Faydalı Bilgiler

Youtube Mp3 İndirme Eklentisi (Youtube Mp3 İndir)

Youtube Müzik ve Mp3 İndirme Eklentisi Nedir? (Youtube Mp3 İndir) Bir çok kişi Youtube dan müzik dinlemeyi seviyoruz ancak internetimizin olmadığı zamanlarda da müzikleri dinlemek isteyebiliriz

Youtube Mp3 İndirme Eklentisi; Bir çok kişi Youtube dan müzik dinlemeyi seviyoruz ancak internetimizin olmadığı zamanlarda da müzikleri dinlemek isteyebiliriz. Bu yüzden hoşumuza giden müzikleri indirmek istiyoruz. Ancak nasıl yapıncağımızı bilmiyoruz ve bir çok. Youtube videosu mp3 olarak dönüştürücü web sayfaları kullanıyoruz.

Bunlarda bir çok reklam göstererek yapmak istediğimiz işlemleri yaparken gına getirmekte bu yazımızda indirme işlemini yapmanıza yardımcı olabilecek. Google Chrome uyumlu videoları mp3 İndirme eklentisini sizler için anlatacağız.

Youtube Müzik ve Mp3 İndirme eklentileri; sizler için oldukça kolaylık sağlayan bir eklenti düşünürseniz saçma reklamlarla karşılaşmayacaksınız ve istediğiniz zamanda tek bir tuşla istediğiniz zaman. Youtubede mp3 indirme yapabileceksiniz saçma sapan web sitelere maruz kalmayacaksınız.

Youtube Muzik ve Mp3 Indirme Eklentisi
Youtube Muzik ve Mp3 Indirme Eklentisi

1. Youtube To Mp3 Converter İndirme Eklentisi ? (
YouTube MP3 İndirme Chrome)

Öncelikle bıraktığımız linkten; (https://addoncrop.com/youtube-mp3-converter/) Web sitesine girerek tarayıcınızı seçin. Biz Google Chrome üzerinden anlatacağız Chrome seçerek install via crosspilot butonuna basın.

Youtube To Mp3 Converter Indirme Eklentisi
Youtube To Mp3 Converter İndirme Eklentisi

Ardından indirme işlemi bittikten sonra açılan sayfada sağ üst köşede bulunan. Chrome ekle butonuna basın. Eğer Ekranınıza Chrome ekle butonu gelmez ise ayarlardan eklentiler bölümüne tıklayın. CrossPilot eklentisini bulun ve Chrome ekle butonuna basın ardından aşağıda bulunan işlemlere devam edin.

Youtube Mp3 Converter Indirme Eklentisi
Youtube Mp3 Converter İndirme Eklentisi

Bu işlemlerin sonunda bir ekran daha açılacak alt kısımda Grant permissions butonuna basın ve izin vermenizi isteyecek izinleri verdikten sonra tüm işler tamam.

Youtube muzik Converter Indirme Eklentisi
Youtube müzik Converter İndirme Eklentisi

Ardından Chrome uygulamasını kapatın ve tekrar açın ardından youtube ye girin ve bir müzik açın sağ üst köşede bulunan kırmızı işarete tıklayın ve indirme kalitesini seçin ve Download butonuna basarak indirme işlemi başlayacaktır.

Youtube Mp3 Indirme Eklentisi chrome ve firefox
Youtube Mp3 İndirme Eklentisi Chrome ve Firefox

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu