Teknoloji

En İyi 5 Mobil Fotoğraf Düzenleme Programı [Güncel]

En İyi 5 Mobil Fotoğraf Düzenleme Programı [Güncel] Son yıllarda sosyal medya kullanımı arttıkça insanlar daha çok fotoğraf ve videolar paylaşıyorlar bu fotoğraf ve videoları çekip direk paylaşmak yerine küçük düzeltmeler yapma ihtiyacı duyuyor ve bunun içinde fotoğraf düzenleyici uygulama arayışına giriyorlar bu arayışlarına daha sağlık bir şekilde ulaşmanız için bu yazımızda En İyi 5 Mobil Fotoğraf Düzenleme Programı na yer verdik.

Enlight Photofox İphone Resim Düzenleme Uygulaması

Enlight Photofox Iphone Resim Duzenleme Uygulamasi
Enlight Photofox Iphone Resim Düzenleme Uygulaması

1. Enlight: Apple dan tasarım ödülü kazanan uygulama yaratıcı içeriği ve basit arayüzü ile oldukça kullanılan ve sevilen bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Android ve apple cihazlarda rahatça kullanılabilmektedir.

VSCO Cam Android ve Apple Resim Düzenleme Uygulaması

2. VSCO Cam: En çok kullanılanlar ve sevilenlerin arasından seçtiğimiz listemizde ikinci sırada VSCO cam bulunuyor. Kullanımı rakiplerinin aksine bir nebze zor olsada bir kaç kullanımda alışacak ve vazgeçeceğiniz bir uygulama olma potansiyeli taşıyor. Android ve Apple cihazlar çok rahat kullanılmaktadır.

VSCO Cam Android ve Apple Resim Duzenleme Uygulamasi
VSCO Cam Android ve Apple Resim Düzenleme Uygulaması

Polarr Photo Editor Android ve İphone Resim Düzenleme Uygulaması

3. Polarr Photo Editor: listemizin üçüncü sırasında bulunan Polar Photo Editor yine bir önceki uygulamamız gibi kulamı oldukça zor ancak kullana kullana uygulamayı öğrenecek ve vazgeçemeyeceksiniz. Her iki işletim sistemi ilede çalışabilmekte ve fotoğraflarınızın tüm detaylarına müdahalem edebileceksiniz.

Adobe Photoshop Express İphone, İPad ve Android İçin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

4. Adobe Photoshop Express: Adobe tarafından mobil cihazlar için üretilen Adobe Photoshop Express listemizin dördüncü sırasında geliştirici firmasının güçlü olması ve sürekli güncel kalması güzel bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama kullanımı oldukça basit çektiğiniz fotoğraflarınızın tüm detaylarına müdahale edebilir ve kolajlar oluşturabilirsiniz.

Darkroom App Store’da Fotoğraf ve Video Düzenleyici Uygulaması

5. Darkroom: Listemizin son sırasında beklide herkes tarafından bilinen ve oldukça fazla kullanıcısı bulunan Darkroom insanlar için vazgeçilmez olarak görülmektedir. Rakiplerinin aksine içerisinde bulundurduğu bir özellik ile oldukça sevilmekte çektiğiniz fotoğrafın tüm detaylarına müdahale edebilirken müdahale ettiğiniz fotoğrafı başka bir fotoğrafın üzerinde de değişiklikler yapabilir ekleyebilir ve entegre edebilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu