlarında fenomenlerin eski hallerini merak ettiği görülmektedir.. Ezgi Gizem Akdoğan da bu yönü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Takipçileri Ezgizem şu anda 33 yaşında olmasına rağmen, 18 yaşındaki hali ile hiçbir fark görmediklerini söylüyorlar. Her zaman bakımlı görünmesinin bunda etkisi olduğunu düşünüyoruz. Ünlü fenomenin sırrının enerjisi ve motivasyonu olduğu belirtmek gerekmektedir.

Ezgizem Hangi Filmde Oynadı?

Başarılı sosyal medya fenomeni sadece sosyal medyada tanınmakla kalmayıp dizi ve sinema sektörüne de girerek Olmadı Kaçarız filminde rol almıştır..

Ezgizem Ailesi Kimdir?

Sosyal medya platformlarındaki özgün içerikleri ile tanınan Ezgi Gizem Akdoğan, 23 Ekim 1989 yılında Antalya’da dünyaya geldi. Başarılı bir sosyal medya fenomeninin babası Kayserilidir. Uzun süre ailesiyle birlikte Antalya’da yaşayan başarılı fenomenin iki kardeşi daha var.

Ezgizem Aylık Kazancı Nedir?

Sadece TikTok ve Instagram’da değil YouTube platformunda da aktif olan başarılı sosyal medya fenomeni Ezgi Gizem Akdoğan hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de sosyal medya platformlarından aylık ne kadar kazandığı oldu. Ancak diğer fenomenler gibi Ezgi Gizem Akdoğan da kazancı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Ezgizem Telefon Numarası Nedir?

Sosyal medyada büyük kitleler tarafından sevilen ve takip edilen Ezgi Gizem Akdoğan’ın takipçileri başarılı fenomenin telefon numarası oldukça merak edilmektedir. Ancak başarılı fenomen numarasını paylaşmamaktadır.

Ezgizem Nerede Oturuyor?

Sosyal medyada da tanınan Ezgizem , Antalya’da yaşıyor ve birçok ünlünün yer aldığı videolarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu