Faydalı Bilgiler

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?  Son Zamanlarda bir çok dizi başladı ancak öyle bir dizi başladı ki Türk milleti olarak gururlandığımız ve sevdiğimiz tarihimizi yansıtıyor öğleki yayınladığı andan itibaren izlenme olarak milyonlarca insanı televizyonun başına kitledi tüm insanlar yeni bölümün yayınlanması için gün sayıyor böyle bir dizi yapmanın büyük bir maliyeti bulunuyor elbette bunu bilen izleyiciler oyuncuların ne kadar kazandığını oldukça merak etmekte bizde sizler için ne kadar kazandıklarını araştırdık ve makalemizde topladık. Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor? Büyük Selçuklu Trt1 kanalında Akli film tarafından  imzalı bir dizi olarak karşımıza çıkıyor yönetmenliğini Emre Konuk yapıyor . Senaryosu Serdar Özönalan ve Emre Konuk tarafından kaleme alınmıştır. İçerik olarak genel anlatılmak istenen Büyük Selçuklu İmparatorluğunun devlet yapısı , siyasi olaylarını , savaşlarını ve Melik Şah ‘ ın hayatını anlatmaktadır.

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları
Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları

Çiğdem Selışık Onat ( Seferiye Hatun ) Ne Kadar Kazanıyor?

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Seferiye hatun karakterine hayat veren Çiğdem Selışık Onat 1939 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir 2021 yılı itibari ile 82 yaşında ve oyunculuğa olan düşkünlüğü ile bilinmektedir şuanda canlandırdığı seferiye hatun karakterine hayat veriyor ve bu oyunculuk performansı için 4 Bin TL ücret almaktadır.

Osman Sonant (Andreas) Ne Kadar Kazanıyor?

Osman Sonant 1 mart 1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldi küçüklüğünden itibaren oyunculuğa düşkünlüğü olan oyuncu bir çok projede yer aldı son projesi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Andreas karakteri oldu ve bu karakteri oldukça iyi canlandırmaktadır ve Osman Sonant Andreas karakterini canlandırdığı oyunculuğu ile 5 Bin TL ücret Almaktadır.

Murat Garipağaoğlu (Fâtımîler Lideri) Ne Kadar Kazanıyor?

Murat Garipağaoğlu 2 ekim 1969 yılında Ankarada dünyaya geldi bir çok dizi ve sinema filminde rol aldı ve oldukça sevildi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Fâtımîler Lideri karekterine hayat vermektedir ve bu karakteri canlandırdığı oyunculuk içi aldığı ücret 6 Bin TL olarak bilinmektedir.

Mehmet Özgür ( Nizamülmülk ) Ne Kadar Kazanıyor?

Mehmet Özgür 30 ağustos 1970 yılında Korkutelide dünyaya geldi şuanda 50 yaşında olan ünlü oyuncu oldukça sevilen projelerde sevilen karekterlere hayat vermiştir şuan gündeme oturan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Nizamülmülk karekterine hayat vermektedir ve bu karekteri canladırdığı oyunculuk için aldığı ücret 27 Bin TL olarak belirtilmiştir.

İlker Kızmaz (Arslantaş) Ne Kadar Kazanıyor?

9 eylül 1975 yılında İzmirde dünyaya geldi bir çok projede yer alan yakışıklı oyuncu son projesi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Arslantaş karekterine hayat vermektedir ve Arslantaş karekterini canlandırdığı oyunculuğu için aldığı ücret 9 Bin TL olarak belirtilmiştir.

Cemal Toktaş (İmam Gazali) Ne Kadar Kazanıyor?

Cemal Toktaş 14 ocak 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş ve İstanbul Konservatuvarını bitirmiştir ardından bir çok sinema filmi ve dizide rol almış ve oyunculuğu ile kendinden söz ettiren bir oyuncudur son projesi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde İmam Gazali karakterine hayat vermektedir. İmam Gazali karakterini canlandırdığı oyunculuğu için aldığı ücret 7 Bin TL olarak belirtilmiştir.

Sevda Erginci (Turna) Ne Kadar Kazanıyor?

Güzel oyuncu 3 ekim 1993 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir güzelliği ve oyunculuğu ile oldukça sevilmiş ve bir çok türk dizisinde oyunculuk yapmıştır son projesi olan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Turna karekterine hayat veriyor ve bu karekterin oldukça seveni bulunuyor. Turna karekterine hayat verdiği oyunculuğuna karşı aldığı ücret 20 Bin TL olarak belirtilmiştir.

Gürkan Uygun (Hasan Sabbah) Ne Kadar Kazanıyor?

Gürkan Uygun 27 mayıs 1974 yılında Sakaryada dünyaya geldi gürcü asıllı olduğu belirtilen oyuncu ilk olarak Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Memati Baş olarak tanındı ve inanılmaz derece çok sevildi ardından bir dizi ve filmde rol alan yakışıklı oyuncu son projesi Uyanış: Büyük Selçuklu Hasan Sabbah karekterine hayat veriyor ve dizi açısından canlandırdığı karekter ciddi anlamda en önemli karekterlerden biri olarak göze çarpıyor. Gürkan Uygun hayat verdiği karekter Hassan Sabbah oyunculuğu için aldığı ücret 35 Bin TL aldığı belirtilmiştir.

Leyla Lydia Tuğutlu (Elçin) Ne Kadar Kazanıyor?

Leyla Lydia Tuğutlu 29 ekim 1989 yılında Berlin de dünyaya geldi güzelliği ve fiziği ile mankenlik yapan ve Miss Turkey 2008 de biricinliği bulunmaktadır. Mankenliği ile bir çok kişi kendine hayran bırakan Leyla Lydia Tuğutlu oyunculuğuylada bir çok kişinin sevgisini kazandı. Son projesi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Elçin karekterine hayat vermektedir. Elçin karekterini canlandırıdığı dizide aldığı ücret 30 Bin TL olarak belirtilmiştir.

Hatice Şendil (Terken Hatun) Ne Kadar Kazanıyor?

Hatice Şendil 2 ağustos 1983 yılında İstanbulda dünyaya geldi oyunculuğa olan sevgisi onu oyuncu olmaya itti Dila Hanım dizisi ile bir çok kişinin sevgisini kazandı oyunculuğu ile ardından bir çok dizi ve sinema filmi ve dizide rol aldı ve sevenleri gün geçtikçe büyüdü son projesi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde canlandırdığı Terken Hatun karekteri ile seyircilerine seyir zevki sunmakta. Hatice Şendil canlandırdığı Terken Hatun oyunculuğu için diziden aldığı ücret 30 Bin TL olarak belirtilmiştir.

Ekin Koç (Ahmet Sencer) Ne Kadar Kazanıyor?

Ekin Koç 21 haziran 1992 yılında Antalyada dünyaya geldi ardından oyunculuk hayatına adım atan Ekin Koç bir çok dizi ve filmde rol aldı ancak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Başrol oynaması Ekin Koç için büyük bir adım oldu ve sevenleri gün geçtikçe arttı son projesi Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Ahmet Sencer karekterine hayat vermekte ve oldukça etkileyici bir oyunculuk sergilemekte. Ekin Koç Ahmet Sencer hayat verdiği Ahmet Sencer karekterindeki oyunculu için diziden aldığı ücret 60 Bin TL olarak belirtilmiştir.

Buğra Gülsoy (Sultan Melikşah) Ne Kadar Kazanıyor?

Buğra Gülsoy 22 şubat 1982 yılında Ankarada dünyaya geldi oyunculuğu tercih eden yakışıklı oyuncu 20 den fazla dizi ve sinema filminde rol aldı ve bunların bir çoğu başrol oldu oldukça sevilmektedir. Oyunculuğu ile gözleri dolduran Buğra Gülsoy Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde canlandırdığı Sultan Melikşah ile tüm Türk halkının beğenisi topluyor. Buğra Gülsoy canlandırdığı Sultan Melikşah karakteri ile diziden aldığı ücret 60 Bin TL olarak belirtilmiştir.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu