Teknoloji

Instagram Kapalı, Gizli Hesap, Profili Görme Hilesi! -2023

Instagram gizlilik hesaplarını görüntüleme

Instagram Kapalı – Gizli Hesap – Profili Görme Hilesi! hakkında detaylı bilgi aktaracağız. Dünyadaki çoğu insan Instagram uygulamasını kullanmaktadır. Bu yazımızda; İnstagram kapalı profil görme hilesi var mı bundan bahsedeceğiz.

Instagram gizlilik hesaplarını görüntüleme oldukça merak edilmektedir. İnstagram hesapları kapalı gizli olan ve takip edilmeyen kişilerin hesaplarını takip etmeden görebileceğiniz bazı uygulamalar var. Bu uygulamalardan en çok tercih edileni bestwhozi.com dur. Belirtilen adresten hem Android hem de iOS cihazlarınızdan erişebilir ve görmek istediğiniz İnstagram Kapalı Profil veya herkese açık olmayan profilleri görebilirsiniz.

Instagram Kapalı Gizli Hesap Profili Görme

Instagram’da kapalı hesapların nasıl göründüğünü açıklamadan önce, gizli olan İnstagram hesabın ne olduğunu ve ne olmadığını bilmeniz gerekir. Instagram’ı en popüler özelliklerinden biri olan hesapları gizleme özelliği, tanımadığınız kişilerin gönderilerinizi görmesini engelleyen bir özelliktir.

Gizli/Kapalı Instagram hesaplarını görmenin bir yöntemi olsa da bunu yapmak için bazı uygulamalar var ama hepsinden önemlisi bu yapılan etik bir davranış değil bunu bilmemiz gerekmektedir.

İnstagram Kapalı Profil Görmek için kullanılan birkaç uygulama bulunmaktadır. Yani Instagram’da kapalı olan hesabı bir kişiyi görmek istiyorsanız bu uygulamaları kullanabilirsiniz. Buradaki en önemli nokta ise kesinlikle sosyal medya hesabınızın yani Instagram hesabınızın şifreleri ile hareket etmemenizdir. Böyle bir şey düşünüyor ve planlıyorsanız fake hesaplarla yapın çünkü şifrenizi girerek gerçek hesabınızla giriş yaptığınızda bazı siteler size takipçi gönderiyor ya da farkında olmadan birilerini takip etmeye başlıyorsunuz.

Instagram Kapali Profil Gorme
Instagram Kapali Profil Gorme

Bu nedenle buna özellikle dikkat etmenizde fayda var. Gizli Instagram hesaplarını görmenizi sağlayan uygulamalara geçelim. Tekrar uyarıyorum bu uygulamaları kullanırken fake hesaplardan bahsetmeyi unutmayın.

İnstagram Kapalı Profil Görme Hilesi

Yukarıda bahsettiğim gibi Kapalı Instagram hesaplarını gösterme yani uygulamaları görüntüleme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar nelerdir? En çok kullanılan kapalı profil görme uygulamalarından bahsedeceğiz. Örnek vermeden bu tür işlemleri fake hesaplar kullanarak yapmanız gerekmektedir.

  1. Kapalı hesapları gösteren uygulamalar,
  2. Fake hesap açmak,

İnstagram Kapalı Hesapları Gösteren Uygulamalar

Profil sahibi fark etmeden kapalı bir Instagram profilini görüntülemeyi mümkün kılan bazı uygulamalar vardır. Bu tür uygulamaların başında Bestwhozi ,Postegro ve Ghosty adlı uygulama gelmektedir.

Bestwhozi (Bestwhozi Whozi Nedir?) Apk

Bestwhozi veya Whozi son zamanlarda çok popüler bir uygulama. Fake hesap ile giriş yaparak görmek istediğiniz hesapları arayabilir ve profillerine baktıktan sonra merakınızdan kurtulabilirsiniz.

Bestwhozi
Bestwhozi
  1. Uygulamayı indirin. Yada Bestwhozi sitesine girin.
  2. Ardından kullanıcı verilerinizi girin. (Fake hesapla)
  3. Son olarak, kimin kapalı hesabını görmek istiyorsanız, kullanıcı adını girin.

Postegro (Postegro Web Giriş)

Bu uygulamayı telefonunuza indirebilir, indirdikten sonra giriş yapabilir ve ilgi alanlarınıza göre kullanabilirsiniz. Yukarı kısımda belirttiğim gibi uygulamaya giriş yaptığınızda fake hesabınızı kullanmanızı tavsiye ederim. Bu yüzden fake bir hesap oluşturarak bu uygulamaya giriş yapabilir ve ardından o Instagram hesabının adını girerek kapalı profili görebilirsiniz.

Postegro
Postegro

Ghosty Nedir? (Ghosty Çalışıyor Mu?)

Bu uygulama sayesinde Instagram’daki gizli profiller de dahil olmak üzere görüntülemek istediğiniz herhangi bir profili görüntüleyebilirsiniz. Instagram profilinden herhangi bir fotoğraf veya videoyu indirebilir, galerinize kaydedebilir veya paylaşabilirsiniz.

Ghosty Nedir
Ghosty Nedir

Ghosty Önemli Özellikleri

  1. Gizli profilleri görüntüleme
  2. Profillerin kimleri takip ettiği
  3. Profilleri kimlerin takip ettiği
  4. Fotoğraf veya video indirme
  5. Profil fotoğrafı büyütme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Canlı Tv izle Kim İnstagram Pro

canlı tv izle kim kullanırken Instagram bilgilerinizi girmenize gerek yoktur. Canli tv izle Kim’in Instagram platformu sayesinde istediğiniz kişinin profil fotoğrafını büyüterek takip ettiği kişileri ve takipçilerini görebilirsiniz. Bu platform sayesinde fotoğraf ve hikayeleri görmek mümkün hale geliyor.

Fake Hesap Açarak Gizli Profil Görme

İnstagram Kapalı Profil Görmek için fake hesap açmalısınız. Ancak bu fake hesabın fake bir hesap olduğu belli olmamalı. Örnek olarak; Eğer görmek istediğiniz profil bayan hesabi ise Butik hesap olabilir, kuyumcu hesabı olabilir. Fake hesap açtığınız konuyla ilgili internetten bolca resim indirip sırayla yükleyin, İnstagramda gördüğünüz herkese istek gönderin ve isteklerin davet amaçlı olduğunu yazın.  Bir kaç gün sonra ise arkadaşlarınızın artmasını bekleyin daha sonra en son takip etmek istediğiniz kişiye gönderin artık gerisi onda.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu