Biyografi

Damlasu İkizoğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Evli mi?

Damlasu İkizoğlu Sevgilisi Var Mı?

Damlasu ikizoğlunu tanıyor musunuz? Eğer tam olarak kim olduğu ile alakalı bilgiye sahip değilseniz yazımızın devamını mutlaka okumalısınız. Damlasu İkizoğlu kimdir?, Kaç Yaşında hemen sizlere açıklamak istiyoruz. Bir dizi oyuncusudur. Geçtiğimiz sene Babil dizisinde buse isimli karakteri oynamıştır.

Şu anda ise kardeşlerim dizisinde melisa karakterini oynamaya devam etmektedir. Damlasu İkizoğlu 8 temmuz 1998 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Şu anda ise İstanbul’da yaşamaktadır. Burcunun yengeç olduğu bilinmektedir. Boyu 168 ve kilosu ise 52 dir.

Damlasu İkizoğlu Kimdir?

Damlasu İkizoğlu ile ilgili merak edilen oyunculuk kariyeri. Ayrica Hayati ile ilgili bilgiler Kaç yaşında, aslen nereli , boyu ve kilosu Nedir? eğitimi ve kısaca biyografisi bu yazımızın devamında yer almaktadır.

Damlasu Ikizoglu
Damlasu Ikizoglu
  • 1:) Gerçek Adi ; Damlasu İkizoğlu
  • 2:) Aslen Nereli ;  Antalya
  • 3:) Kaç Doğumlu ; 8 temmuz 1998 
  • 4:) Boy ve Kilosu ; Boyu 168 ve kilosu ise 52 dir
  • 5:) Kaç Yaşinda ; 8 temmuz 1998 doğumlu olup 26 Yaşindadir.
  • 6:) Oynadığı Diziler ; 2020 yılında Babil(1) , 2021 yılında Kardeşlerim dizisinde Melisa karakteri ile rol almıştır.

Damlasu İkizoğlu Eğitimi

Bu konu hakkında detaylı bilgi arayışındaysanız şu anda doğru yerdesiniz. İkizoğlu; Marmara üniversitesi güzel sanatlar fakültesi televizyon ve sinema bölümünü okumuş ve şu an için mezun olmuştur. Aynı zamanda çeşitli oyunculuk eğitimleri almıştır.

damlasu ikizoglu kimdir kac yasinda
damlasu ikizoglu kimdir kac yasinda

Peki, nerelerde eğitim almıştır? Hemen izin verirseniz kısaca bu konudan bahsetmek istiyoruz. Damlasu İkizoğlu cihangir atölyesi sahnesinde oyunculuk, Müjdat gezen sanat Merkezi’nde kamera ve oyunculuk eğitimlerini almıştır.

Damlasu İkizoğlu nun Mesleği Nedir?

Özellikle son zamanların sevilen dizisi kardeşlerim de oynayan Damlasu İkizoğlu nun mesleği birçok kişi tarafından merak edilmektedir.  İkizoğlu hem tiyatrocu hem de oyuncudur. Mesleğini severek yaptığını sürekli olarak dile getirmektedir.

Damlasu İkizoğlu Kaç Yaşında?

Ekranların sevilen yüzü Damlasu İkizoğlu nun yaşı merak ediliyor. Sizde yaşını merak ediyor ve bu konu hakkında araştırma yapıyorsanız hemen sizlere  bilgiler aktaralım. Çünkü biz sizler için bu konu hakkında  araştırma yaptık. Damlasu İkizoğlu 1998 senesinde doğduğu için şu anda 26 yaşındadır.

 Damlasu İkizoğlu Evli mi?

İkizoğlu hakkında merak ettikleriniz neler? Damlasu İkizoğlu evlimi?  Dizilerde ve reklamlarda sürekli rol alan İkizoğlu evli değildir.

 Damlasu İkizoğlu nun Son Oynadığı Dizi Nedir?

İkizoğlu daha önce de dizide oynamıştır. Fakat şu an için oynadığı dizi kardeşlerim dizisidir.

Damlasu İkizoğlu Nasıl Ünlü Oldu?

Damlasu İkizoğlu nasıl ünlü oldu? Bu soru birçok kişi tarafından sorulmaktadır. İkizoğlu ilk defa reklam filmlerinde oynamıştır ve ondan sonra ünlü olmaya başlamıştır. Reklam filmlerinin ardından sırası ile tiyatro ve onun ardından ise dizilerde oynamaya başlamıştır. Şu anda da kardeşim dizisinde oynamaktadır.

Damlasu İkizoğlu Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncu İkizoğlu kendisi gibi sosyal medyada aktif olan Oral Özer ile aşk yaşamaya başlayan İkizoğlu birlikte samimi resimlerini sosyal medya hesaplarından yayınlamaktadırlar.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu