Faydalı Bilgiler

En İyi Ücretsiz Basit Photoshop Alternatif Programları

En İyi Photoshop Alternatif Programları Dijital platformlarda fotoğraflarınızı editlemek oldukça önemli çünkü normal bir şekilde çekilen bir fotoğraf asla dijital ortama uygun bir fotoğraf olamaz bu sebepten ötürü insanlar Photoshop programlarına ihtiyaç duyuyor ancak insanlar Professional bir platform kullanamamaya bilir bu sebepten Basit Photoshop Benzeri Programlar ve Photoshop programlarının alternatiflerine yer vereceğiz.

Adobe Photoshop Express Fotoğraf Kolay Oluşturma

1.Adobe Photoshop Express: En büyük özelliklerinden Bir tanesi online olması kullanımı oldukça basit kullanıcı dostu olarak tasarlanmış ve kullanıcılara sunulmuş gerçek bir Photoshop uygulaması kadar özelliği bulunmamasına rağmen oldukça etkileyici ve güzel bir performansı bulunuyor. Adobe gibi büyük bir firmanın geliştirmesi ve desteklemesi bu konuda ciddi bir rakip olarak görülmesini sağlıyor.

Adobe Photoshop Express Fotograf Kolay Olusturma
Adobe Photoshop Express Fotograf Kolay Olusturma

Pixlr Online Fotoğraf Düzenleme Programı

2.Pixlr Online Fotoğraf Düzenleme Programı : Tarayıcı üzerinden fotoğraflarınızın üzerinde arka plan değiştirme yapabilirsiniz  tarayıcı üzerinde olması ve herhangi bir indirme ve kurma işlemi yapılmaması bu konuda insanların güvenirlik konusunda ilk tercihi olarak göz önüne geliyor ve oldukça seviliyor. Etkileyici temalar fotoğraflarınızda benzersiz bir görünüm elde edebilir yada ekleme yaptığınız temalardan kurtulabilirsiniz.

Pixlr Online Fotograf Duzenleme Programi
Pixlr Online Fotograf Duzenleme Programi

Photo Pos Pro  Ücretsiz Photoshop Alternatif Programı

3.Photo Pos Pro: Programların belkide Photo shop’a en çok benzeyen programların arasında zirvede bulunuyor. Photoshop a oldukça benzemesine karşın özellikleride oldukça zengin fotoğraflarınızı olağan üstü görüntüler haline getirebilir yada ufak değişikliklerle sade bir güzellik yakalayabilirsiniz. Kullanımı diğer alternatif uygulamalara bakıldığında kullanımı biraz zor gelebilir ancak deneyerek öğrenebilir ve kullanımı kolaylaştırabilirsiniz.

Photoscape Ücretsiz Resim Düzenleme Programı 2021

4.Photoscape: Listemizin 4 sırasında oldukça indirilmiş ve yıllardır kullanılmasına rağmen bir kuruş ücret talep etmeyen program olarak göz önünde bulunuyor sunduğu özellikler ile facebook ve İnstagram gibi sosyal medya uygulamaları için oldukça güzel fotoğraflar yapabilir hatta çevrenizden yaptığınız fotoğraflara beğeniler gelecektir. Kullanımı oldukça basit olan Photoscape kullanıcı dostu çizgisinden şuana kadar vazgeçmemiş. Photoscape Arka Plan Değiştirme 

Zoner Photo Studio Fotoğraf Düzenleme Programı

5.Zoner Photo Studio: Photoshop giriş programı olarak kullanılan Zoner Photo Studio fotoğraflarınızda ufak değişiklik yapabilmenize olanak sağlıyor özellikle Photoshop öğrenmek isteyen insanlar için oldukça ideal bir program olarak göz önünden hiç gitmiyor. Facebook ve İnstagram gibi sosyal medya uygulamarında yükleme yapıncağınız fotoğraflarda oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır. Kullanımı yeni başlayanlar için zor gelebilir ancak kullandıkça kolaylaşmaya başlayacaktır. Programın tüm özelliklerini kullanmanız için Zoner Photo Studio pro sürümünü almanız gerekiyor ancak ücretsiz sürümü ile bir çok işinizi halledebilirsiniz.

Zoner Photo Studio Fotograf Duzenleme Programi
Zoner Photo Studio Fotograf Duzenleme Programi

Befunky Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

6.Befunky: Befunky Ücretsiz fotoğraf kolajları Kullanımı oldukça basit ve kullanıcı dostu bir program olarak sürekli kullanılan ve kullanıcı tarafından çok sevilen bir uygulama oldukça geniş bir özellik havuzu bulunan Befunky üç bölümde kullanıcılarına sunmaktadır bunlar Grafik Tasarımı , fotoğraf düzenleme ve kolaj tasarımı olarak belirtilmiş bu özelliklerin içerisinde bulunan özellikler sizi oldukça tatmin edecektir ve kullanım amacınıza göre oldukça etkileyici ve güzel fotoğraflar yapabilirsiniz.

Befunky Ucretsiz Fotograf Duzenleme Programi
Befunky Ucretsiz Fotograf Duzenleme Programi

Krita Ücretsiz Resim Düzenleme Programı

7.Ücretsiz Resim Düzenleme Programı Bilgisayar üzerinden çizim yapan insanlar için oldukça güzel bir program bulunuyor listeminiz son sırasında Krita kendi içerisinde barındırdığı özel renk paleti ile etkileyici çizimler yapabiliyorsunuz bunun yanında zengin içerikleri ile fotoğraflarınızda değişiklikler yaparak insanlarla paylaşabilirsiniz ve oldukça etkileyici fotoğraflar yapabilirsiniz.

Krita Ucretsiz Resim Duzenleme Programi
Krita Ucretsiz Resim Duzenleme Programi

Stea

29 Yaşindayım Kayseri'de ikamet ediyorum okumayi ve makale yazmayı seviyorum. Yani yaptıgım işi severek yapıyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu