Genel

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor? Son zamanlarda Show Tv de ortaya çıkan ve güzel oyuncu kadrosu ve konusu oldukça dikkat çekmekte ve sevilmektedir kaliteli oyuncu kadrosu kendini kanıtlamış oyuncular sayesinde hali hazırda kendi fanlarında bulunan oyuncuların Ramo dizisindeki karakterler bütünleştiler ve seyircilere güzel bir seyir zevki vermeye başladılar kaliteli bir içerik sunan Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?  aldığını takipçileri ve sevenleri tarafından oldukça fazla merak edilmekte ve Google arama motorunda araştırılmaktadır bizde sizin merak ettiğiniz sorunun cevabını bu makalede sizlere sunuyoruz.

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Aliyor
Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

1. Efsane Odağ ( Afet ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor? Ramo dizisinin Afeti Efsane Odağ canlandırdığı karakter 30 yaşlarında çok çekici kadın olarak biliniyor oyunculuğu ile oldukça sevilmekte ve takip edilmekte güzel oyuncu Efsane Odağ 1986 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir 168 cm boyunda ve 50 kg ağırlığındadır. Önce Akdeniz üniversitesinde Uluslar arası ilişkiler fakültesinden mezun olmuş ardından Ankara üniversitesinde Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk bölümünü bitirmiş ve eğitim hayatına nokta koymuştur ilk olarak Avlu dizisi ile adını Türkiye’ye duyurmayı başarmıştır şimdi ise Ramo isimli dizi ile olduk ün sahibi olmuştur. Efsane Odağ ( Afet ) karakteri ile ne bölüm başı 10 Bin TL gibi bir ücret almaktadır.

2. Pelin Körmükçü ( Ahsen ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Ramo dizisin şüphesiz en çok sevilenlerin arasında bulunan Pelin Körmükçü ( Ahsen ) karakteri ile oldukça sevilmiştir Ahsen karakteri Ramo dizisinde Cihangirin eşi olarak devam etmekte ve ailesi için her şeyi yapabilecek bir kadın ön sezileri oldukça güçlü ve yaklaşan tehlikeleri önceden Cihangire haber vererek sürekli uyarıyor bu rolün üstesinde oldukça güzel gelen güzel ve tecrübeli oyuncu kendinden sürekli bahsettiriyor. Pelin Körmükçü 10 şubat 1970 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir sanatçılık aileden gelen Pelin Körmükçü ailesinin izinden sonuna kadar gideceğini belirtmiştir. Pelin Körmükçü ( Ahsen ) karakteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 15 Bin TL gibi bir ücret almaktadır.

3. Bora Cengiz ( Taner ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Bora Cengiz 9 aralık 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir Kadir Has Üniversitesinde eğitim hayatını tamamlamıştır birçok projede oyunculuk yapmaktadır ancak Ramo dizisinde Taner karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır Ramo dizisindeki oyuncuğu ile herkesin sevgisini toplamıştır peki Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. Bora Cengiz ( Taner ) karakteri ile bölüm başına 20 Bin TL kazanmaktadır.

4. Mustafa Yıldıran ( Doğu ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Ramo dizisinde Cihangirin has adamlarından birisi olan Doğu karakterine hayat veren Mustafa Yıldıran 1980 yılında Denizli’de dünyaya gelmiştir. Dokuz eylül üniversitesinde güzel sanatlar ve oyunculuk fakültesinden mezun olmuştur bir çok projede başarılı oyunculuklar yapan Mustafa Yıldıran Söz dizisinde ismini duyurmuştur ardından Ramo dizisinde Doğu karakterine hayat vermiştir peki Mustafa Yıldıran ( Doğu ) karakteri ile bölüm başı ne kadar alıyor. Mustafa Yıldıran ( Doğu ) karakteri ile bölüm başı 20 Bin TL kazanmaktadır.

5. İdil Fırat ( Fidan ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

İdil Fırat Ramo dizisinde ( Fidan ) karakterine hayat vermektedir. Fidan karakteri Ramonun halası rolündedir. Fidan Ramoya büyük bir bağ ile bağlıdır çok eğlenceli şen şakrak bir kadın olmasının yanında yeri gelince çok ciddi bir kadın olabiliyor. İdil Fırat 1972 yılında dünyaya gelmiştir Dokuz Eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi mezunudur peki İdil Fırat Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. İdil Fırat ( Fidan ) karakteri ile bölüm başı 25 Bin TL kazanmaktadır.

6. Devrim Özkan ( Nehir ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Devrim Özkan 1998 yılında Muğla ilinin Bodrum ilçesinde dünyaya gözlerini açmıştır Muğla Sıtkı kocaman üniversite Bodrum güzel sanatlar fakültesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Ramo dizisinde Nehir karakterine hayat vermekte olan Devrim Özkan Cihangirin kızı olarak rol almaktadır babasının aksine yaptığı işleri bildiği halde uzak durmaktadır ve kendisi doktor dur babasının can alma sevgisinin aksine Nehir can kurtarmak için çalışıyor. Peki Devrim Özkan Ramo dizimsinde bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. Devrim Özkan ( Nehir ) karakteri ile bölüm başı 25 Bin TL kazanmaktadır.

7. Olgun Şimşek ( Cihangir ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Olgun Şimşek 1971 yılında Bursa’da dünyaya geldi İstanbul üniversitesi devlet konservatuarında eğitim aldı bir çok projede yer alan tecrübeli oyuncu en son projesi Ramo ile sevenlerine büyük bir seyir zevki vermekte Olgun Şimşek Ramo dizisinde hayat verdiği Cihangir karakteri ile büyük bir sevgi kitlesine ulaşmıştır Cihangir dizide büyük ünlü bir iş adamı ve hayır sever biri olarak tanınıyor ancak 2 ci yüzü onun aksini göstermekte hemde kapkara bir yüz olarak görünüyor çok zeki bir karakter olan Cihangir tüm sorunları satranç gibi çözmektedir peki Olgun Şimşek Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar ücret almaktadır. Devrim Özkan Ramo dizimsideki Cihangir karakteri ile bölüm başı 30 Bin TL kazanmaktadır.

8. Yiğit Özşener ( Yavuz ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Yiğit Özşener 6 nisan 1972 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesinde Elektronik Haberleşme bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuğa adımını atan Yiğit Özşener bir çok sinema filminde rol almış ve bunların hepsinde başarılı sonuçlar vermiştir oynadığı dizilerin azlığı dikkat çekiyor ancak az olsun öz olsun mantığını benimsediğini görüyoruz Ramo dizisinde de Yavuz karekteri ile kadar başarılı bir oyunculuk sergiliyor Yavuz karakteri cihangirin adamların olan bir karakter Adana ya yollanıyor orda Ramo yu tanıyıp onunla bir bağ kuruyor ve ona bağlılık sergiliyor ancak kötü geçmişi peşini bırakmıyor Peki Yiğit Özşener Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar kazanıyor. Yiğit Özşener ( Yavuz ) karakteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 30 Bin TL kazanıyor.

9. İlker Aksum ( Hasan ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Çalıştığı projelerle her konuda gündemde olan ve oyunculuğu her koşulda en güzel şekilde yapabilen sayılı oyunculardan kendisi İlker Aksum 23 mayıs 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi bir çok projede bulundu ancak son projesi Ramo ile ciddi anlamda sevenlerini mutlu etmekte ve her geçen gün sevenleri artmaktadır Ramo dizisinde Hasan karakteri başrol Ramo nun abisi temiz saf ve deli dolu bir adam olarak görülüyor ancak ailesi için kendisini ateşe atmaya her zaman hazır ve Ramo nın her zaman yanında ve çok bağlı peki İlker Aksum Ramo dizininden bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. İlker Aksum ( Hasan ) karakteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 30 Bin TL kazanmaktadır.

10. Esra Bilgiç ( Sibel ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Esra Bilgiç 1992 yılında Ankara’da dünyaya geldi Bilkent üniversitesinde Uluslar Arası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur ilk projesi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde yıldızı parlayan ve kendinden bahsettiren Esra Bilgiç Ramo dizisi ile seyircilerine güzel bir seyir zevki vermekte ve oldukça çok sevilmekte sosyal medya platformlarından da anlaşılmaktandır Ramo dizisinde hayat verdiği karekter Sibel ünlü iş adamı Cengizin kızı okumuş akıllı ve eğitimli bir kadın olan Sibel ailesine açılan beklenmedik savaş ile kim düşman kim dost kararsız kalır ve bir ikilemin içerisine düşer Sibel ikilemi aşk mı yoksa nefretimi ikisinden birini seçmeli peki Esra Bilgiç Ramo dizisinden bölüm başı ne kadar kazanmaktadır. Esra Bilgiç ( Sibel ) karakteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 50 Bin TL kazanmaktadır.

11. Murat Yıldırım ( Ramo ) Bölüm Başı Ne Kadar Alıyor?

Murat Yıldırım 1979 yılında Konya’da dünyaya geldi Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur bir çok projede yer alan Murat Yıldırım diğer projelerin yanı sıra Suskunlar dizisi ile bir patlama yapmış ve sevenleri o diziden sonra büyük ölçüde artmıştır Roma dizisinin başrol oyuncusu olarak Ramo karakterine hayat vermektedir Ramo sevgiyle bir birine bağlı bir aile lideri düşmanlarına karşı acımasız ailesine karşı mazlum insanlara karşı ise çok merhametli bir karakter olan Ramo ailesini korumak için verdiği kararlar sonucunda büyük bir savaşa girmek zorunda kalıyor ve mücadelesini en iyi şekilde yansıtıyor peki Murat Yıldırım Ramo disinden bölüm başı ne kadar kazanıyor. Murat Yıldırım ( Ramo ) Karekteri ile Ramo dizisinden bölüm başı 70 Bin TL kazanmaktadır

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu