Teknoloji

Youtube Premium Öğrenci Nasıl Yapılır , Kaç TL

YouTube Premium öğrenci Türkiye yok

Youtube Premium Öğrenci Nasıl Yapılır, Fiyat; hakkında daha fazla araştırma yaparak bilgi vereceğiz. Bu yazımızda YouTube öğrenci üyeliği nasıl satın alınır, fiyat ne kadar, YouTube Premium öğrenci Türkiye yok hakkında detaylı bilgi aktaracağız. YouTube öğrenci üyeliği, son zamanlarda reklamsız müzik dinlemek isteyenler tarafından araştırılmaktadır. Bu yazımızın içeriği YouTube müzik abonelik fiyatlarının güncel fiyatlarını içermektedir.

Youtube’da video izlerken ve müzik dinlerken telefonunuzdaki diğer uygulamaları da kullanma imkânı sunmaktadır. Youtube telefonunuzun arka planda çalışabilir ve telefon ekranı kilitliyken müzik veya video oynatmaya devam eder. Ayrıca istediğiniz müziği veya videoyu indirebilirsiniz. Tüm bu özellikleri kullanmak için 1 aylık ücretsiz deneme süresi mevcuttur. Deneme süresi sonrasında “Aylık 9,99 ₺ ödeyerek YouTube Premium öğrenci üyeliği alabilirsiniz.

Youtube Premium Özelliği Nedir?

Youtube Premium Ozelligi
Youtube Premium Özelliği

Youtube Premium özelliğini aktif ederseniz; Diğer uygulamaları kullanırken veya ekran kilitliyken reklamsız video izleme, Video indirme, Yeni müzik uygulaması ile kesintisiz müzik dinleme imkanı sunmaktadır.

YouTube Premium Öğrencilere Özel Fiyat 2022

Ülkemizde YouTube Premium‘un aktif hale gelmesiyle birlikte göze çarpan bir çok özelliği kullanıcılarına sunan Premium paket fazlaca ilgi gördü. Youtube, öğrencilere Premium paket deneyimi daha uygun bir fiyatla sunuldu. 2022 yılında YouTube Premium ayda “16,99 TL ye” sunuluyor. Üniversite öğrencisi olduğunu doğrulayan kullanıcılar bu hizmetten aylık “9,99 TL’ye” yararlanmaktadır.

YouTube, Premium hizmeti kullanmak isteyen öğrenciler, öğrenci olduklarını doğrulaması gerekmektedir. Ayrıca YouTube Premium Öğrenci hizmetini alabilmek için tam zamanlı öğrenci olmalısınız.

YouTube Premium PaketYouTube Premium Fiyat 2022
Bireysel + Yıllık (Yıllık ödeme yapana uygun fiyat sunulmaktadır)₺169,99 (Senelik Fiyat)
Aile + Aylık + 1 ay Ücretsiz Deneme (5 aile bireyi ile kullanılmaktadır.)₺25,99 (Aylık Fiyat)
Bireysel + Aylık + 2 ay Ücretsiz Deneme₺16,99 (Aylık Fiyat)
Öğrenci + Aylık + 1 aylık ücretsiz deneme süresi₺9,99 (Aylık Fiyat)
Youtube Premium Öğrenci

Youtube Premium Öğrenci Nasıl Yapılır?

Hiç bir Ek uygulamaya gerek kalmadan ₺9.99 karşılığında Youtube Premium Öğrenci Üyeliği satın almak için “Öğrenci Planı” seçeneğini kullanabilirsiniz. Öğrenci Planı nasıl yapılır? merak ediyorsanız satın almak için aşağıdaki adımları izleyin.

Bir YouTube Premium “Öğrenci Planı” satın almak için öncelikle bilmeniz gereken en önemli şey, aktif öğrenci bedeninizi kanıtlayan bir belgeye ihtiyacınız olmasıdır. Bu belge “öğrenci belgesi” olması gerekmektedir. Öğrenci belgesini e-devlet üzerinden kolayca alabilirsiniz.

YouTube Premium Ogrenci Uyeligi
YouTube Premium Ogrenci Uyeligi
 • Bilgisayarınızda veya Mobil’den fark etmez youtube.com/premium/student adresine tıklayın.
 • Ücretsiz Deneyin butonuna tıklayın,
 • “SheerID” tarafından tarafınıza gönderilen formu doldurun,
 • Daha sonra en altta yer alan öğrenci belgenizi sisteme yükleyin,
 • SheerID uygunluğunuzu doğruladıktan sonra kayıt işlemine devam etmek size bir mail gönderecektir.

YouTube, öğrenci olup olmadığınızı 48 saat içinde doğrulayacak ve size size onaylandığına dair mail gönderecektir. Verdiğiniz bilgiler doğruysa aylık 9.99 TL ödeyerek öğrenci Premium üyeliği ile YouTube platformunu kullanacaksınız.

YouTube Premium Öğrenci Üyeliği Yenileme

Bilgisayarınızda veya mobil web tarayıcınızda youtube.com/premium/student adresine gidin. Ücretsiz dene ‘yi seçin. SheerID ile doğrulamaları tamamlamak için adımları izleyin. SheerID uygunluğunuzu doğruladıktan sonra kayıt işlemine devam etmek için YouTube’a yönlendirileceksiniz.

 • YouTube Premium öğrenci ne kadar?

  Öğrenciler, bu YouTube Premium aboneliğini satın almadan hemen önce doğrulama için SheerID 'ye yönlendirilecektir. Doğrulamadan hemen sonra ödeme aşamasına gelen öğrenciler YouTube Premium'u aylık 9,99 TL gibi bir fiyata kullanabilirler.

 • YouTube Premium öğrenci indirimi var mı?

  2022 yılında YouTube Premium ayda “16,99 TL ye” sunulmaktadır. Üniversite öğrencisi olduğunu doğrulayan kullanıcılar bu hizmetten indirimli olarak aylık “9,99 TL'ye” yararlanmaktadır.

 • YouTube öğrenci üyeliği kaç cihaz?

  YouTube Premium veya YouTube Music Premium üyesiyseniz, ücretli üyelik özelliklerinizi internet bağlantısı olmadan aynı anda 10'a kadar mobil cihazda kullanabilirsiniz.

 • YouTube Premium öğrenci planında Türkiye yok

  YouTube Premium” öğrenci indiriminden faydalanmak için öğrenci olduğunuzu onaylamanız gerekmektedir. Öğrenci olduğunuzu onaylamak için ülke bölümünden Türkiye'yi seçmeniz gerekmektedir, Ancak “Ülke Seç” bölümünde Türkiye'yi bulamıyorsanız ekrandan “Hindi “yi seçmeniz gerekiyor, tarayıcınız otomatik çeviri yapmıştır, Türkiye'yi görmek için ise çeviriyi normale çevirmeniz yeterli.

5/5 - (1 vote)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu