Bilgisayar

Bilgisayardan Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir? (Windows 10)

Telefonda bağlı wifi şifresini Öğrenme rootsuz, Bilgisayardan Wifi Şifresi Öğrenme Windows 10, Masaüstü bilgisayardan wifi şifresi öğrenme,  komşunun wifi şifresini nasıl öğrenebilirim

Bilgisayardan Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir? (Windows 10) , Bundan önceki yazılarımızda sitemizin Faydalı Bilgiler kategorisinde Youtube Müzik ve Mp3 İndirme hakkında en çok merak soruların cevaplarını sitemizde paylaşmıştık. Bu yazımızda ise; Telefonda bağlı wifi şifresini Öğrenme rootsuz, Bilgisayardan Wifi Şifresi Öğrenme Windows 10, Masaüstü bilgisayardan wifi şifresi öğrenme,  komşunun wifi şifresini nasıl öğrenebilirim ;  bundan bahsedeceğiz.

Bilgisayardan Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir?; Wifi teknolojisi ile tüm cihazlarınızdan, kablosuz bir şekilde internete bağlanabilirsiniz. Tabiki Bağlanmak için bir şifre gerecek yada bilgisayarınızdan şifre ile giriş yaptınız telefonunuzu yada tabletinizi mi bağlayacaksınız şifreyi unuttunuz mu bilgisayarınızdan şifreyi öğrenmenin kolay yolu var onu bu yazımızda onu göreceksiniz.

Bilgisayardan Wifi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Kullandığınız İşletim sistemi Windows işletim sistemine sahip bir tablet veya bilgisayar kullanıyorsanız, aşağıda belirttiğimiz şekilde Daha önce girmiş olduğunuz wifi şifresini kolayca öğrenebilirsiniz

  •  İlk olarak Bilgisayarımızın veya tabletin  ekranımızın sağ alt köşesinde bulunan ağ bağlantımızı gösteren wifi simgesine tıklıyoruz. Tıkladıktan Sonra Buradan Ağ ve Paylaşım Merkezi seçeneğine tıklıyoruz.

Windows 10 Wi-Fi Şifresi Öğrenme

Ağ ve Paylaşım Merkezi Sekmesine Tıkladıktan Daha sonrasında karşımıza çıkan pencerede Bağlantılar bölümünün yanında yer alan Kablosuz İnternet Bağlantısı seçeneğine tıklıyoruz.

wifi sifresi ogrenme
wifi sifresi ogrenme

Tıkladıktan sonra acılan  pencerede yer alan Kablosuz Özellikleri düğmesine tıklıyoruz.

Açılan pencerede yukarıda yer alan Bağlantı ve  Güvenlik sekmesi var Biz Wi-fi Şifresini öğrenmek için Güvenlik Sekmesine tıklıyoruz daha sonrasında En aşağıda yer alan Karakterleri Göster Sekmesine  işaretleyerek, Daha Önce Girmiş Olduğumuz Ağ güvenlik anahtarı bölümünde yer alan şifremizi görüyoruz.

"<yoastmark

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu