TeknolojiTelefon

Faturasız Turkcell Ucuz Paketler 2023

Faturasız Turkcell Ucuz Paketler

Faturasız Turkcell ucuz paketler 2023 her geçen gün yenileniyor ve fiyat konusunda iyileştirmeler yapılıyor. Turkcell, dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketleri arasında yer alıyor ve haliyle gerek faturalı, gerek faturasız bireysel hat sahiplerinin sayısı da oldukça fazla.

Faturasız Turkcell Ucuz Paketler 2022
Faturasız Turkcell Ucuz Paketler 2022

Turkcell hattı bulunan kişiler; hem internet, hem dakika, hem SMS kullanımı yapabilecekleri paketler için arayışa giriyorlar. Aynı zamanda yüksek paket ücretleri de ödemek istemiyorlar. Bu noktada ziyaretçilerimize yardımcı olabilmek için bir araya getirdiğimiz faturasız Turkcell ucuz paketleri listeledik.

Faturasız Turkcell Ucuz Paketler Hangileri?

En ucuz faturasız Turkcell paketlerinin fiyatı 27 liradan başlayarak 60 liraya dek değişiyor. En ucuz paketler arasında yer alan bu paketler, gerek fiyat gerek içeriği bakımından her bütçeye uygun görünüyor. Sadece telekomünikasyon sektöründe değil her sektörde bir fiyat artışı görüldü. Ancak Turkcell’in sunduğu ucuz faturasız paketler her kullanıcı için rahatlıkla alınabilecek fiyatlara sahip.

En ucuz Turkcell faturasız paketler hangileri?
En ucuz Turkcell faturasız paketler hangileri?

En ucuz faturasız Turkcell paketleri 2023 yılı için aşağıdaki gibi listelenmiştir. Paket detayları değiştikçe güncellenecektir. Bu paketleri Turkcell bayilerinde, Turkcell anlaşmalı noktalarında, Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden veya internet bankacılığıyla satın alabilirsiniz.

1. Yeni Yıldız 2 GB Paketi (27 TL)

Yeni Yıldız 2 GB Paketi, sadece 27 TL olan fiyatıyla bu listenin ilk sırasında yer alıyor. 500 Dakika her yöne konuşma hakkı, 2 GB internet kullanım hakkı ve 1.000 SMS paket içeriği sayesinde rahatlıkla tercih edilebilecek, yeni faturasız müşterilerine sunulan bir pakettir.

2. Uçuran 2 GB Paketi (30 TL)

Uçuran 2 GB Paketi de tıpkı Yeni Yıldız paketi gibi 2 GB internet kullanım hakkı, 1.000 SMS ve 500 Dakika her yöne konuşma hakkı içeriyor. Ancak aralarında bir fark var; Yeni Yıldız paketi sadece yeni müşterilere sunulurken, Uçuran 2 GB Paketi’ne tüm Turkcell Faturasız hat sahipleri katılabiliyorlar.

Turkcell faturasız ucuz paket tavsiyeleri (2022)
Turkcell faturasız ucuz paket tavsiyeleri (2022)

3. Uçuran 6 GB Paketi (50 TL)

Uçuran 6 GB Paketi, Turkcell’in sunduğu “Uçuran Paketler” için 50 TL’ye kadar olan en uygun fiyatlı paketler arasında yer alıyor. İçeriğindeki 6 GB internet, 500 Dakika her yöne konuşma ve 1.000 SMS hakkı dahilinde bu paket sadece 50 TL’den faturasız hat sahipleri tarafından satın alınabiliyor.

4. Uçuran 6 GB Plus Paketi (60 TL)

Listedeki son faturasız Turkcell paketi olan Uçuran 6 GB Plus paketi, 60 TL olan fiyatıyla Uçuran 6 GB’den daha fazla konuşma avantajı sunuyor. 1.000 Dakika her yöne konuşma, 6 GB internet ve 1.000 SMS hakkı bulunan bu paket ise 60 TL’den satın alınabiliyor.

2022 yılına özel en ucuz fiyatlı Turkcell faturasız paketleri listeledik. Turkcell hat sahipleri için şu yazıyı da öneririz; Turkcell Özel Numara Kapatma Nasıl Yapılır? ( Turkcell Gizliye Kapatma)

5/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu