Faydalı BilgilerTelefon

Vodafone İletişim Pass Ne Demek? (Red Pass İletişim)

hediye çarkı iletişim pass paketi nedir (nasıl kullanılır), Hediye Çarkı iletişim pass paketi görüntülü konuşma, Red Pass İletişim ne demek

Vodafone İletişim Pass Ne Demek? (Red Pass İletişim); Daha önceki yazılarımızda farklı faydalı bilgileri sitemize sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca hediye çarkı iletişim pass paketi nedir (nasıl kullanılır), Hediye Çarkı iletişim pass paketi görüntülü konuşma, Red Pass İletişim ne demek; gibi merak edilen soruların cevaplarını sizlerle paylaşacağız.

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ortamı; akıllı cihazların hem şarj anlamında hem de mobil operatör. İnternet GB hakkı anlamında daha fazla kapasitenin olmasına zemin hazırlandı. Bu durum özellikle internette sık sık zaman geçiren kişilerin; internet paketlerinin içeriğinin daha fazla olmasının önünü açtı.

Durum böyle olunca da içeriği bol bir paket satın almak zorunlu hale geldi. Türkiye’de faaliyet gösteren en iyi GSM operatörleri arasında bulunan. Vodafone, bu noktada kullanıcılarına en uygun internet paketlerini kullanma hakkı tanıyor.

Şans çarkı ile beraber daha pek çok avantajlı paketleriyle; ön plana çıkan Vodafone, kullanıcılarına daha iyi bir erişim imkanı sunmak amacıyla yeni çalışmalar yapmaktadır. Bununla birlikte kullanıcılarının her türlü istek ve şikayet konularını gelişmiş müşteri hizmetleri ile dikkate alan; Vodafone, kullanıcı dostu bir yaklaşım sergiliyor.

Özellikle internette zaman geçirmeyi seven kullanıcıların; Vodafone iletişim Pass nedir, Vodafone iletişim Pass paketinde neler var ve iletişim Pass fiyatı ne kadar; gibi soruların cevaplarını aradıkları bilinmektedir. Biz de hazırladığımız bu yazıda sizlere Vodafone iletişim Pass nedir sorusunun yanıtını derledik.

Vodafone İletişim Pass Ne Demek?

Vodafone İletişim Pass Nedir sorusu sık sık araştırılan bir sorudur. Paketi satın alan Vodafone aboneleri; Whatsapp ve Facebook Messenger uygulamalarını kullanırken internet paketinden ekstra bir harcama yapmaz. Vodafone kullanıcıları için özel olarak hazırlanan. Vodafone iletişim pass paketi, faturalı ve faturasız aboneler için farklı şekillerde hizmete sunuluyor.

Iletisim Pass Ne Demek
Iletisim Pass Ne Demek

Faturasız hat kullanıcıları; Vodafone iletişim pass paketi için faturaya en olarak aylık 12 TL ödeme yapmalıdır. Faturasız hat kullanıcıları için ise günlük; haftalık ve aylık olarak üç farklı şekilde. Vodafone iletişim pass paketi yapmak mümkün.

Günlük Vodafone iletişim pass paketi almak için. 1 TL ödeme yapmak koşulu ile faturasız hat üzerinden GUNLUK ILETISIM yazarak 7000’e kısa mesaj göndermek gerekir. Diğer taraftan haftalık Vodafone iletişim pass paketi satın almak isteyen. Vodafone aboneleri, HAFTALIK ILETISIM yazarak 7000’e göndererek bu pakete sahip olur. Paketin ücreti 4 TL’dir.

Son olarak aylık Vodafone iletişim pass paketi imkanlarından yararlanmak isteyen. Vodafone kullanıcıları ise PASS ILETISIM yazarak  7000’e kısa mesaj yoluyla gönderilmelidir. Paket ücreti ise 10 TL olarak belirlenmiştir.

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu