Bilgisayar

Kayıtlı Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir? [Güncel 2021]

Kayıtlı Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir? [Güncel 2021]  Wifi teknolojisi ile tüm cihazlarınızdan, kablosuz bir şekilde internete bağlanabilirsiniz.Tabiki Bağlanmak için bir şifre gerecek yada bilgisayarinizdan şifre ile giriş yaptınız telefonunuzu yada tabletinizi mi bağlayacaksınız şifreyi unuttunuz mu bilgisayarınızdan şifreyi öğrenmenin kolay yolu var onu bu yazımızda onu göreceksiniz.

Wi-Fi Şifresini Nasil Ogrenebilirim?

Kullandığınız İşletim sistemi Windows işletim sistemine sahip bir tablet veya bilgisayar kullanıyorsanız, aşağıda belirttiğimiz şekilde Daha önce girmiş olduğunuz wifi şifresini kolayca öğrenebilirsiniz

  •  İlk olarak Bilgisayarımızın veya tabletin  ekranımızın sağ alt köşesinde bulunan ağ bağlantımızı gösteren wifi simgesine tıklıyoruz. Tıkladıktan Sonra Buradan Ağ ve Paylaşım Merkezi seçeneğine tıklıyoruz.

Wi-Fi Şifresi Öğrenme

Ağ ve Paylaşım Merkezi Sekmesine Tıkladıktan Daha sonrasında karşımıza çıkan pencerede Bağlantılar bölümünün yanında yer alan Kablosuz İnternet Bağlantısı seçeneğine tıklıyoruz.

wifi sifresi ogrenme
wifi sifresi ogrenme

Tıkladıktan sonra acılan  pencerede yer alan Kablosuz Özellikleri düğmesine tıklıyoruz.

Açılan pencerede yukarıda yer alan Bağlantı ve  Güvenlik sekmesi var Biz Wi-fi Şifresini öğrenmek için Güvenlik Sekmesine tıklıyoruz daha sonrasında En aşağıda yer alan Karakterleri Göster Sekmesine  işaretleyerek, Daha Önce Girmiş Olduğumuz Ağ güvenlik anahtarı bölümünde yer alan şifremizi görüyoruz.

Kayıtlı Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir
Kayıtlı Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

13 + 16 =

Başa dön tuşu