Telefon

İphone En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları 2022

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı & Uygulamasi İphone Ücretsiz

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı & Uygulamasi İphone Ücretsiz, İPhone’unuz güzel fotoğraflar çekiyor, ancak Fotoğraf Düzenleme uygulamalari ile Çektiğiniz Fotoğrafları daha da iyi hale getirebilir. Çekindiğiniz Fotoğraflara istediğiniz efektleri ekleye bilirsiniz.

İphone En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları (Ücretsiz)

İşte İphone için en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından bazıları. Ayrıca İPhone’unuz zaten Fotoğraflar uygulamasına yerleştirilmiş etkileyici bir görüntü düzenleyici ile birlikte gelir.

İphone En İyi Fotoğraf Düzenleme

İphone Fotoğraf Düzenleme Nasıl Yapılır İPhone’unuz zaten Fotoğraflar uygulamasına yerleştirilmiş etkileyici bir görüntü düzenleyici ile birlikte gelir.

Düzenleyiciye erişmek için uygulamayı başlatın, bir fotoğraf bulun ve ekranın sağ üst köşesindeki Düzenle ‘ye tıklayın

İphone Fotoğraf Düzenleme ile resminizi kırpıp döndürebilir, filtreler uygulayabilir ve çok çeşitli parametreleri ayarlayabilirsiniz. Vurguları ve gölgeleri silebilirsiniz, pozlamayı ve kontrastı ayarlayabilirsiniz veya siyah beyaza dönüştürebilirsiniz.

Bununla birlikte, fotoğrafların uzantıları vardır. RAW dosyalarını düzenleyen bilsede, yalnızca diğer uygulamalara kayıtlı JPEG ler sunar. Fotoğrafı kopyalamadan önce Fotoğraflar ‘da düzenleme yapamayacağınız ve bir RAW’ı uzantısını diğer uygulamalara aktaramazsınız.

Google Snapseed Fotoğraf Düzenleme Programı

Google Snapseed Fotoğraf Düzenleme Programi
Google Snapseed Fotoğraf Düzenleme Programi

Google’ın Snapseed hem iOS hem de Android’e bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Uygulama; RAW düzenlemeyi destekliyor ve bu da onu bu platformlarda en iyi ücretsiz resim düzenleyiciye aday yapıyor.

Google Snapseed İn Looks olarak adlandırdığı; birkaç filtreye ek olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz önemli bir dizi düzenleme aracı vardır. Bunlar temelden perspektif kaymalara, seçmeli renklendirmeye, anlık; HDR’ye ve kapsamlı monokrom filtreler ve seçeneklere kadar ilerlemektedir.

Google’ın Snapseed Fotoğraf Düzenleme ve Video kategorisinde 53. sırada

İndirmek İçin :Google’ın Snapseed

Ücretsiz bir Uygulamadır.

Afterlight Fotoğraf Düzenleme Programi

"<yoastmark

Çok sayıda farklı araç içeren hepsi bir arada bir fotoğraf düzenleme uygulaması arıyorsanız; Afterlight ile tam istediğiniz fotoğraf düzenleme işlemini yapabilirsiniz.

Afterlight ile basit ekran hareketleriyle bir fotoğrafı düzenlemek için. 130 benzersiz filtre, 20 tozlu film kaplaması ve dokunmatik araç ayarlarından oluşan tüm kitaplıktan yararlanabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video kategorisinde 132. sırada,

Afterlight Ücretsiz bir Uygulama ve İçi Satın Alımlar Sunar.

İndirmek İçin :Afterlight Düzenleme Programı.

Darkroom Fotoğraf Düzenleme Uygulamasi

"<yoastmark

Darkroom Fotoğraf Düzenleme Uygulama, Canlı Fotoğraflar, Portre modu görüntüleri ve RAW fotoğraflar dahil her tür görüntüyü düzenlemek için harika araçlar sunar. Sıfırdan özel bir filtre bile oluşturabilir veya farklı seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

Bir toplu işleme özelliğini kullanarak, düzenlemeleri ve filtreleri aynı anda birkaç fotoğrafa kolayca işlemler yapabilirsiniz.

Fotoğraf ve Video kategorisinde 135. sırada

Darkroom Uygulama Ücretsizdir ve Uygulama İçi Satın Alımlar Sunmaktadır.

İndirmek İçin :Darkroom Düzenleme Programı

Enlight Photofox Fotoğraf Düzenleme Uygulamasi

"<yoastmark

Enlight Photofox Fotoğraf Düzenleme Uygulamasi  Enlight Photofox, resimlerinizi düzenleme ten daha fazla işlem yapabilirsiniz. QuickArt veya Readymades bölümlerinden seçimleri kullanarak herhangi bir fotoğrafı birkaç dokunuşla bir sanat eserine dönüştürebilirsiniz .

Fotoğraf ve Video kategorisinde 98. sırada

Bedava Uygulama İçi Satın Alımlar Sunar

İndirmek İçin :Enlight Photofox Fotoğraf Düzenleme

Lens Distortions Fotoğraf Düzenleme Uygulamasi

"<yoastmark

Lens Distortions Fotoğraf Düzenleme Bu uygulama tamamen süslü cam, hava efektleri ve ışıklandırma görünümünü taklit etmekle ilgili. Ayrıca, bazı temel fotoğraf düzenleme araçlarını içerir ve çeşitli efektleri bir araya getirmek için katmanları kullanır.

Bulanıklaştırma ve parlama gibi lens bozulmalarına ek olarak, uygulama sis, yağmur, kar ve parıltı efektleri içerir. Uygun gördüğünüz şekilde efektlerin yoğunluğunu, konumunu ve ölçeğini ayarlayabilirsiniz. İPhone’unuzda bulunan herhangi bir görüntüyle eski görünüm hissini elde etmek için harika bir uygulama

Grafik ve Tasarım kategorisinde 45. sırada

Bedava Uygulama İçi Satın Alımlar Sunar

İndirmek İçin :Lens Distortions Fotoğraf Düzenleme

Polarr Photo Editor Fotoğraf Düzenleme

"<yoastmark

Polarr Photo Editor Fotoğraf Düzenleme Polarr Photo Editor, görüntüleri düzenlemeyi kolaylaştırmak için yapay zeka ve yüz algılama gibi diğer araçlardan harika bir şekilde yararlanır. Yüz algılama otomatik olarak bir yüz seçer ve cilt tonu ve diğer yüz özellikleri gibi farklı yönlerde ince ayar yapmanıza olanak tanır. AI algılama, görüntünün farklı bölümlerini düzenlemeyi kolaylaştırmak için bir fotoğrafın gökyüzü gibi özelliklerini de yok edebilir.

Fotoğraf ve Video kategorisinde 173. sırada

Bedava Uygulama İçi Satın Alımlar Sunar

İndirmek İçin :Polarr Photo Editor Fotoğraf Düzenleme

Yukarıdaki  iPhone Resim Düzenleme Uygulamaları ile  fotoğraflarınız üzerinde cihazınızdan başka hiçbir şey kullanmadan çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. Biraz çalışma yaparak, resimlerinizin daha da iyi görünmesini sağlayacaktır.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu