Bilgisayar

YouTube Video Mp3 Dönüştürme Programsız İndirme

Youtube Müzik  Videolarını Mp3 olarak İndirebilmek

Dünyaca Ünlü en büyük video paylaşım platformu olan Youtube videolarını ve YouTube Video Mp3 Dönüştürme Programsız Ücretsiz nasıl indirilir?. Konusu en fazlaca merak edilen konulardan birisidir. Youtube videoları ve Youtube Müzik  Videolarını Mp3 olarak  indirebilmek için araştırdığımız zaman bir sürü internet sayfası mevcuttur.

Yüzbinlerce kişinin paylaşım yapmış olduğu platformun milyonlarca ziyaretçisi, seyircisi oluyor. Başta müzik ve şarkı videolarının paylaşılmış olduğu platformda. Film, dizi, tanıtım, eğitici ve paylaşımcı videolarda paylaşılmaktadır.

Youtubeden indirdiğiniz videolardan sorumlu Gncbilgi.com olmadığını lütfen unutmayın. Tamamen İndiren Kişiler Sorumludur .Ayrica Youtube Videoları indirmeden önce video telif hakkını denetim etmenizi tavsiye ederiz. Telif Hakkı Olmayan Videoları İndirmenizi Tavsiye ederiz.

SS Yazarak YouTube Video Mp3 Dönüştürme Programsız İndirme

SS Yazarak Programsiz YouTube Video İndirme
SS Yazarak Programsiz YouTube Video İndirme
  • Youtube giriş yaparak indirmek istediğiniz şarkıyı seçin.
  • İnternet Tarayıcısına adres satırındaki URL kısmına Gelip www kısmını siliyorsunuz ve onun yerine(ss)yazıyorsunuz .Sonrasında ENTER‘a basıyorsunuz.

Örnek  Vermek Gerekirse

  • ssyoutube.com/watch?v=V3m-n1SgfYc şekline dönüştükten sonrasında ENTER‘a basıyorsunuz.
  • Sonrasında karşınıza gelecek siteden video formatını yada müzik formatını seçerek indirme işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

Programsız YouTube Video İndirme

ClipConverter.cc sitesine girip. Herhangi bir yerde yada linkte bulunan ses yada görüntüyü, yaygın formatlardan birine dönüştürmeyi elde eden ücretsiz, online bir uygulamadır .Şu anda desteklenen servisler; Direct Download, YouTube (HQ ve HD), Google Video, Sevenload, MySpace, Dailymotion (HQ), Vimeo (HQ), Metacafe, MyVideo, YouPorn, Pornhub, Veoh. Bu ücretsiz ve hızlı dönüştürücüdür.

Bir YouTube Videosu Nasıl Dönüştürülür? (Mp3 Dönüştürücü) 

  1. YouTube linkinizi(URL) ‘Media Linki’ kısmına yapıştırıp ‘Devam a basın.
  2. Dönüşüm formatı ve ayarlarınızı seçin. Varsayılan ayarlar görüntülerin bir çok için iyi bir ayardır.
  3. Dönüştürme işlemini başlatmak için alttaki ‘Başla’ butonuna basın.
  4. Bu işlem birkaç dakika sürebilir. Dönüşüm tamamlandıktan sonrasında, dönüştürülen dosyayı indirebilirsiniz.

Firefox Tarayıcısına Eklentiyi Eklemek İçin Sağ Tarafta bulunan Menüyü Aç Sekmesine Tıklayıp Eklentiler Kısmına tıklıyoruz

Youtube’dan Video Nasıl İndirilir? 2021

Video Download Helper Video İndirme eklentisi Chrome ve Firefox gibi tarayıcıları destekleyen Video DownloadHelper ile video indirebilirsiniz. Örneğin, bir YouTube sayfasına giderseniz, videoyu doğrudan dosya sisteminize indirebilirsiniz. Ayrıca DailyMotion, Facebook, Periscope, Vimeo, Twitch, Liveleak, Vine, UStream, Fox, Bloomberg, RAI, France 2-3, Break, Metacafe ve binlerce diğerleri gibi diğer popüler video siteleriyle de çalışır.

YouTube Video Mp3 Donusturme
YouTube Video Mp3 Dönüştürme

İndirmenin yanı sıra, Video DownloadHelper ayrıca dosya dönüştürme; (ses ve video formatlarını değiştirme) ve toplama (ayrı ses ve videoyu tek bir dosyada birleştirme) yapılır. Bu, ücretsiz şeyler için ödeme yapmaya yardımcı olan bir yükseltme özelliğidir (biz de yemeliyiz). Web sitelerinden video indirmek için dönüşüm kullanmak zorunda

Firefox Tarayıcısına Eklentiyi Eklemek İçin Sağ Tarafta bulunan Menüyü Aç Sekmesine Tıklayıp Eklentiler Kısmına tıklıyoruz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu