Biyografi

Yasemin Şefkatli Kim? Kimin Kızı, Sevgilisi ,Yaşi, Boyu ve Kilosu

Yasemin Şefkatli kim kimdir, Kimin Kızı, Sevgilisi ,Yaşi, nereli, İdo Tatlıses sevgilisi, Boyu ve Kilosu nedir?

Yasemin Şefkatli kim kimdir, Kimin Kızı, Sevgilisi ,Yaşi, nereli, İdo Tatlıses sevgilisi, Boyu ve Kilosu nedir? gibi sorularının cevapları bu yazımızda yer almaktadır. Daha Önceki yazılarımızda bir çok meslek grubu ve sosyal medya fenomenlerin; biyografisini ve hakkında en çok sorulan sorular yazımızda yer almaktadır.

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna oğlu olan. İdo Tatlıses ile olan birlikteliğiyle sosyal medya gündemine gelen Şefkatli, 2017 yılından beri sevgili olan bu ikili , Aileler arasında düzenlenen törenle ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adimi atmışlardır.

Yasemin Şefkatli Kim?

1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 28 yaşında olan Şefkatli yaşamını İstanbul Beşiktaş’ta sürdürmektedir. Şefkatli, İstek Özel Semiha Şakir lisesini bitirmiştir. Ayrica İç Mimarlık alanında öğrenciliğini devam ettiren Şefkatli, Mimarlık bölümden şimdilik mezun olmamıştır.

Sosyal medyanın en çok takip edilen ve merak edilen fenomenleri arasında bulunan; Şefkatli güzelliği ile dikkat çekmekte. Şefkatli mankenlik ve modellik yapmaktadır. Ayrica Kendisi hakkında en çok merak edilen soruların cevaplarını yazımızın devamında sıraladık.

ysemin sefkatli instagram
ysemin sefkatli instagram

Yasebags(1) adlı bir marka meydana çıkaran ve burada türlü çanta modellerini satışa sunan. Şefkatli ’nin Instagram üstünde 309 bini geçkin takipçisi bulunmaktadır.

Yasemin Şefkatli Boyu ve Kilosu Nedir?

Güzel Manken Şefkatli hakkında en çok merak edilen sorulardan; biri olan boyunun ve kilosunun kaç olduğu. Ayak numarası 39 olan Şefkatli ’nin boyu 1.80‘dir. Topuklu ayakkabıları ile çok daha uzun gözükmekte.

ysemin sefkatli ve ido tatlises resimleri
ysemin sefkatli ve ido tatlises resimleri

Yasemin Şefkatli Burcu Nedir?

Şefkatli hakkında en çok merak edilen bir başka soru ise burcunun ne olduğu. Kıskanç olmadığını fakat burcunun özelliklerini taşıdığını dile getiren Kova burcudur.

Yasemin Şefkatli Kaç Yaşinda?

Yazımızın ilk başindada belirttiğimiz gibi gibi kendisi 1992 yılında doğmuştur.Yani 2021 yılı itibari ile 28 yaşındadır.

Yasemin Şefkatli Aslen Nereli?

1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gelen Şefkatli aslen nereli olduğu bilinmemektedir.Ancak Lise öğrenimini Beşiktaş’ta alan ve şu anda da Beşiktaş’ta yaşamaktadır.

Yasemin Şefkatli Kimin Kızı ( Babası Kimdir Ne İş Yapıyor?)

Babası inşaat sektöründe çalışmakta ve kendilerine ait bir inşaat firması bulunmaktadır.Fakat Babasının ismi hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu konu hakkında sizin bir bilginiz var ise sitemizin yorum kısmında belirtebilirsiniz.

yasemin sefkatli twitter hesabi
twitter hesabi

Şefkatli hakkında merak edilen belli sorular ve cevapları bu yazımızda sizler ile paylaştık. Bu makalemizde eksik ya da hatalı yanlış olduğunu düşündüğünüz yerleri ya da ilave etmek istediğiniz kısımları bizlere bu yazımızın altında bulunan yorumlar kısmından ve ya https://www.gncbilgi.com/iletisim/ bölümünden iletebilirsiniz.

Yasemin Sefkatli ve İdo Tatlıses

2017 yılının ağustos ayından beri sevgili olan bu ikili , Aileler arasında düzenlenen törenle ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adimi atmışlardır.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu