Biyografi

Nigar Muharrem Kimdir? Nerelidir,Kaç Yaşında?

Nigar Muharrem Youtubede paylaşmış oldugu amatör şarkılar ile ünlenlemeye başlamıştır. Aslen azeri olan Nigar Muharrem 1995 doğumlu olup Türkiye ve Azerbaycan da oldukça ünlenen şarkıcı  Emrah Karaduman ilede bir şarkı yapmıştır.Nigar Muharrem Sarkilari  ise Karadeniz Türküleri,Vazgeçtim,Başka birini sevmirem, Neredesin Sen,Hep Sonradan Neylersen gibi şarkılarıyla ün kazanmıştır.

Nigar Muharrem Kimdir?

Nigar Muharrem Kimdir?  Youtube ve benzeri video sitelerinde seslendirdiği şarkılar ile isminden söz ettirmeyi başaran Nigar Muharrem 1995 yılında Azerbaycanda dünyaya gelmiştir.Nigar Muharrem Eğitim hayatini Azerbaycanda tamamlamıştır.Küçük yaşlardan beridir müziğe ilgisi oldugundan dolayi amatör olarak söylediği şarkılar ile adini sosyal medya aracılığı ile adini duyurmuştur.İnstagram ve tiktok hesabi ile paylaş olugu kısa şarkı videolarini daha sonra youtube yükledigi cover ile fenomen olan Nigar Muharrem adından söz ettirmeyi başarmıştır.Özellikle Vazgeçtim,Başka birini sevmirem,Neredesin Sen,Hep Sonradan Neylersen sarkılari popüler olanlarıdır.

Nigar Muharrem Kimdir

Nigar Muharrem Nereli?

Nigar Muharrem 1 Ocak 1995 yılında Azerbaycanda dünyaya gelmiştir. Aslen Azerbaycanlilar.

Nigar Muharrem Kaç Yaşında?

Nigar Muharrem 1 Ocak 1995 doğumlu olup şuanda 25 yaşındadır.

Nigar Muharrem Burcu

Nigar Muharrem, Oğlak burcudur.

Nigar Muharrem Sarkilari

Nigar Muharrem Sarkilari Youtube ve benzeri video sitelerinde seslendirdiği şarkılar ile isminden söz ettirmeyi başarmıştır. İşte o Şarkılar.

  • Sen
  • Neylersen
  • Başka Birisini Sevebilmirem
  • Vazgeçtim
  • Ona Göre
  • Koyverdin Gittin Beni
  • Yalan Deyir
  • Karadeniz Türküleri

Bu şarkılar ile Nigar Muharrem dinleyenlerin büyük beğenisini  kazanmıştır. Başarılı şarkıcı aslen Azerbaycanlidir ve Azerbaycan Da  doğmuştur.

Nigar Muharrem Saç Rengi

Nigar Muharrem Saç Rengi “Kahverengidir.”

Nigar Muharrem İnstagram Hesabi

Nigar Muharrem İnstagram Hesabinda toplam 310 bin takipçisi bulunmaktadir.

Nigar Muharrem Youtube Hesabi

Nigar Muharrem Youtube Hesabinda 701 B abonesi bulunmaktadır.  Youtube kanalini ilk olarak 13 haziran 2015 tarihinde açmıştır ve toplamda 141.610.132 izlenme sayisina ulasmistir. En çoz izlene şarkısı izle Nigar Muharrem – Yalnizlar Şeheri dir.

Nigar Muharrem En Sevdigi Şarkı?

Nigar Muharrem En Sevdigi Şarkı olarak  sevdiği şarkıların eski türküler ve şarkılar olduğunu belirtmiştir. Neşet Ertaş’ın Gönül Dağı şarkısını çok sevdiğini söylemiştir.

Nigar Muharrem Ekşi

Nigar Muharrem Ekşi Sözlükten yapılan yorumlara bakıldığı zaman kendisinde oldukça söz ettirmiş ve sesi çok beğenilmiştir.

dinledikce dinleyesi geliyor insanin

Nigar Muharrem özellikle “omuzumda ağlayan bir sen” şarkısı müthiş olan azeri şarkıcı

Nigar Muharrem En Sevdigi Rapci

Nigar Muharrem Ceza mı, Sagopa mı diye sorulan soruya tabi ki Sagopa Kajmer diye cevap vermiştir.

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu