Faydalı Bilgiler

En İyi Ücretsiz Basit Photoshop Alternatif Programları

Kullanımı Kolay Grafik Tasarım Programlari

En İyi Photoshop Alternatif Programları Dijital platformlarda fotoğraflarınızı editlemek oldukça önemli çünkü normal bir şekilde çekilen bir fotoğraf asla dijital ortama uygun bir fotoğraf olamaz bu sebepten ötürü insanlar Photoshop programlarına ihtiyaç duyuyor ancak insanlar. Professional bir platform kullanamamaya bilir bu sebepten Basit Photoshop Benzeri Programlar ve Photoshop programlarının alternatiflerine yer vereceğiz.

En İyi Ücretsiz Basit Photoshop Alternatif Programları

  1. Design Wizard;
  2. Adobe Photoshop Express;
  3. Pixlr Online;
  4. Photo Pos Pro;
  5. Photoscape;
  6. Zoner Photo Studio;
  7. Befunky Ücretsiz fotoğraf kolajları;
  8. Zoner Photo Studio;

Design Wizard (Kullanımı Kolay Grafik Tasarım Programı)

“Design Wizard – Tasarım artık çok kolay! Bu kullanımı kolay tasarım aracıyla dakikalar içinde etkileyici videolar ve görüntü tasarımları oluşturabilirsiniz. Ücretsiz özellikler tasarımlarınızı yeniden boyutlandırmanıza, yazı tiplerinizi, fotoğraflarınızı ve logolarınızı yüklemenize ve özel renkler oluşturmanıza olanak tanır.

Paletler. Kitaplığında bir milyonun üzerinde birinci sınıf görsel ve binlerce yüksek kaliteli video, illüstrasyon ve grafik bulunur. Her video ve görsel ayrıca ticari kullanım için lisanslanmıştır.

Design Wizard
Design Wizard

Adobe Photoshop Express Fotoğraf Kolay Oluşturma

Adobe Photoshop Express: En büyük özelliklerinden Bir tanesi online olması kullanımı oldukça basit kullanıcı dostu olarak tasarlanmış ve kullanıcılara sunulmuş gerçek bir Photoshop uygulaması kadar özelliği bulunmamasına rağmen oldukça etkileyici ve güzel bir performansı bulunuyor. Adobe gibi büyük bir firmanın geliştirmesi ve desteklemesi bu konuda ciddi bir rakip olarak görülmesini sağlıyor.

Adobe Photoshop Express Fotograf Kolay Olusturma
Adobe Photoshop Express Fotograf Kolay Olusturma

Pixlr Online Fotoğraf Düzenleme Programı

Pixlr Online Fotoğraf Düzenleme Programı: Tarayıcı üzerinden fotoğraflarınızın üzerinde arka plan değiştirme yapabilirsiniz. Tarayıcı üzerinde olması ve herhangi bir indirme ve kurma işlemi yapılmaması bu konuda insanların güvenirlik konusunda ilk tercihi olarak göz önüne geliyor ve oldukça sevilmektedir.. Etkileyici temalar fotoğraflarınızda benzersiz bir görünüm elde edebilir yada ekleme yaptığınız temalardan kurtulabilirsiniz.

Pixlr Online Fotograf Duzenleme Programi
Pixlr Online Fotograf Duzenleme Programi

Photo Pos Pro  Ücretsiz Photoshop Alternatif Programı

Photo Pos Pro: Programların belkide Photo shop’a en çok benzeyen programların arasında zirvede bulunuyor. Photoshop a oldukça benzemesine karşın özellikleride oldukça zengin fotoğraflarınızı olağan üstü görüntüler haline getirebilmektedir. Yada ufak değişikliklerle sade bir güzellik yakalayabilirsiniz. Kullanımı diğer alternatif uygulamalara bakıldığında kullanımı biraz zor gelebilir ancak deneyerek öğrenebilir ve kullanımı kolaylaştırabilirsiniz.

Photoscape Ücretsiz Resim Düzenleme Programı 2024

Photoscape: Listemizin 4 sırasında oldukça indirilmiş ve yıllardır kullanılmasına rağmen bir kuruş ücret talep etmeyen program olarak göz önünde bulunmaktadır. Sunduğu özellikler ile facebook ve İnstagram gibi sosyal medya uygulamaları için oldukça güzel fotoğraflar yapabilmektedir. Hatta çevrenizden yaptığınız fotoğraflara beğeniler gelecektir. Kullanımı oldukça basit olan Photoscape kullanıcı dostu çizgisinden şuana kadar vazgeçmemiş. Photoscape Arka Plan Değiştirme 

Zoner Photo Studio Fotoğraf Düzenleme Programı

Zoner Photo Studio: Photoshop giriş programı olarak kullanılan Zoner Photo Studio fotoğraflarınızda ufak değişiklik yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Özellikle Photoshop öğrenmek isteyen insanlar için oldukça ideal bir program olarak göz önünden hiç gitmiyor. Facebook ve İnstagram gibi sosyal medya uygulamarında yükleme yapıncağınız fotoğraflarda oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır. Kullanımı yeni başlayanlar için zor gelebilir ancak kullandıkça kolaylaşmaya başlayacaktır. Programın tüm özelliklerini kullanmanız için Zoner Photo Studio pro sürümünü almanız gerekmektedir. Ancak ücretsiz sürümü ile bir çok işinizi halledebilirsiniz.

Zoner Photo Studio Fotograf Duzenleme Programi
Zoner Photo Studio

Befunky Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

Befunky: Befunky Ücretsiz fotoğraf kolajları Kullanımı oldukça basit ve kullanıcı dostu bir program olarak sürekli kullanılmaktadır. Kullanıcı tarafından çok sevilen bir uygulama oldukça geniş bir özellik havuzu bulunan Befunky üç bölümde kullanıcılarına sunmaktadır. Bunlar Grafik Tasarımı, fotoğraf düzenleme ve kolaj tasarımı olarak belirtilmiş. Bu özelliklerin içerisinde bulunan özellikler sizi oldukça tatmin edecektir ve kullanım amacınıza göre oldukça etkileyici ve güzel fotoğraflar yapabilirsiniz.

Befunky Ucretsiz Fotograf Duzenleme Programi
Befunky Ucretsiz Fotograf

Krita Ücretsiz Resim Düzenleme Programı

Ücretsiz Resim Düzenleme Programı Bilgisayar üzerinden çizim yapan insanlar için oldukça güzel bir program bulunmaktadır. Listeminiz son sırasında Krita kendi içerisinde barındırdığı özel renk paleti ile etkileyici çizimler yapabiliyorsunuz. Bunun yanında zengin içerikleri ile fotoğraflarınızda değişiklikler yaparak insanlarla paylaşabilirsiniz ve oldukça etkileyici fotoğraflar yapabilirsiniz.

Krita Ucretsiz Resim Duzenleme Programi
Krita

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu