Telefon

Android İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları 2024

Android İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamalari

Android İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları 2024; listesi ile siz işteyken, yemek yapar iken veya istirahat ederken sevdiğiniz sanatçıların şarkılarını dinleyerek keyifli vakit geçirin. İşte, en yeni sürümleri ile müzik dinleme uygulamaları yer almaktadır.

Android telefonunuzun için en iyi yasal ücretsiz; müzik dinleme uygulamalarına bu yazımızda yer verdik. Evet, yasal olarak ücretsiz müzik dinlemek mümkün. Yerel olarak kendi hafızası içerisinde; bulunan ve internet bağlantısına gerek kalmadan yani çevrimdışı müzik dinleme Uygulamasi arayanlar, burada en iyi ve en çok kullanılan müzik programları yer almaktadır.

Android İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamalari

İnternet bağlantınız olmadığı zamanlarda dahi çevrimdışı olarak. Android internetsiz müzik dinleme uygulamaları ile istediğiniz sanatçının sarkıllarını dinlemeye olanak sağlar. Bu yazımızda birbirinden değişik özeliklere sahip internet olmadan da müzik dinleyebilirsiniz. İşte o müzik uygulamaları Android için.

Fizy Müzik & Video Çalar Ücretsiz

Fizy Muzik
Fizy Muzik

Uygulama ile ücretsiz müzik dinleme olanağı sağlar. Eğer isterseniz Fizy(1) tam sürüm kullanmak ve kendinize göre kişiselleştirebilmek için bu uygulamaya bir miktar ücret ödeyebilirsiniz. Sevdiğiniz sanatçıları veya beğendiğiniz şarkıyı aratıp istediğiniz gibi müzik dinlemeye başlarsınız. Uygulamayı App Store ve Google Play üzerinden telefonunuza indirilmekte ya da internet sayfası üzerinden kullanılmaktadır.

Spotify: Müzik ve  Şarkı Çalma Uygulamasi

Spotify
Spotify

Uygulama içinde milyonlarca şarkı ve albüm yer almakta. Üstelik bu uygulama güncel yeni çıkan müzikleri hemen kendi bünyesine eklemektedir. Eğer siz isterseniz sevdiğiniz sanatçılardan veya müziklerden çalma listeleri oluşturabilir, ücretsiz olan Spotify(2) Android cihazlara indirilmekte.

Google Play Müzik Çalar

Android telefonlara yüklü olarak gelen Google Play Müzik uygulaması diğer müzik uygulamalarından en önemli özelliği Çevrimdışı müzik dinlemedir. Bu uygulamaya Google Gmail hesabınızla giriş yapılmaktadır. Eğer isterseniz bu uygulamayı ana ekran veya kilit ekranına ekleyip istediğiniz zaman ve yerde sevdiğiniz tüm şarkıları dinleye bilirsiniz.

Deezer Music Player: Şarkılar, Müzik Çalma Listeleri Uygulamasi

deezer
deezer

Sevdiğiniz şarkılarınızı bir araya toplayabileceğiniz müzik uygulamalarından biride Deezer’dır. Bu uygulama internet bağlantınız olmadan sevdiğiniz müziği dinlemenize imkan sağlamaktadır. 100 milyondan çok indirilen ve bünyesinde 56 milyondan müzik yer almaktadır. Deezer(3) programını Google Play Store herhangi bir ücret ödemeden indirilmektedir.

Müzik Dinleme Uygulamalari

Google play storede ücretli veya ücretsiz olarak kullanma imkânı olan bir çok uygulama ve internet bağlantısı olmadanda müzik dinleme uygulamalari mevcuttur.

Youtube Müzik Dinleme Uygulamasi

youtube muzik
yotube muzik

Youtube yer alan bütün müzikleri dinleyebileceğiz uygulamadan biri olan Youtube Music’tir. Ancak arka planda oynatma, müzik indirme gibi özelliklerinden faydalanmak için; Premium üyelik satın almanız gereklidir. Sevdiğiniz sanatçıları seçerek size özel müzikler sunması dahi bu uygulamanın en önemli özelliklerinden bir tanesidir.

SoundCloud: Ücretsiz Müzik Dinleme

SoundCloud
SoundCloud

Müzik dinleme uygulamasının olmasının beraberinde sosyal bir ağa dönüşmüş olması dahi Soundcloud uygulamasını diğer uygulamalardan farklı kılan önemli etkenlerdendir. Ayrıca Soundcloud internet bağlantısı olmadanda yani çevrimdışı olarak istediğiniz müziği dinlemenizi sağlarken, kaliteden de ödün vermemektedir. Bu uygulama ile herhangi bir ses kalitesi yaşamadan müzikleri dinleyebilir, ve indirebilirsiniz.

Faruk Çelikkol

Ankara'da dünyaya geldim. Yıllardır haber,blog sitelerinde editörlük yapmaktayım. Gncbilgi.com'un ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru bilgileri aktarmaya çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu