Teknoloji

Youtube Mp3 Dönüştürücü/İndirme Reklamsız Siteleri 2022

Youtube Mp3 Dönüştürücü Reklamsız (Reklamsız Youtube Mp3 İndirme Siteleri)

Youtube Mp3 Dönüştürücü Reklamsız 2022 (Mp3 Dönüştürücü Siteleri); İhtiyacımız olduğunda YouTube MP3 dönüştürücü programları ararız. Bazen beğendiğimiz ya da sevdiğimiz bir müzik Spotify’da olmayabilir ya da sadece Youtube’da bulunan bir video ile karşılaşıyoruz.

Tabi internetteki her Youtube MP3 dönüştürücünün de çok iyi çalışmadığını biliyoruz. Sizler için bugün Reklamsız Youtube MP3 dönüştürücü sitelerinden bahsedeceğiz. En kolay ve en basit reklamsız MP3 dönüştürücüleri yazımda bulabilirsiniz. Bu yazının sonunda Yüksek kalitede mp3 indirebileceksiniz.

Reklamsız bir MP3 dönüştürücü bulmak zor. Reklam, araçların çoğu için ana gelir kaynağı olduğundan, hemen hemen her dönüştürücüde reklam görebiliriz. Ancak bu reklamlar çok can sıkıcı olabilir ve bu yüzden reklamsız araçlara başvurmamız gerekebilir.

Youtube Mp3 İndirme Siteleri Nedir (Mp3 Dönüştürücü Siteleri)

Piyasada binlerce Youtube videosunu hazır scriptlerden ve API’lerden MP3 formatına çevirerek indirmenize izin veren bir web sitesi var. Temel mantıkta, bu web siteleri mp4 formatındaki videoyu mp3’e dönüştürmenize ve indirmenize izin verir, eğer Youtube’dan aldığınız bağlantıya tıkladıktan sonra dönüştür veya indir gibi butonlarına tıklarsanız videoyu çevirip mp3 olarak indirmenizi sağlamaktadır.,

youtube mp3 donusturucu reklamsiz
youtube mp3 donusturucu reklamsiz

Yönlendirmesiz ve reklamsız videoları MP3’e çeviren bir web sitesine ihtiyacınız varsa, yazımızın devamında YouTube MP3 Converter hizmetini ve özellikle reklamsız dönüşüm sitelerini bulacaksınız.

Youtube Mp3 İndirme Siteleri (Mp3 Dönüştürücü Siteler)

YouTube, videoları müzik dosyalarına dönüştürmek için yerleşik bir araca sahip değildir. Bunu yapmak için üçüncü taraf bir yazılıma veya uygulamaya ihtiyacınız olacak. Ancak, tüm yazılımlar/uygulamalar, YouTube videolarından MP3’ü dönüştürmek için mükemmel değildir. Bazıları düşük kaliteli dosyalar sunar. Ama üzülmeyin, YouTube videolarından MP3 şarkılarını kaliteden ödün vermeden indirmenin en iyi yolları yazımızda yer almaktadır.

Reklamlı / Reklamsız Youtube Mp3 İndirme Siteleri Kaça Ayrılır?

 

İndirme Butonuna reklam ekleyenler İndirme veya dönüştürme düğmesini tıkladığınızda size reklam gösteren web siteleri
Link Yönlendirme ekleyenler Herhangi bir düğmeye veya boş alana tıklarsanız, saçma sapan web sitelerine yönlendirileceksiniz.
Mp3 dışında dosya indirtmeye çalışan reklam siteleri Mobil ve bilgisayar uygulamalarını indirmek için MP3 indiriyormuşsunuz izlenimi verir
Son derece yavaş, reklamsız çalışanlar 5 dakikalık müziği 10 dakikada indirebilirsiniz.

 

Youtube Mp3 İndirten Siteler ( Reklamsız ve Açılır Pencere Olmadan)

YouTube dönüştürücü, ör. YouTube’dan MP3’e Dönüştürücü/İndirici. Bu indiriciler, videolardan ses dosyalarını çıkarır ve bunları çevrimdışı dinleme için cihazınıza kaydetmenize olanak tanır.

Youtube Mp3 Dönüştürücü Reklamsız (Reklamsız Youtube Mp3 İndirme Siteleri)

YouTube MP3 İndirme Mp3 Youtube, bir YouTube videosunu MP3 dosyası olarak indirmenize izin veren ücretsiz bir çevrimiçi YouTube dönüştürücüsüdür.
Youtube-mp3-müzik Bu mp3 dönüştürücü sitesi, linki yapıştırdıktan sonra “dönüştür” butonuna tıklayarak reklamsız olarak istediğiniz kalitede mp3 indirmenizi sağlayan bir uygulamadır.
Y2 Montaj İlişkisi Youtube videolarını – dosyalarını dönüştürmenize izin veren ücretsiz bir mp3 indirme sitesidir.
Topsandte’ler (getmp3) Şuanda Mp3 dönüştürme siteleri arasında yer alan bu uygulama en iyilerinden biridir. Video linkini yapıştırıp tek tıkla mp3 veya mp4 olarak indirmek mümkün.

YouTube MP3 Download (Mp3 Dönüştürücü)

Mp3 Youtube, bir YouTube videosunu MP3 dosyası olarak indirmenize izin veren ücretsiz bir çevrimiçi YouTube dönüştürücüsüdür. Daha kolay ve daha hızlı bir YouTube dönüştürücüsü yoktur: İndirmek istediğiniz video URL bağlantısını sitede yer alan kutuya yapıştırmanız yeterlidir ve birkaç saniye sonra orijinal kalitede bir MP3 dosyası indirmektedir.

Youtube-mp3-music (Reklamsız ve Açılır Pencere Olmadan Mp3 Dönüştürme/İndirme)

Youtube-mp3-music Programı itibariyle herhangi bir web sitesine veya reklama yönlendirmeden, linki yapıştırdıktan sonra dönüştür butonuna tıklayarak reklamsız olarak istediğiniz kalitede mp3 indirebileceğiniz ender sitelerden biridir. Buraya tıklayıp ilk sıradaki siteye tıklayarak istediğiniz mp3 dosyasını güvenle indirebilirsiniz.

Youtube mp3 müzik youtube mp3 indir
Youtube mp3 müzik youtube mp3 indir

Y2 Mate (Youtube MP3 Dönüştürücü)

Bu uygulama, youtube videolarını mp3 dosyalarına dönüştürmenize izin veren ücretsiz bir mp3 indirme sitesidir. MP3 (MP3 128kbps, 320kbps, 64kbps, 96kbps, 192kbps, 256kbps), AAC, MP4, M4V, 3GP, WMV, WMA, FLV, MO, WEBM, vb. Gibi tüm formatları destekler. Binlerce videoyu YouTube’dan dönüştürün. En sevdiğiniz şarkıları kolayca ve hiçbir ücret ödemeden indirme imkanı sunmaktadır.

Topsandtees (getmp3) YouTube’dan mp3’e Dönüştürücü

Şuanda Mp3 dönüştürme siteleri arasında yer alan bu uygulama en iyilerinden biridir. Yine aynı yöntemi kullanarak video linkini yapıştırıp tek tıkla mp3 veya mp4 olarak indirmek mümkün. Ayrıca bu web sitesinde hiçbir reklam veya pop-up etkinlik yoktur. Web sitesine buraya tıklayarak ilk sıradaki siteye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Topsandtees getmp3
Topsandtees getmp3

Diğer En iyi YouTube’dan Mp3’e Dönüştürücü Uygulamalar/Siteler


İşte ücretsiz olarak kullanabileceğiniz en iyi YouTube’dan mp3’e dönüştürme uygulamaları/siteler bazıları:,

Youtube Mp3 Indirten Siteler
Youtube Mp3 Indirten Siteler
  • YouTubetoMP3music.com,
  • YTMP3.cc,
  • 4K indirme,
  • YTD video indiricisi,
  • TubeMate Uygulaması Android için,
  • MP3download.to
  • MP3Skull.org

İPhone YouTube Video Dönüştürme/İndirme 2022

iPhone kullanıcıları, YouTube’u MP3’e dönüştürmek ve ses dosyalarını cihazlarına indirmek için yukarıdaki web araçlarını kullanabilir. Araçlar Safari ile uyumludur – tek yapmanız gereken YouTube video bağlantısını kopyalamak -> YouTube’dan MP3’e dönüştürücü web aracına gitmek -> bağlantıyı yapıştırmak -> ve indirme düğmesine tıklayın. Henüz iPhone için YouTube videolarını ses dosyalarına dönüştürecek bir uygulama yok.

YouTube’dan MP3’e Müzik İndirmek Yasal Mı? 

Youtube videolarını MP3’e indirmek sadece hizmet şartlarına aykırıdır. Uygulama, telif hakkıyla korunan bir şarkıyı yasa dışı bir şekilde indirir ve yayınlarsa para cezasına vardır.

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu