Gündem

Sevgiliye Uzun Mesajlar Whatsapp ❤️

Sevgiliye Uzun Mesajlar Whatsapp ❤️; Aşk en güzel duygudur. İnsanların mutlu bir yarın için umutlarını artırır. İki tarafı da bir gönül bağıyla birbirine bağlar. Aşk denilince o değerli kişiye güzel mesajlar göndererek o kişiyle aranızdaki o güzel bağı güçlendirebilirsiniz. Sevgiyle bağlandığınız ve ellerinizi hiç bırakmak istemediğiniz sevgilinize söylenecek en anlamlı ve güzel uzun mesajları yazarak gönderirseniz mesajı aldığında çok mutlu olacaktır.

Aranızdaki bağ daha da artacak birbirinize sımsıkı sarılacaksınız. Bu güzel anlamlı mesajları ve sözleri sevgilinize göndererek ona karşı duygularınızı daha iyi ifade edebilir ve sevginizi daha çok gösterebilirsiniz.

Sevgiliye Uzun Mesajlar Whatsapp

Kalbim senin aşkın için atıyor, seni düşünebileceğinden daha iyi sevmek için. Sen hayatımda tanıdığım en ilginç insan tutkumun tonusun. Seni seviyorum!

Gölümün iç mimarı aşk filmimin yönetmeni canım sevgilim. Bir mesajla ne kadar aşk yollanabiliyorsa o kadar yolluyorum sana. Gözlerinin hasreti içimde saklı. Sen varken daha güzel gökyüzü, daha aydınlık ümitlerim. Aşkın mahpushane bana sevgilim. Sensiz deliyim. Sensiz yapamıyor bu deli gönlüm. Ey aşk kokulu canım yârim, ey beni benden alan aşk bahçelerinde gezdiren güzel gözlüm. Seni düşünmekle geçiyor her anım. Aklıma geliyor birden sana olan sevdam. Daha hızlı çarpıyor kalbim. Kalbimdesin sevgilim. Aşk duvarlarıyla çevirdim ismini. Kalbimin en derinlerindesin. Her zaman düşüncelerimdesin.

Sen bana rabbimin en güzel hediyesisin. Kaderin bana gösterdiği en güzel yolda seninle yürümek bu anlamsız hayatımda güneşin batıdan doğması gibi bir mucize. Senin doğum günün bu gün değil ama ben sana her gün iyiki doğdun diyebilirim çünkü sen her sabah doğan güneşimsin. Senin sevgin o kadar büyük ki kanatlanıp kucakladı beni. Her gün varlığına şükrediyorum benimle olduğun için. Seni çok seviyorum.

Ben bunca yıl seni beklemişim meğer. Meğer sadece senin için yaşamış, senin için nefes almışım. Senden önce nasıl yaşadığımı bilmesem de seninle çok güzel bir hayat yaşayacağımıza eminim. Hayatıma girdiğin, beni benden aldığın en önemlisi beni sana kattığın için teşekkürler hayatım.

Aklım mantıktan çok sevgiye dönüştü. Kalbim artık kan pompalamıyor, sevgi taşıyor. Her şeyi güzel görebilirim ama biri harika ve o da sensin. Bulutun dünyayı kapladığı gibi ben de seni koruyabilseydim, sırf seni korumak için yaparım. Senin için her şeyden vazgeçmeyi umursamıyorum, buna değersin. Sen devreye girince aşk benim için tatlı bir deneyim oldu ve sevgi dolu duygularımın tercümanı oldun.

Özlemin o kadar ağır ki göğüs kafesimdeki daralmayı hafifletecek tek bir şey bulamıyorum. Hani diyorum yanımda olsaydı da hiç konuşmasaydı öylece otursaydı. Bazen rüzgar getiriyor kokunu, bazen bir şarkının sözünde buluyorum seni. Geçmişe geleceğe dair ne varsa seninle yaşanmış sanki, sensiz tek bir an geçiremiyorum. Kokun aklıma geldikçe burnumun direği sızlıyor. Bir gün kokunu hiç hatırlayamamaktan korkuyorum. Sahi sevgilim sen de özledin mi özlediğim kadar seni?

Nasıl seviyorsun hadi anlat diyorlar. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Geçtiğin yolu sevdim diyorum, dokunduğu taşı,  su içtiğin bardağı sonra ama en çok onu sevdim, onu her şeyden çok sevdim diyorum. Anlatamıyorum. Biliyorlar ama anlamıyorlar sevgilim. Seni nasıl sevdiğimi anlatamıyorum.

Benim için o kadar çok şey ifade ediyorsun ki sana olan sevgimi hiçbir kelimeyle tam olarak anlatamam. Seni özlediğimde yanaklarımdan süzülen sevinç gözyaşlarısın. Hayatımın tutkusu, her şey kalbimi memnun ediyor. Bebeğim seni sonuna kadar seveceğim.

Sevgilim. Seni ilk gördüğüm günü hatırlıyor musun? Gözelerimiz hiç ayrılmamıştı. Gerçekten benzer düşünceleri aynı anda düşünmemiz, çok olağanüstü. Değil mi ama? Duygularımız karşılıklı olduğu için öyle mutluyum ki! O kadar güzel bir şey ki. Bazen çevremizdeki olaylar bizi etkileyecektir ama yanımda sen olduğunda aşılmayacak sorunun kalmayacağını biliyorum. Tek isteğim, her yeni anımda beraber olmak. Benim ancak yıllarım, günlerim, kısacası hayatım sen olunca huzurlu geçecektir. Ancak sen olunca, dilek tutmaya değecektir hayat her yıl başında. Seni kaybetmekten ne kadar korktuğumu tahmin edebiliyor musun?  Sen beni tamamlayan kişisin, sen canıma can katıyorsun ve emin ol ki, hayatımdaki ufacık şeyleri güzelleştiren kişisin sen. Sensiz bir hayat bile düşünemiyorum, ellerimi seninkilerden ayrı düşünemiyorum, bedenimi kalpsiz düşünemiyorum. Sen benim her şeyimsin, bu yüzden diğer kimseye ihtiyacım yok benim. Senin için herkesi karşıma alabilirim. Bu kötü dünyada ne kadar kötü şeyler çıksa bile karşımıza, hepsine beraber göğüs gerdik. Yerin, zamanın, saatin benim için bir önemi yok, çünkü eğer yanımda sen varsan olduğum yer cennete dönüşüyor. Senin sayende anlam kazanıyor her şey. İçinde sen geçen her şey, benim gözümde bir anlam kazanıyor. Bu yüzden hep yanımda ol, kim giderse gitsin sadece sen kal. Şu an olduğu gibi, diğer zamanları da beraber arkamızda bırakalım.

Senin aşkın dillere efsane gibi, her ağızdan ismin dökülür. Ey yar, nasıl da tutsak ettin beni. Kafesimin kapısı bir an bile aralanmıyor. Senin olmaktan şikayetçi değilim fakat azat et beni. Uçayım sana doğru, süzülsün kanatlarım göklerde. 

Bu taş kalbimi bir pamuğa çeviren güzellik. Seni ne kadar çok seviyorum ah bir bilsen. Aşk kelebekleri saçılıyor gönlümün dört bir yanında. Sen gelince bahar geldi çünkü tüm ömrüme. Seviyorum seni öylesine değil delicesine. Her bir bakışın tam kalbime saplanan bir ok gibi. Her bir sözün ömrüme bir devrim. Unutturuyor her bildiğimi. Sanırım aşık oldum yeniden ben sana bu mesajı yazarken. Çünkü her saniyem seni sevmekle geçiyor benim. Seni çok ama çok seviyorum sevgilim.

Aşkı bu dünyevi dünyada aradım, sonra seni kalbimde suskun buldum. Fırtınamdaki gürültüyü örten huzursun, yüzün sadece kalbimin açıklayabileceği mesajlar veriyor. Soğukta seni sevgiyle sarar, sıcakken seni sevginin sıcaklığında tutarım. Bana gerçek aşkı en ihtişamlı şekilde açtın. Sadece bu aşkın parlaklığını paylaşmak için benimle kalman yeter.

Gözlerine doyamıyorum sanki, aşkla çıkıyor, şefkatle bakıyorlar. Kalbin benimkini büyüttü ve onu sevgimizin beslenmesi için bir yuva yaptı. Ben bir tatlı suyum ve sen benim çevremde yaşayan su kuşusun. Aşktan vazgeçmenin eşiğindeyken bana işaret ettiğin ellerine minnettarım. Seni özlemenin ve nefesini yüzümde özlemenin nasıl bir şey olduğunu yaşamak istemiyorum, sana her dakika her saniye kalabileceğin bir yuva yapmayı tercih ederim. Senin sayende kalbimdeki toprak deliği aşk baloncuklarıyla doldu.

Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi ifade etmekte yetersiz kalabilir ama yaptıklarım sana olan aşkımı asla gösteremez. Seni dün sevdim, bugün seviyorum ve yarın da seni seveceğim! Aşk kelimelerle ifade edilebilecek bir şey değildir. Aşk, eylemlerle ifade edilen ve kalple hissedilen bir şeydir. Sana ne kadar sevildim bilmiyorum ama inan bana canım, sen hayatımdaki en değerli şeysin. Seni seviyorum! Beni masalların gerçek olduğuna inandırdın. Senin sayende, denememize bile gerek yok ve birlikte olduğumuz zamanlar her zaman güzeldir. Seni seviyorum tatlım.

İtiraf edeyim sana güzel gözlüm. Ben asla aşık olmam derdim hep. Aşkı bir oyun zannederdim. Hiç geçmezdi yolum sevda mahallesinden. Seni görene kadar tabi. Ey gönlümün sultanı! Sen hayatıma girdiğinden beri kuşlar bir başka ötüyor. Rüzgar bir başka esiyor şimdilerde. İyi ki varsın ve iyi ki benim sevgilimsin. Benim bir tanecik sevdiğimsin.

Seni anlatmaya ne kelimeler,  ne cümleler, ne paragraflar, ne ben, ne bu dünya… Hiç biri yetmez Birtanem. En kötü zamanlarımda yanımda durdun yeri geldi bir abi gibi yeri geldi bir baba, bir arkadaş olarak sevdin beni. Hep destekçim oldun. Sen benim bu sahte dünyada en büyük şansımsın. Biz seninle aşka inananlardan ve kazananlardan olduk. Yani aşk benim için seninle anlam buldu. Aşk seninle muhteşem yani. Seni çok seviyorum. İyi ki hayatımdasın, hayatıma renk katanım.

Adım attığım ilk yer sanki annemin evi değil de senin kalbinmiş gibi hissetmek… Ne tuhaf bir duygudur bu aşk dedikleri, sanki ilk dengemi seninle kuruyorum. Her an düşecekmiş gibi basıyorum da yere yürümeyi yeni yeni öğreniyorum. Sanki emeklemeyi yeni bırakmış bir çocuğum ayağa kalkıyorum. Denge tahtam da sensin, adım attığım yer de sen. Ne gariptir aşk dedikleri; ya düşersin kalkamazsın, ya düşersin daha kendini bilerek kalkarsın.

Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun Mesajlar Whatsapp

Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun Mesajlar Whatsapp
Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun Mesajlar Whatsapp
 • Artık varlığım da yokluğum da seninle olacak, tıpkı dünüm ve bugünümdeki gibi. Sen kalmayı istediğin sürece hayatımın tam ortasında olacaksın sevgilim. Yıllarca kurduğum hayaller seninle can buldu, seninle güzelleşti. Hayallerimden çok daha güzel bir aşk sundun sen bana. Şimdi ise o hayallerin çok daha ötesinde bir düşüm var. Bir gün senin sesinle uyanıp, gözlerimi her sabaha seninle açmak. Sana kavuşacağım gün dünyaya gelme sebebim de anlam bulmuş olacak. Mutluluk adına ne varsa seninle tamamlanacak, seninle bir bütün olmanın huzurunu ömür boyu yaşayacağım.
 • Sevmem derdim ben kimseyi. Bulamıyordum çünkü benim gibi düşünen bu dünyada. Sonra sen çıktın karşıma sevgilim. İnandırdın beni aşka. Aşık ettin kendine. Kalbimin tek sahibi sensin şimdi. Sen olmayınca yanımda hep eksik kalıyor bir yanım. Hasret türküleri söylüyor rüzgar sen yokken. Ellerimi hiç bırakma olur mu.
 • Güzelliğini geçtim artık sevgilim. Gözlerini, saçlarını, dudaklarının pembesini geçtim. “Yüzü güzele kırk günde doyarsın da, huyu güzele kırk yıl doyamazsın” demişler. Ben sana nasıl doyayım. O yüzden geçtim yüzünün güzelliğinden, beni mest eden bakışlarından geçtim. Saflığın, duruluğundur beni sana bağlayan, yardım isteyeni eli boş göndermeyişindir. Güzel konuşman, duruşun, oturuşundur beni benden alan. Elbet güzel saçların beyazlar da, o saf kalbin hiç kirlenmez benim gönlü güzelim. Yaşlanırız da senin gözlerindeki parlaklık hiç gitmez bilirim. Kendine herkesi hayran bıraktıran edanla, beni de sarhoş ettin sonunda. Kalbinin güzelliği mi yansıyor yüzüne bilmem, ama bu güzelliklerin alıyor beni benden. Sevdiğim, en değerli hazinem, iyi ki senin gibi bir kadına rastladım, bu kirli dünyada tertemiz kalan. Biliyorum ki bu dünyada, kırk yıl değil kırk asır geçse sana doymayacağım.
 • Hayatınızda sadece bir kez, gerçekten inanıyorum ki, dünyanızı tamamen değiştirebilecek birini bulursunuz. Onlara başka bir ruhla paylaşmadığınız şeyleri söylersiniz ve söylediğiniz her şeyi özümserler ve aslında daha fazlasını duymak isterler. Geleceğe dair umutları, asla gerçekleşmeyecek hayalleri, asla ulaşılamamış hedefleri ve hayatın sana attığı birçok hayal kırıklığını paylaşıyorsun.
 • Sana olan aşkımı kelimelerle anlatamam inan. En güzel yarınlarım için kurduğum hayallerimde başrolde sen varsın. Her anımda seni düşünüyorum. Seninle varacağımız mutlu yarınları düşünüyorum. Beraber yaşayacağımız mutlu evimizi düşünüyorum. Hiç çıkmıyorsun aklımdan. Bana aşkla bakan gözlerin hiç çıkmıyor aklımdan. Kalbimin en derinlerinde yerin. Seviyorum seni sevgilim. Hep ol yanımda.
 • Kalbim seninle atıyor seninle huzur buluyor canımın içi. Her şeye biraz sen karışmış, her şeyde sen varsın. İçim sen, dışım sen olmuşsun. Örneğin laleleri yanaklarının rengi diye, gülü dudaklarının rengi diye, sabahları seninle aynı gökyüzüne uyanıyoruz diye, geceleri ise seninle dinleniyorum diye seviyorum. Sonbahar ise saçlarının renginde, papatyalar aynı senin kokun, ellerin pamuk yumuşaklığında, gülüşünü gören kelebeğin ömrü uzar, kuş cıvıltılarının sesi yakıştığı gibi yaz sabahlarına sen de bana öyle yakışıyorsun. Seninle öğrendim sevmeyi, sevilmeyi. Seninle büyüdüm, seninle güçlendim kıymetlim. İyi ki varsın.
 • Hiç sonu gelsin istemediğin şarkılar vardır ya seni alıp götüren taa uzaklara. Hani masallar vardır sonu hep mutlu biten seni hep mutlu eden. İşte tam böyle bir şey seni sevmek sevgilim… Bir şarkısın sen. Dinlemeye kıyamadığım, dinleyip de doyamadığım… Gündüz gözlerinde bulduğum doyasıya mutlulukla doğuyor her güneşim yeni güne. Isıtıyor içimi yanıyor gönlüm o gündüz gözlerinin aşkından. Bir şarkı mırıldanıyorum sonra. Bir mum ışığı misali titriyor sesim. Her şeyimsin sen benim. Varım, yoğum, nefesim.
 • Seni o siyah dünyamı rengarenk bir gökkuşağına dönüştüren, hayatımdaki  bütün solmuş çiçeklerin yeniden canlanmasını sağlayan, kısacası hayatımın artık değişmeye, dünyamın dönmeye başladığı, sonsuz ve mutlu bir hayat veren canım sevgilimsin. Her şeyden ve ne yaşayacaklarımdan habersiz bir şekilde,  seni gördüğüm o günü hatırlıyorum. Tüm her şey bununla başlamadı mı zaten? Neden bilmiyorum fakat o gün içimdeki hisler, sana yakınlaşmam ve konuşmam gerektiğini söylemişlerdi bana. Bu süre içerisinde, her şey bir masal gibi ilerledi. Yakınlaşmaya, beraber vakit geçirmeye başlamıştık. Ve ben sana daha fazla aşık olmaya başladım. O kadar mutluydum ki kalbimde çiçekler açmıştı. İşte ilk o gün kalbimde çiçekleri açtırmayı başardın. Duygularımı derinden yaşıyorum. Çok güzel günler yaşadık seninle. İyi ki de yaşadık. Tabi ki kötü günlerimiz de oldu biz her şeyin üstesinden beraber geldik. Ve bu böyle devam edecek. Her ne kadar bizi kıskananlar ayırmaya çalışanlarda olsa onları umursamayacağız . Biz sadece kendi mutluluğumuza bakacağız. Gerisinin hiç bi önemi yok bizim için. Seninle o kadar çok anımız oldu ki hepsi ayrı ayrı güzel. Her şey seninle güzel. Sıcacık ellerinle, ışıl ışıl gözlerine aşık olmuştum ben. Aşk için birbirimizi bulduk, birbirimizin olduk. Sevgilim bazen sana bakarak  “Allah’ım nasıl bi iyilik yaptımda bu güzel kalpli insan benim oldu ? “  diye soruyorum. Tarifsiz güzelsin kalbimde. İyi ki benimlesin binlerce kez şükürler olsun. Çok büyük bir iyilik yapmışım da ödülüm senmişsin gibi. Sen bana hediyesin, sen büyük bir değersin, sen ne büyük bir sevgisin sevdiğim. Sen yanımdayken bile en büyük özlemimsin. Gülüşlerine sığındığım insan. Bu gece dilimden dökülen tüm dualar, ömür boyu yine aynı mutluluk ve aşkIa gözlerine bakmak içindir sevdiğim. Sen benim ilk ve son aşkımsın tüm varlığımsın. Yanımda olduğun her gün çok iyiyim, çok mutluyum ben. Sakın bırakma eIlerimiz ayrılmasın. Ne bir parça hüzün ne de dertler gelmesin yüreğimize. Seninle yaşadığım zaman hayatım olsun ve sensiz bir günüm biIe olmasın. Ne olur gözlerini aIma benden sevgilim. Her zaman aşk gözlerimizde olsun.

Erkek Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun Mesajlar

 • Sen benim sevgilim olduğun kadar en iyi arkadaşımsın ve en çok hangi yönünü beğendiğimi bilmiyorum. Birlikte yaşamımıza değer verdiğim gibi, her iki tarafa da değer veriyorum.
 • Ben senin kalbini sevdim canım sevgilim her şeyden önce. Babama benziyor temizliğin. Ben senin önce gönlüne vuruldum sevgilim. Seni senden daha çok merak ediyorum. Gözlerin gözlerimden başka bir yere bakmasın istiyorum. Canımın içi sevdiğim adam. Sensiz her geçen saniye kalbimde sana olan aşk yangınını körüklüyor adeta. Seni arıyor uzaklarda hep gözlerim. Sensiz ben bir hiçim sevgilim. Sensiz kalbim atmıyor. İçime çektiğim oksijen yetmiyor kalp odalarımı ferahlatmaya. Seviyorum seni. Kalbimin tek sahibi sensin.
 • Sen şimdi uyuyorsun ya kirpiklerinden öperdim, dudağının kenarlarından, üşümüş saçlarından, sakaIIarından, yatağa öylesine koyduğun eIIerinden öperdim. Gözlerini açar açmaz göreceğin dünyanı öperdim. AIdığın nefesten öperdim be. Ama öpmeye de kıyamazdım sanırım uyanırsın diye sadece izlerdim gökyüzünü izlemek gibi oIurdu seni izlemek. Uyu, kalbinin her zerresini öptüğüm adam.
 • Geceden gündüze dönen gökyüzüm gibisin. Öyle huzurlu, öyle sessiz sakin ki hiçbir şey bozamıyor seninle gelen güzelliği, Öyle çok seviyorum ki seni gökkuşağı gibi, yağmurdan sonraki toprak kokusu gibi. Ama en çok senin kokunu seviyorum içime çekince sarhoş edebilecek kokunu. Seni böylesine kötü bi dünyada öyle güzel seviyorum ki sana sarılınca papatyalar açıyor her yerde. Seni gökyüzü gibi seviyorum. Sonsuz ve eşsiz.
 • Sana olan aşkımı kelimelerle anlatamam inan. En güzel yarınlarım için kurduğum hayallerimde başrolde sen varsın. Her anımda seni düşünüyorum. Seninle varacağımız mutlu yarınları düşünüyorum. Beraber yaşayacağımız mutlu evimizi düşünüyorum. Hiç çıkmıyorsun aklımdan. Bana aşkla bakan gözlerin hiç çıkmıyor aklımdan. Kalbimin en derinlerinde yerin. Seviyorum seni sevgilim. Hep ol yanımda.
 • Bir martının simitte olan sevdası gibi, bir denizin dalgaya, gündüzün geceye sevdası gibi deli bir sevda sana olan bu sevdam. Ferhat olup dağları delercesine, Mecnun olup çöllere düşercesine vurgun bu deli gönlüm nefesine… Dağlar kadar engin, gökyüzü kadar sonsuz bir sevda bu bendeki. Ey sevgilim! Bu mesajım sana olan aşkımdan, özleminden hüzünlenip hasta düşmeden ulaşır mı sana bilemem. Ama şunu biliyorum ki şuan bu mesajı okuduğun telefonu tuttuğun o minik ellerini öpmek ve gözlerinde kaybolup aşkından hayallere dalmak için her şeyimi veririm.
 • Aşk öyle bir şey ki ansızın çıkar karşına neye uğradığını şaşırırsın. Hayaller kurdurur sana hayat boyu. Kalbindeki tüm sıkıntıları alıp götürür. Ve sen asla bu durumdan rahatsız olmazsın. İşte benim hayatıma sende bir güneş gibi doğdun. İyi ki varsın iyi ki aşık olmuşum sana. Seni çok seviyorum sende beni, senin ile çok mutlu oluyorum, seni tanıyorum ve sana güveniyorum. Seni kaybetmemek için elimden geleni yapacağım sevgilim. Seni başta gözlerimle gördüm sonra yüreğime aldım şimdi isle yüreğimle sevgimle bakıyorum sana. Sen benim kıymetlimsin. seninle yaşıyacağım zor zamanlara bile razıyım yeter ki sen ol yanımda. Biz senin ile birlikte her şeyin  üstesinden geliriz. Biz seninle asla ayrılmayalım sevgilim.
 • Sabah olmuyor be adam. Sensiz hiç bir şey olmuyor. Sensiz gün batmıyor, sensiz gün doğmuyor, sensiz bu yatakta yatılmıyor. Sensiz yemek yenmiyor, sensiz aç kalınmıyor, sensiz su boğazdan akmıyor.
 • Bir sevda fırtınası kopuyor içimde. Sen yokken kurduğum tüm hayat planlarım savruldular aşkın gelince. Meğer ne mutsuzmuşum ben sen yokken. Bir mutluluk rüzgarı gibi estin, kendine aşık ettin beni. Kalbimin odaları boş kalıyor gözlerine doyasıya bakmadıkça.

Sevgiliyi Hangi Sözler Mutlu Eder? (uzun)

Sen kalbimin seçtiği bu güzel kadın, neden tüm kalbimi aldın? Benim için bir tek beni bırakmadan bütünümü aldın. Şimdi tamamen aşık oldum. Artık üzerinde hiçbir kontrolüm yok bebeğim. Hepsini senden aldım. Hayatımın 365 günü seni düşündüm. Seni kalbimde hatırlamam dışında hiçbir gün gelmiyor. Sensiz nefes alamıyorum çünkü sen hayatta kalmak için ihtiyacım olan oksijensin. Seni seviyorum bebeğim!

Sen başıma gelen en güzel şeysin sevgilim. Her şeyim oldun benim. Bugün ki tüm sevinçlerim, yarına olan umutlarımsın sen. Rabbime ettiğim her duada sen varsın. Aşkın ile tutuşuyor kalbim. Her sensiz geçen saniyede zindan oluyor bu yalan dünya bana. Tek gerçeğimsin sen benim. Uğruna her türlü zorluğa göğüs germeye hazır olduğum tek doğrumsun bu hayatta. Öyle âşık olmuşum ki sana, öyle bağlanmış ki kalbim kalbine düşünemiyorum sensizliği. Hep yanımda ol sevdiceğim, bırakma ellerimi. Hep başrol oyna hayallerimde hiç gitme düşlerimden…

Nerede başladı bu hikaye seni nerede gördüm de ben sana bu kadar aşık oldum sevgilim. En karışık bilmecemsin bulmaya çalıştığım. Bulutlar kadar hafifim, mutluluktan uçuyorum şu an. Sen varsın diye hayatımda. İçtiğim suda, yediğim yemekte, yağan yağmurda, gecemde  gündüzümde, aldığım her nefeste sen varsın. Her anımda yanımdaymışsın gibi, yaşıyorum seni. Aklımdan da kalbimden çıkmıyor sesinin melodisi. Her an seni özlüyorum, her an seni düşünüyorum. Ömür boyu seninle mutlu olmayı hayal ediyorum. Umut, huzur doluyor içim. Kalbim hızlı hızlı atıyor, karnımda de kelebekler uçuşuyormuş gibi. Hani telaşlanırsın bir şeyden korkarsın veya çok istediğin bir şey gerçekleşir ya öyle bir şey hissediyorum aklıma her an geldiğinde.

Boş bir sokakta seni aramak dedikleri bu olsa gerek. Tek bir ses, tek bir ayak izi yok. Ben hala senden bir parça bulmaya çalışıyorum geceleri bu boş sokaklarda. Seni sevebildiğim kadar sevmek istiyorum. En sonuna kadar sevmek, iliklerime kadar sevmek, damarlarımdaki kanın akışını hissedercesine sevmek istiyorum. Seni sevmekten başka hiçbir işle boğuşmak istemiyorum. Aklımda, ruhumda, bedenimde sadece senin düşüncen yer alsın istiyorum. Seni seviyorum.

Mucizelere inanır mısın? Ben inanıyorum çünkü sen benim mucizemsin birbirimizin karşılaşması bir mucize sevgilim. O gün iyi ki gördüm seni iyi ki sevdim. Seni seviyorum demek belki de birkaç saniye ama seni bir ömür boyu seveceğim sevgilim. Sen benim diğer yarımsın seninle birlikte tamamlanıyorum bir şey eksikmiş de sen gelince tamamlanmış gibi hissediyorum.

Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum.

Sonu gelmesin diyorum bu mesajın ama elimde değil hayatımıza sabah kaldığı yerden devam edeceğiz. G ecenin 4’ü oldu malum sabah erken kalkacağım, yastığımı toparlarken baş ucumda duran resmine bakıp bir öpücük konduracağım, benim için en önemlisi sensin, bu mesajı okurken sabah yüzünde ki mutluluğu görmek için saatlerce yürür gelirdim ama olsun bir seni seviyorum mesajına bile gülerim. Seni çok ama çok seviyorum Allah ayırmasın yârim.

Ben aşkın ne olduğunu seninle anladım sevgilim. İçimin buzları eridi, hiçbir şey kızdıramaz oldu beni. Eskisi gibi değilim artık. Islık çalarak yürüyorum sokaklarda, ellerim cebimde de değil hem. Ele geçirdiğin kalbim her şeyine boyun eğmeye hazır. Gözlerinin bir bakışıyla bağlanıyor elim, kolum, ayağım. Dizlerimin bağı çözülüyor sonra, koşa koşa yanına gelmeyi istiyorum. Uyuyorum, seni rüyamda görmek için; uyanıyorum, sana gelip sarılabilmek için. Bir gün, hayallerim gerçek olacak biliyorum; seninle uyuyup seninle uyanacağım. O zaman ben, dünyanın en mutlu insanı olacağım. Mutluluk adına olan her şey bizimle olacak. Biliyorum sevgilim, sevenin duası kabul olurmuş. Elbet bir gün senin gözlerin açıldığında doğacak güneş, senin kokunu içime çektiğimde anlayacağım baharın geldiğini. Sesinle uyanacağım mutlu günlerime, gözlerindeki ışıkla aydınlanacak yollarım. Tüm hayallerimin içinde adı geçen kadın, iyi ki benimsin.

Gözlerine baktığımda uçsuz bucaksız okyanuslara dalıyorum, aklımı alıyorsun başımdan, gülüşün ilaç gibi can katıyor canıma. Hele birde o baldan tatlı sözlerin yok mu mest oluyorum inan. Sen başıma gelen en güzel şeysin sevgilim, ruh eşimsin benim diğer yanımsın. Seninle tam oldum, huzur buldum. Gökkuşağı gibi renk verdin hayatıma, ömrüme… Meğer ne renksiz ve yalınmış sensiz geçen günler. Şimdi anlıyorum yaşadığımı, nefes aldığımı. Canıma can oldun, ellerimi hiç bırakma yoluna kurban olduğum…

Her anımda yanımda olanım canım sevgilim. Bu yürüdüğümüz yollar dikenlide olabilir ama sen yanımdayken ve ellerimi tutarken her zorluğu beraber aşabiliriz. Ne kadar yara da alsak beraber sarabiliriz. Belki düşeriz ama yine beraber kalkabiliriz. Bazı şeyleri yanlış yaparız belki ama olsun, yeniden başlayabiliriz. Belki kurduğumuz hayaller yıkılır, yeniden kurabiliriz. Belki kanadımız kırılır, birbirimize kanat olabiliriz. Bulutlu havaya güneş, yıldızsız gökyüzüne yıldız olabiliriz.  Ve seninle hayata dört kolla sarılabiliriz. Ben bunları tek başıma yapamam sevgilim. Bunlar için sevgine ve ellerine ihtiyacım var. Sen benim yolumu bulmaya çalıştığımda baktığım kuzey yıldızımsın. Beni senden mahrum etme.

Seni özlemenin ağır yükü altında eziliyorum şimdi. Göğüs kafesimin içinde kalbim bir kuş gibi çırpınıp duruyor sevgilim. Sadece yanımda olsan, hiç konuşmasan da olur, yeter ki varlığınla beraber olayım. Kokun olsun olduğum yerde, o da bana yeter. Gülmesen de olur yüzüme, sadece bak gözlerimin içine. Sensiz hiçbir şeyden tat alamaz oldum, aldığım nefesi boğulurcasına alıyor, çırpınarak yaşıyorum. Sonra kendime “Bir insan böyle sevilir mi ? “ soruyorum. Sonra seni sevdiğimi hatırlayıp vazgeçiyorum sormaktan. Aslında fazla söze gerek de yok sevgilim, özlüyorum.

Keşke çocukken tanısaydım seni, küsme diye saçını çekmezdim hiç. En sevdiğim oyuncaklarımı önüne sererdim. Sonra bakkala gidip çikolatalar alırdım sana. Saklambaç oynasaydık, bir sana sobelenirdim. Kovalamaca oynarken çok hızlı koşmazdım mesela, yorulma diye yalancıktan düşerdim. Belki sana ‘pamuk şekerim’ derdim, hatta şimdi bile diyebilirim. Ne bileyim, seninle çocuklaşıyorum sevgilim. Dünya senin kadar güzel geliyor tüm telaşlarıyla, bir o kadar yorulmuyorum da sevmekten seni. Bir ağacın altında gölgelenmek gibiymiş seni sevmek, yazın sıcağında. Annemin oynarken verdiği salçalı ekmek gibi, ilk bayramlık ayakkabılarımı giymek gibiymiş seni sevmek. Herkesin bir ruh eşi varmış bu dünyada. Çocukken tanımasam da seni, inanıyorum ruh eşim olduğuna. Belki çocukken tanışamadık ama, hayat sonunda çıkardı seni karşıma. Şimdi hiç niyetli değilim peşini bırakmaya. Dişlerimiz dökülüp belimiz bükülene kadar hiç ayrılmayalım sevgilim, seni seviyorum.

Bir kadın var hayatımda iyi ki de var çünkü ben o kadından önce bir hiçbir şeymişim onu farkettim. Ben sensiz koskoca evrendeki bir gezegenim beni sen keşfettin güneşim oldun ışığınla aydınlattın beni. Her gece ve gündüz olmasında, ayın doğmasında, yıldızların parlamasında, ağaçtaki o su damlasının yavaşça yere düşmesinde, kuşların cıvıldamasında, her saniye her salise de özlüyorum seni ve seni çok seviyorum. Sensiz bi hayat düşünemiyorum. Sensiz olmak istemiyorum ben sevgilim. Seni çok seviyorum iyiki varsın şu an ayrı yerlerde olsakta birbirinizden, sen benim gözümden damlamak üzere olan göz yaşı kadar yakınsın aslında. Ben her baktığım yerde seni görüyorum. Şu iki günlük dünyada tek hayalimi senle kurdum. Senden önce ölmek isterken artık senle yaşamak senin ile yaşlanmak istiyorum.

Ömrüm, hayatımın anlam bulduğu, gözlerimin, ruhumun, kalbimin hayat bulduğu insan! Saçının tek bir teline zarar gelse kahrolurum. Ben seni her şeyden çok seviyorum, sevgi bir yana ben sana aşığım, sen benim kalbimin, ruhumun her zerremin sahibisin. Böyle sana hasretim ben ve o kokuna bana dokunuşuna hasretim kurban olduğum  öyle özlüyorum ki her an böyle kalbim sıkısıcak gibi oluyor. Hayatımın anlamı, verene kurban olduğum sevgilim. Rabbimin en güzel hediyesi. Seni çok seviyorum. Senle yaşayacağımız o kadar anılar biriktiriyorumki. Sarılmalar biriktiriyorum, bakışmalar biriktiriyorum. El ele tutuşmalar biriktiriyorum. O kadar özledimki seni sana sarılmaya, öpmeye, elini tutmaya, kokunu içime çekmeye, gün sayıyorum.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu