Teknoloji

Disney Plus Bedava İzle Var Mı? (Dizileri Ücretsiz İzle)

Çeşitli kuruluşlar film ve dizi izlemek isteyenler için özel paketler sunuyor, Disney Plus Bedava İzle araması yapanlar da yakın zamanda Türkiye’ye gelecek olan yeni bir platform olan Disney Plus aboneliğini almadan ücretsiz izleme yolunu ararlar. 

Şimdiden 85 milyon abonesi olan Disney Plus tıpkı Netflix gibi abonelerine film sinema ve dizi film sunan bir platformdur. Çok yakında ülkemizde de hizmete başlayacak olan Disney Plus şu anda Amerika ve Avrupa’nın tüm ülkelerinde faaliyet gösteriyor.

Disney Plus Bedava İzle Nasıl Yapılır?

Disney Plus platformu ücretlidir ancak VPN kullanarak bu platformu para vermeden izlemek mümkün. Film izlemek için Premium hesap gerekiyor. Ancak internet ortamında şifresiz hesaplar da paylaşılıyor. Bu şekilde şifre kullanmadan 30 gün boyunca bu platformdaki filmleri bedava izleyebilirsiniz. Disney Plus Bedava İzlemek isteyenler aslında bu platformu deneme şansına sahip olabilirler. Platform birbirinden güzel film paketleri ile geliyor.

Disney Plus
Disney Plus

Platformu 2 ay boyunca bedava izlemek için de 2 ay bedava izleme şansı veriliyor. Ayda 7.00 dolar ödeme yaparak seyredebileceğiniz bu pakette dizi ve yeni sinema filmleri var.  Bu platformda şifre paylaşımı yasak olduğu için paylaşamıyoruz. 

Sistemde zaten 7 ayrı profil oluşturma imkanınız olduğu için 7 kişi bir araya gelerek ayda 7 dolar öder. Kişi başına ayda 1 dolar ödemek çok olmasa gerek. Aynı anda ise 4 kişi film izleyebiliyor. İnternet kesildiğinde de Disney Plus Bedava İzleme imkanı var. Sistemde alt yazı seçeneklerini kendinize göre özelleştirme imkanınız da olacak. Dilerseniz çok beğendiğiniz filmlerin kamera arkası görüntülerini de izleyebileceksiniz.

Disney Plus Dizileri Ücretsiz İzle

Yüksek çözünürlükte bütün marvel dizilerini ve filmlerini izleyebilirsiniz. Star Wars yıldız savaşları serisini izleyebilirsiniz. Pixar yapılarını da Disney Plus platformunda eksiksiz bulabilirsiniz.

  • Belgesel izlemek isteyenler için de National Geographic Channel yayınları bedava izlenmektedir.
  • Bu platformda yayınlanan filmleri dilerseniz internetten Diziyo, Dizibox gibi film sitelerinden de izleme şansınız var.
  • Sistem henüz ülkemize gelmedi ama çok yakında gelecek. Abonelik ücreti düşük olduğu için 7 kullanıcı arasında paylaşmaktadır.
Disney Plus Dizileri
Disney Plus Dizileri

Bu yazılarımızda dikkatinizi çekebilir;

Exxen Ücretsiz İzleme Sitesi (Exxen Bedava Maç İzleme)

Exxen, Netflix, Blutv Bedava İzleme Sitesi Var Mı?

Cbc Sport İnternetten Nasıl İzlenir – Kesintisiz İzleme Yöntemi

Reklamsız Dizi İzleme Sitesi ( Mobil Dizi İzleme Siteleri)

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu