Faydalı Bilgiler

Dinleterek Şarkı Bulma Pc (Programsız) Online 2021

Müzik Bulma Pc Programsız (Dinleterek Şarkı Bulma).,Videodaki şarkıyı bulma Pc, Melodiden müzik bulma programı ,Müzik bulma PC online, İsmi bilinmeyen şarkı nasıl bulunur?;

Dinleterek Şarkı Bulma Pc Programsız Online, Videodaki şarkıyı bulma Pc, Melodiden müzik bulma programı ,Müzik bulma PC online, İsmi bilinmeyen şarkı nasıl bulunur?; gibi soruların cevapları bu yazımızda yer almaktadır. Daha önceki yazılarımızda sitemizin; Faydalı Bilgiler kategorisinde Youtube Müzik ve Mp3 İndirme Eklentisini sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise; Müzik Bulma Pc Programsız veya Dinleterek Şarkı Bulma dan bahsedeceğiz.

Dinleterek Şarkı Bulma Pc Online veya Videodaki müziği bulma Pc de. Google en çok aratılan konulardan biri olmuştur. Bir yerde duyup ta akla takılan, hiç bir arkadaşınızın adını bilmediği şarkıyı tespit etmek için neredeyse bütün çarelerin tükendiği zamanlarda işinize yarayacak çözümler; İsmi bilinmeyen şarkıyı bulmak için işinize yarayacak Programsız müzik bulma yöntemi

Dinleterek Şarkı Bulma Pc Online

Akıllı telefonlarda çalan şarkıdan belli bir bölümü dinleterek şarkı bulma özelliği bir çok kişi için çok kolay yöntemlerden birisidir. Peki; Bilgisayarda (Pc) de müzik bulma işlemi nasıl oluyor?, Pc’de programsız müzik bulma yöntemleri aşağıda sırasıyla belirtilmiştir.

 1. Sözlerini Google da arayın,
 2. Şarkıyı Mırıldanarak Bulun (http://www.midomi.com) Programsız Müzik Bulma Pc,
 3. Cep telefonunuzu kullanın (http://www.shazam.com),
 4. Google Asistan (Videoda, Radyoda, Dizide ve Filmde duymuş olduğunuz şarkıyı dinleterek şarkının adını ve kimin seslendirdiğini öğrenebilirsiniz.

Kelime İle Şarkı Bulma Pc

Bir Video veya Radyoda dinlediğiniz şarkının sözlerin bir kısmını biliyorsanız, Google arama motorundan arayın. Aradığınız şarkının sözlerinden emin olduğunuz yerleri tırnak içinde yazmak gereklidir. Örneğin: “i hurt myself today to see if i still feel” lyrics.

Dinleterek Programsız Şarkı Bulma Pc (Müzik bulma sitesi)

Yakınınızda çalan şarkıyı bulmaya yarayan SoundHound uygulamasının internet sitesi olan http://www.midomi.com ile Melodiyi biraz hatırlıyor ve mırıldanabiliyorsanız bir kaç saniye içerisinde aradığınız şarkıyı bulmak mümkün.

Dinleterek Programsiz Sarki Bulma Pc
Dinleterek Şarkı Bulma Pc Online
 • İlk olarak http://www.midomi.com girin
 • Yukarıda yer alan click and sing or hum kısmına tıklayın.
 • En az 10sn Mikrofona şarkıyı söyleyin,

Dinleterek Şarkı Bulma (Shazam)

En çok tercih edilen müzik bulma Uygulamasi Sazan’dır. Geçtiğimiz yıllarda Apple tarafından satın alınan bu uygulama cep telefonlarınız dışında bilgisayarınız üzerinde de online internet sitesi ilede kullanilmaktadir.

Dinleterek Sarki Bulma Shazam
Dinleterek Sarki Bulma Shazam

Shazam ile yakınınızda çalan şarkının ismini PC ile çevrimiçi olarak öğrenilmektedir. Mobil telefonlardaki uygulama olduğu gibi müziği birkaç saniye dinleterek şarkının ismini ve kime ait olduğu öğrenilmektedir.

Ayrica bu uygulama, yapay zekası yardımıyla milyonlarca şarkıyı algılamaktadır. Ancak bununla dahi kalmaz, Shazam ayrıyeten Spotify, Apple Music veya YouTube Music ile bağlantılıdır. Böylelikle şarkıyı algıladığında onu kitaplığınıza kayıt edebilirsiniz.

 1. Shazam, yakınınızda çalan müzikleri bulabilen bir mobil uygulamadır.
 2. İlk olarak https://www.shazam.com/tr web sitesine girin.
 3. Videoda , Radyoda ismini bilmediğiniz çalan şarkıları Shazam ile şarkının adını saniyeler içinde öğreneceksiniz.

Google Asistan Şarkı Bulma (Dinleterek Şarkı Bulma)

Google Asistan ile Videoda, Radyoda, Dizide ve Filmde duymuş olduğunuz şarkıyı dinleterek şarkının adını ve kimin seslendirdiğini öğrenebilirsiniz.

 • Android telefonunuzda veya tabletinizde Google uygulamasını açın
 • Arama çubuğunda mikrofon yardımı ile şarkı araya tıklayın.
 • Yakınınızda çalan şarkıyı çalın veya şarkının melodisini mırıldanın, ya da şarkıyı söyleyin uygulama saniyeler içinde bulacaktır.

Stea

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu