Biyografi

Beren Gökyıldız Kimdir? Kaç Yaşında, Kaç Kilo 2024

Büyümüş de Küçülmüş minik yıldız. Genel anlamda Beren Gökyıldız Drama eğitimi alıyor ve drama filmlerinde rol alıyor Ülkemizde Genel anlamda ufak oyuncular büyüyünce oldukça başarıya ulaşmış olamıyor fakat umarız Beren Gökyıldız Başarıya ulaşmış olur. Setlerde Genel anlamda  ağlamak için şarkısı varmış, onu dinleyip ağlıyormuş.

Beren Gökyıldız Kimdir?

 Beren Gökyıldız 29 Eylül Pazartesi günü  2009’da, İstanbul’da dünyaya geldi. Beren Gökyıldız ilköğrenimine devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında gösterilen Kocamın Ailesi dizisiyle başlamış olan, Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin takdirini toplamıştır.ve bir oldukça filmimizde rol almıştır. Oynadığı filmlerde insanları etkilemeyi başarmıştır. Duygusal sahneleri ile ön plana çıkmış küçük bir stardır.

Beren Gökyıldız Kaç Yaşında

29 Eylül Pazartesi günü  2009’da, İstanbul’da dünyaya geldi. 2024 yılı itibari ile 15 yaşındadır.

Beren Gökyıldız Kimin Kızı?

Kızım dizisinde Buğra Gürsoy olarak gördüğümüz Beren Gökyıldız’ın gerçek babası Ejder Gökyıldız. Beren Gökyıldız’ın annesinin adı Mine Gökyıldız’dır.

Beren Gökyıldız Kaçıncı Sınıf

Hangi okulda eğitim gördüğü bilinmeyen oyuncunun ilkokul öğrencisi olduğu biliniyor.

Beren Gökyıldız Kaç Kilo

Henüz çocukluk döneminde olan oyuncunun ağırlığı 30 kilogramdır.

Beren Gökyıldız Instagram Hesabı?

Oyuncunun ailesi aracılığıyla yönetilen 1.2 milyon takipçili instagram hesabının kullanıcı ismi berengokyildiz_official

Beren Gökyıldız Ne Kadar Para Kazanıyor?

2016 yılında bir dondurma reklamında rol alan 7 yaşındaki Beren Gökyıldız, rol aldığı diziden bölüm başı 5 bin TL, aylık 20 bin TL kazanıyor. Gökyıldız, oynadığı dizide Cansu Dere ve Vahide Perçin ile başrolü paylaşıyor. Beren Gökyıldız 2009 yılında İstanbul’da doğdu.

Beren Gökyıldız’ın oynadığı diziler ve filmler:

Beren Gökyıldız'ın oynadığı diziler ve filmler
Beren Gökyıldız’ın oynadığı diziler ve filmler

Kızım (Öykü) (TV Dizisi) – 2018

Öykü sekiz yaşlarında, yaşıtlarından değişik olarak algısı oldukça açık olan, empati duygusu gelişkin ve oldukça akıllı bir kızı canlandırmaktadır.

Bal Kaymak (Bade) (Sinema Filmi) – 2018

Balkanların mükemmel atmosferini kendine fon yapan Bal Kaymak, küçücük boyuna kocaman bir kalp sığdıran ufak kız evladı Bade’nin, dünyanın en iyi balını üreten aksi büyükbabası ve dünyanın en iyi kaymağını icra eden küskün anneannesi içinde kalışının ümit dolu öyküsünü konu alıyor

Anne (Melek) (TV Dizisi) – 2016

Melek yaşamış olduğu her anda mutluluk kabul eden, ufak dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek‘in okulunda işe adım atar ve yolları kesişir

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu