Teknoloji

Nunu Web – Postegro Giriş – Gizli Profil İzleme Yöntemi

Nunu web - Postegro giriş 2022

Nunu Web – Postegro (Web Giriş)- Nunu Web giriş; Instagram web nunu postegro özel hesap görüntüleme yöntemleri arasında yaygın olarak kullanılmaktadır. Nunu Web Mobil uygulama üzerinden çalışan bu uygulama ile gizli hesapları görmek mümkün hale geliyor. Bu uygulama ile özel hesapların profil fotoğraflarını görüntüleyebilir, gönderilerini kontrol edebilir, hikayelerini ve arkadaşlarını görüntüleyebilirsiniz. Diğer Gizli Profile Bakma adlı yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz

Postegro web yapımcısı, Postegro Nunu adlı bir uygulama geliştirdi. Telefonuna apk uygulama indirmek istemeyenlerin ise bu uygulamanın bir web versiyonu olmasıdır. Sisteme erişimde en çok zorluk yaşayan Apple iOS kullanıcıları, bu web versiyonu sayesinde sisteme giriş yapabilmektedir.

Nunu Web – Postegro (Web Giriş)

Nunu Web, postegro uygulamasının yeni bir sürümü olarak yayınlandı. Bu uygulama sayesinde istediğiniz İnstagram profilin hikayelerini veya öne çıkan fotoğraflarını görüntüleyebilir, kaydet veya paylaş seçeneklerini kullanabilirsiniz. Diğer yazımız olan Canlı TV izle Kim İnsta Pro için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Nunu Web Postegro Web Giris
Nunu Web Postegro Web Giris

Profilini görmek istediğiniz özel profili olan birini bulun. İstediğiniz fotoğrafları görüntüleyin, videoyu oynatın. Ayrıca Fotoğrafların ve videoların hemen yanında sağ üstte bulunan kaydet butonuna dokunarak gönderileri kaydetmeniz mümkün.

Nunu Web – Postegro Özellikleri;

  • Profili kim takip ediyor,
  • Profil fotoğrafını büyültme özelliği,
  • Fotoğraf veya video kayıt etme,
  • Hesabınızı izleyenleri görün,
  • Gizli Instagram profillerini görüntüle,
  • Instagram Gönderileri, Öne Çıkanlar, Hikayeler,

Bu tür birçok işlev vardır. Bu uygulama ile gizli bir profili arkadaşınızmış gibi takip etmek mümkün hale geliyor. Profil fotoğraflarını, videoları, gönderileri, öne çıkanları, takip eden kişileri ve takip edilen kişileri görüntülemek mümkündür.

Önemli :
Bu uygulama Instagram ile bağlantılı değildir. Üçüncü taraf bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanmak için bir Instagram hesabı ile bu uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.

Nunu Web Giriş (Apk İndir) 2022

Web Nunu indir sık aranan konulardan biridir. Bu uygulama 3. parti bir uygulama olduğundan, kullanırken lütfen sahte Instagram hesabı ile giriş yapınız. Yani bu uygulamayı kullanılmayan bir hesapla kullanmanızı veya alternatif yöntemlere bakmanızı öneririz.

Nunu Web Giris
Nunu Web Giris

Uygulamayı indirmek için çeşitli APK indirme sitelerini kontrol edebilirsiniz. Uygulama şu anda yalnızca Android sürümünde mevcuttur ve Google Play gibi çeşitli uygulama mağazalarında mevcuttur.

Nunu Web Kapandı Mi? (Postegro LiLi – Nunu Web Giriş)

Web nunu, postegro kapatıldıktan sonra yayınlandı ve hala daha aktif çalışıyor. Ancak, yalnızca Android cihazlarda indirilebilir. Aynı zamanda, kullanım için bir Instagram hesabı ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Nunu Web Giriş Instagram

Instagram gizlilik hesaplarını görüntülemek için birçok mobil uygulama var. Yukarıda bahsedildiği gibi bu mobil uygulamalar Instagram’dan bağımsız olarak üçüncü parti uygulamalardır. Bu uygulamaları kendi hesabınızla kullanmanız önerilmez. Bunun yerine bu tür uygulamaları boş ve kullanılmayan bir hesapla deneyebilirsiniz. Uygulamalardan kaynaklanan sorunlar kullanıcının sorumluluğundadır.

3.6/5 - (8 votes)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu