Faydalı BilgilerTeknoloji

Postegro Web Giriş 2023 – Postegro Kaldırıldı Mı?

Web Postegro - Postegro Web - Postegro LiLi Nasıl Girilir? Web Postegro Giremiyorum

Web Postegro – Postegro Web – Postegro LiLi Giriş, Yerine gelen uygulamalar, giriş yap web, Postegro kaldırıldı mı?;  gibi merak edilen soruların cevaplarını arayan kişiler İnstagram gizli hesaba bakmak için Postegro Benzeri Uygulamalar , Yerine gelen uygulamalar hakkında merak edilen  Postegro Web Giriş, Benzeri Uygulamalar , kaldırıldı mı? cevaplarını bulabileceği bir yazı hazırladık.

Postegro web ve Postegro gibi benzeri uygulamalar, Instagram hesabınız ile giriş yapılarak çalışan uygulamadır. Bu ve benzer uygulamalar İnstagram gizli profilleri görme ve instagram gizli profilleri bakmanızı sağlamaktadır.

Postegro Web Giriş Hakkında Kısa Bilgi

Postegro Web, Instagram hesabınız ile giriş yaparak çalışan uygulamadır. Bu uygulama, İnstagramda takip etmediğiniz ve gizli olan profillere bakma olanağı sağlamaktadır. Son zamanlarda oldukça ismini duyuran Postegro , hem web olarak hemde aplikasyon olarak kullanılmaktadır. Fakat Kişilerin gizliliğini ihlal ettiği için App Store’dan ve Google Play’den kaldırıldı.

Postegro Web Giris
Postegro

Güncel olarak bu uygulama yalnızca Postegro Web olarak kullanılmaktadır. Yada APK olarak İndirilmektedir.. Postegro’nun uygulama mağazalarından kaldırılması kullanıcıları Postegro gibi benzer uygulamalar aramaya başladı.

Postegro Web Nasıl Çalışıyor?

Postegro, Instagram’da takip etmediğiniz ve hesabı gizli olan kişilerin hesabına bakmanızı sağlar. Bu Uygulama yardımıyla gizli bir hesabı takip ediyormuş gibi göstermektedir. Ancak bu uygulamanın bir çalışma prensibi vardır.

Postegro Nasil Calisiyor
Postegro Nasil Calisiyor

Bu uygulamadan faydalanmak için gizli olan ve bakmak istediğiniz profili takip edenlerden bir kişinin Postegro kullanmış olması gereklidir. Yani bu uygulama ile her gizli profile ulaşamazsınız. Ayrıca yukarda kısımda belirtmiş olduğumuz gibi bu uygulama; gizlilik ihlali sebebi ile App Store ve Google play mağazalarından kaldırılmıştır Postegro yerine gelen uygulama ise Lili App oldu. Fakat o da kısa zaman sonra uygulama mağazalarından kaldırıldı.

Postegro Web Benzeri Uygulamalar ( İphone İçin)

Eğer İphone kullanıyorsanız yani İos işletim sistemine sahip bir telefonunuz varsa eğer aşağıda belirttiğimiz Postegro Yerine gelen uygulamaları deneyebilirsiniz.

 1. Social Ghost
 2. InstaBusted
 3. Profile+
 4. Analyz For Instagram
 5. Istory

Postegro Web Yerine Uygulamalar ( Android )

Android işletim sistemine sahip akıllı bir telefon kullanıyorsanız eğer, Postegro gibi uygulama arıyorsanız, aşağıdaki uygulamaları deneye bilirsiniz.

 1. Anonymous Story Viewer
 2. Find My Stalker
 3. Ghostly
 4. Followers+
 5. StoryLab
 6. BlindStory
 7. InsLog Reports

Postegro Kaldırıldı Mı?

Postegro, son günlerde zamanlarda gizlilik ihlali sebebi ile ve Uygulama mağazalarından kaldırılmasının sonrasında Postegro Web tamamıyla kullanıma kapandı. Fakat Postegro yerine internette benzer bir çok uygulama bulunmaktadır. Herhangi bir uygulamanın veya postegro apk indirip kullanmak mümkündür.

Web Postegro – Postegro Web – Postegro LiLi Giriş

Öncelikli olarak gizlilik ihlali sebebi ile ve Uygulama mağazalarından kaldırılmasının sonrasında Postegro Web Girme ülkemizde tamamıyla kullanıma kapandı. Bu uygulamayı kullanmadan önce dikkat edilmesi gerekmektedir. Kesinlikle bir fake hesap ile bakılmalıdır.

Uygulamayı APK olarak indirip kurduktan sonra tek yapmanız gereken profilini görmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını girmek. Instagram hesabınız ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz ve giriş yapabilmek için en az 50 takipçinizin olması gerekmektedir.

Web Postegro – Postegro Web – Postegro LiLi Giriş Kesin

 1.  Postegro’nun resmi web sitesine git. ( https://postegro.net/ ) Kopyalayın Adres Çubuğuna Yapıştırın.
 2. Direkt bu uygulamayı  Apk indirmek için DOWNLOAD APK yada  Web Giriş için uygulamayı kullanmak mümkündür.

Web Postegro ve LiLi Nasıl Girilir?

Postegro Web Girme /Web Postegro Nasıl Girilir? ülkemizde öncelikli olarak veri ihlalleri nedeniyle tamamen kapanmıştır ve uygulama mağazalarından kaldırılmıştır. Sadece Apk olarak indirme yapabilirsiniz.

Yasak olmasına rağmen yine de girmek istiyorsanız eğer  Yasaklı Sitelere Giremiyorum adlı konumuzu okumanızı tavsiye ederiz.

Postegro Hakkinda Kisa Bilgi
Postegro Hakkinda Kisa Bilgi

Öncelikle bu uygulama İnstagram Hesabınıza giriş yapılmasını istemektedir. Giriş yaptıktan sonra ortalama ücretsiz olarak 5 kişinin Instagram’ı gizli hesaba bakma hakkınız vardır.

Kullanmadan önce başka birinin gizliliğini ihlal ettiğinizi düşünerek bu uygulamayı kullanın.

Web Postegro Ve Benzeri Uygulamalar Güvenlimi?

Postegro gibi benzer web ve uygulamalar son günlerde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Instagram üzerinden kapalı profilleri takip etmeden görmek için kullanılan bu uygulamalarda güvenlik ile alakalı bazı sorunlar meydana gelmektedir. Kullanmadan önce 3. Şahısların sizin hesabınıza erişebileceği düşünülerek kullanılmalıdır.

Web Postegro benzeri uygulamalar ve Postegro Web Giriş hakkında aktaracaklarımız bu kadar. Bir diğer yazımız olan postegro & lili web giriş  yazımızı takip edebilirsiniz.

1/5 - (1 vote)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu