Biyografi

Beren Gökyıldız Kimdir? Kaç Yaşındadır 2020

Büyümüş de Küçülmüş mimik yıldız.Genel anlamda Beren Gökyıldız Drama eğitimi alıyor ve drama filmlerinde rol alıyor Ülkemizde Genel anlamda ufak oyuncular büyüyünce oldukca başarıya ulaşmış olamıyor fakat umarız Beren Gökyıldız Başarıya ulaşmış olur. Setlerde Genel anlamda  ağlamak için şarkısı varmış, onu dinleyip ağlıyormuş.

Beren Gökyıldız Kimdir?

 Beren Gökyıldız 29 Eylül Pazartesi günü  2009’da, İstanbul’da dünyaya geldi. Beren Gökyıldız ilköğrenimine devam etmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Fox TV ekranlarında gösterilen Kocamın Ailesi dizisiyle başlamış olan, Beren Gökyıldız oynadığı karakterle izleyenlerin takdirini toplamıştır.ve bir oldukca filmimizde rol almıştır.Oynadıgı filmlerde insanları etkilemeyi başarmıştır.Duygusal sahneleri ile ön plana çıkmış küçük bir stardir.

Beren Gökyıldız’ın oynadığı diziler ve filmler:

Beren Gökyıldız'ın oynadığı diziler ve filmler
Beren Gökyıldız’ın oynadığı diziler ve filmler

Kimsesizler Dizisi 2020 Başlayacak

Başrollerini Beren Gökyıldız, Kübra Süzgün, Burcu Özberk ve Erdal Beşikçioğlu birlikte canlandıracak

Kızım (Öykü) (TV Dizisi) – 2018

Öykü sekiz yaşlarında, yaşıtlarından değişik olarak algısı oldukca açık olan, empati duygusu gelişkin ve oldukca akıllı bir kızı canlandırmaktadır.

Bal Kaymak (Bade) (Sinema Filmi) – 2018

Balkanların mükemmel atmosferini kendine fon yapan Bal Kaymak, küçücük boyuna kocaman bir kalp sığdıran ufak kız evladı Bade’nin, dünyanın en iyi balını üreten aksi büyükbabası ve dünyanın en iyi kaymağını icra eden küskün anneannesi içinde kalışının ümit dolu öyküsünü konu alıyor

Anne (Melek) (TV Dizisi) – 2016

Melek yaşamış olduğu her anda mutluluk kabul eden, ufak dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek‘in okulunda işe adım atar ve yolları kesişir

Puan Ver

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu