Sosyal Medya

Youtube Premium Öğrenci Nasıl Yapılır – Öğrenci Üyeliği Fiyatı 2024

YouTube Premium öğrenci Türkiye yok

Youtube Premium Öğrenci Nasıl Yapılır, Fiyat; hakkında daha fazla araştırma yaparak bilgi vereceğiz. Bu yazımızda YouTube öğrenci üyeliği nasıl satın alınır, fiyat ne kadar, YouTube Premium öğrenci Türkiye yok hakkında detaylı bilgi aktaracağız. YouTube öğrenci üyeliği, son zamanlarda reklamsız müzik dinlemek isteyenler tarafından araştırılmaktadır. Bu yazımızın içeriği YouTube müzik abonelik fiyatlarının güncel fiyatlarını içermektedir.

Youtube’da video izlerken ve müzik dinlerken telefonunuzdaki diğer uygulamaları da kullanma imkânı sunmaktadır. Youtube telefonunuzun arka planda çalışabilir ve telefon ekranı kilitliyken müzik veya video oynatmaya devam eder. Ayrıca istediğiniz müziği veya videoyu indirebilirsiniz. Tüm bu özellikleri kullanmak için 1 aylık ücretsiz deneme süresi mevcuttur. Deneme süresi sonrasında “Aylık 9,99 ₺ ödeyerek YouTube Premium öğrenci üyeliği alabilirsiniz.

Youtube Premium Özelliği Nedir?

Youtube Premium Ozelligi
Youtube Premium Özelliği

Youtube Premium özelliğini aktif ederseniz; Diğer uygulamaları kullanırken veya ekran kilitliyken reklamsız video izleme, Video indirme, Yeni müzik uygulaması ile kesintisiz müzik dinleme imkanı sunmaktadır.

YouTube Premium Öğrencilere Özel Fiyat 2024

Ülkemizde YouTube Premium‘un aktif hale gelmesiyle birlikte göze çarpan bir çok özelliği kullanıcılarına sunan Premium paket fazlaca ilgi gördü. Youtube, öğrencilere Premium paket deneyimi daha uygun bir fiyatla sunuldu. 2022 yılında YouTube Premium ayda “16,99 TL ye” sunuluyor. Üniversite öğrencisi olduğunu doğrulayan kullanıcılar bu hizmetten aylık “9,99 TL’ye” yararlanmaktadır.

YouTube, Premium hizmeti kullanmak isteyen öğrenciler, öğrenci olduklarını doğrulaması gerekmektedir. Ayrıca YouTube Premium Öğrenci hizmetini alabilmek için tam zamanlı öğrenci olmalısınız.

YouTube Premium PaketYouTube Premium Fiyat 2023
Bireysel + Yıllık (Yıllık ödeme yapana uygun fiyat sunulmaktadır)₺169,99 (Senelik Fiyat)
Aile + Aylık + 1 ay Ücretsiz Deneme (5 aile bireyi ile kullanılmaktadır.)₺25,99 (Aylık Fiyat)
Bireysel + Aylık + 2 ay Ücretsiz Deneme₺16,99 (Aylık Fiyat)
Öğrenci + Aylık + 1 aylık ücretsiz deneme süresi₺9,99 (Aylık Fiyat)
Youtube Premium Öğrenci

Youtube Premium Öğrenci Nasıl Yapılır?

Hiç bir Ek uygulamaya gerek kalmadan ₺9.99 karşılığında Youtube Premium Öğrenci Üyeliği satın almak için “Öğrenci Planı” seçeneğini kullanabilirsiniz. Öğrenci Planı nasıl yapılır? merak ediyorsanız satın almak için aşağıdaki adımları izleyin.

Bir YouTube Premium “Öğrenci Planı” satın almak için öncelikle bilmeniz gereken en önemli şey, aktif öğrenci bedeninizi kanıtlayan bir belgeye ihtiyacınız olmasıdır. Bu belge “öğrenci belgesi” olması gerekmektedir. Öğrenci belgesini e-devlet üzerinden kolayca alabilirsiniz.

YouTube Premium Ogrenci Uyeligi
YouTube Premium Ogrenci Uyeligi
  • Bilgisayarınızda veya Mobil’den fark etmez youtube.com/premium/student adresine tıklayın.
  • Ücretsiz Deneyin butonuna tıklayın,
  • “SheerID” tarafından tarafınıza gönderilen formu doldurun,
  • Daha sonra en altta yer alan öğrenci belgenizi sisteme yükleyin,
  • SheerID uygunluğunuzu doğruladıktan sonra kayıt işlemine devam etmek size bir mail gönderecektir.

YouTube, öğrenci olup olmadığınızı 48 saat içinde doğrulayacak ve size size onaylandığına dair mail gönderecektir. Verdiğiniz bilgiler doğruysa aylık 9.99 TL ödeyerek öğrenci Premium üyeliği ile YouTube platformunu kullanacaksınız.

YouTube Premium Öğrenci Üyeliği Yenileme

Bilgisayarınızda veya mobil web tarayıcınızda youtube.com/premium/student adresine gidin. Ücretsiz dene ‘yi seçin. SheerID ile doğrulamaları tamamlamak için adımları izleyin. SheerID uygunluğunuzu doğruladıktan sonra kayıt işlemine devam etmek için YouTube’a yönlendirileceksiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu