Gündem

Gönül Daği Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Maaş Alıyor? Nerede Çekiliyor?

Gönül Daği dizisi TRT1 ekranın da her hafta Cumartesi günü saat 20:30 izleyicilerini ekrana bağlamayı başaran Gönül Daği dizisi Oyuncuları izleyicileri ve takipçileri tarafından merak edilmekte Peki Gönül Daği Oyuncuları Ne Kadar Maaş Alıyor? Gönül Daği Dizisi Nerede Çekiliyor? Gönül Daği dizisi Oyuncuları Kimlerdir.

Gönül Daği Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Berk Atan ve  Gülsüm Ali İlhan in Baş rollerini paylaştığı bu dizide Bozkırın Ortasında yer alan şirin ve küçük bir kasabada yaşayan sıcakkanlı ve sevecen bir Anadolu insaninin öyküsü anlatılmaktadır.

  • Erdal Cindoruk (Ağıtçı Hüseyin)
  • Hazal Çağlar (Asuman Belediye Başkanı Münir beyin kızı)
  • Berk Atan (TANER Baş Rol )
  • Ecem Özkaya ( ZAHİDE)
  • Ege Aydan ( CELAL BEY)
  • Gülsim Ali İlhan ( DİLEK)
  • Semih Ertürk ( VEYSEL)
  • Yavuz Sepetçi ( CİRİTÇİ ABDULLAH)
  • Cihat Süvarioğlu ( Ramazan)

Gönül Daği Oyuncuları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Dizinin oyuncuları ne kadar maaş alıyor Her dizi yapımında oldugu gibi bu dizide de alınan ücretlerde farklılık olmaktadir. Gönül Daği dizisinde daha fazla rol alan ve daha fazla sahne alan oyuncular daha fazla para kazanırken daha rolü olan ve daha az sahne alan oyuncular daha az kazanmaktadırlar. En fazla maaş alan dizi oyuncuları her dizide oldugu gibi bu dizide de baş rol oyuncularıdır. Peki Gönül Dağı dizisinin oyuncuları ne kadar kazanıyor? 

Berk AtanGulsim Ali Ilhan Gonul Dagi Oyunculari Ne Kadar Maas Aliyor
Berk AtanGulsim Ali Ilhan Gonul Dagi Oyunculari Ne Kadar Maas Aliyor

Berk Atan (Taner Baş Rol Oyuncusu) Ne Kadar Maaş Alıyor?

Taner Karakterini oynayan başarılı oyuncu Berk Atan Gönül dağı dizisinden  20.000 TL ile 40.000 TL maaş aldığı tahmin edilmektedir.

Gülsim Ali İlhan ( DİLEK) Ne Kadar Maaş Alıyor?

Dilek Karakterini canlandıran Gülsim Ali İlhan Gönül daği dizisinden  20.000 TL ile 40.000 TL maaş aldığı belirtilmektedir.

Gonul Dagi Dizisi Oyunculari Kimlerdir
Gonul Dagi Dizisi Oyunculari Kimlerdir

Semih Ertürk ( Veysel) Ne Kadar Maaş Alıyor?

Başrolden sonra en çok rol alan ve sahne alan oyuncudur. Taner’in Amca Oğlu rolünü canlandırmaktadır. Semih Ertürk ( Veysel) Gönül Dağı Dizisinden 10.000 TL ile 20.000 TL arası ücret aldığı aldığı tahmin edilmektedir.

Cihat Süvarioğlu ( Ramazan) Ne Kadar Maaş Alıyor?

Başrolden sonra en çok rol alan ve sahne alan oyuncudur. Taner’in Amca Oğlu rolünü canlandırmaktadır. Cihat Süvarioğlu ( Ramazan) Dizisinden 10.000 TL ile 20.000 TL arası ücret aldığı tahmin edilmektedir.

Nazlı Pınar Kaya (Cemile) Ne Kadar Maaş Alıyor?

Nazlı Pınar Kaya (Cemile)nin de  Gönül Dağı Dizisinden 10.000 TL veya 20.000 TL kazan sagladigi tahmin edilmektedir.

Ferdi Sancar (Dolmuşçu) Ne Kadar Maaş Alıyor?

Ferdi Sancar (Dolmuşçu) Gönül Daği Dizisinden 10.000 TL veya 20.000 TL kazan sagladigi tahmin edilmektedir.

Gönül Daği Dizisi Nerede ve Hangi Şehirde Çekilmektedir?

Gönül Daği Dizisi Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilmektedir. Dizide görülen Gedelli köyü, Niğde’nin Ulukışla ilçesine bağlıdır. Senaryoda geçen gidelli köyü ise Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinin kırsal bölgesinde çekilmektedir.

Gönül Dağı Dizisinde Plakalar Neden 66 ( Yozgat)

Gönül Dağı dizisi Yozgat’ta çekilmemektedir. Dizide her ne kadar araç plakaları 66 olsada, belde isimleri yer alsada Dizinin çekildi yer Anadolu şehri olan Sivrihisar’da çekilmektedir. Yani Anlaşılan Şuki Dizinin Yozgat’ta çekildiği izlenimi verilmekte fakat dizi Eskişehir’in ilçesi olan Sivrihisar in kırsal bölgesinde çekilmektedir.

Gönül Dağı Dizisi 100. Bölümünü Kutluyor

Ekranların sevilen filmi gönül dağı TRT1 ekranın da her hafta Cumartesi günü saat 20:30 oynuyor. Bugün 100. bölümü ile (03.06.2023) ekranlarda sizlerle 100. bölümü kutlu olsun. GönülDağı100.

Bu Yazılarda Dikkatinizi Çekebilir?

Uyanış Büyük Selçuklu Oyuncuları Ne Kadar Kazanıyor?

Ramo Oyuncuları Bölüm Başı Ne Kadar Kazanıyor?

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu