Teknoloji

İnstagram Gizli Hesaplara Bakma (Gizli Hesap Görme Uygulamasi ve Sitesi)

İnstagram Gizli Hesaba Bakma Kapalı Profilleri Görme İnstagram en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında geliyor insanlar her yaptığını kanıtlarcasına fotoğraflar çekerek

İnstagram Gizli Hesaba Bakma; İnstagram en çok kullanılan sosyal medya platformlarının başında geliyor insanlar her yaptığını kanıtlarcasına fotoğraflar çekerek kendilerine ait sosyal ortamda paylaşmaktalar bu durumda diğer insanların paylaşımlarını görmeleri için takipleşme adında bir durum geliştirilmiş durumda takip ettiğiniz insanların ne yaptığın detaylı şekilde görebiliyorsunuz. Bazı insanlarda paylaşımlarını sadece kendi istedikleri insanlarla paylaşma isteği duyuyor ve hesaplarını gizli tutuyorlar.

Bu durum stolker adı verilen insanlar için oldukça can sıkıcı bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bu durumun böyle olması sonucunda Stolkerların gizli hesapları iz bırakmaktan görebilmek için. Bir uygulama yada bir web site aramaktadır.

İnstagram ‘da Gizli Hesap Nedir ?

İnstagram(1) gizlilik ilkesi dahilinde insanların isteği üzerine kişisel bilgilerini gizlemektedir. Bu durumu tamamen kullanıcı memnuniyeti ilkesine uygun olarak yapan.

İnstagram bu özelliği uygulama içerisine entegre etmiş durumda öğleki hesabını gizli konumuna getirirseniz. Ayrica paylaşımlarınızı ve hikayelerinizi sadece sizin takip etmesini istediğiniz insanların görmesini sağlayabiliyorsunuz.

Öğleki gizli hesap modu aktif haline getirildiğinde hesabınız tamamen dışarıdan bir insanın göremeyeceği şekilde tasarlanmakta.

Dışardan bakmaya çalışan kişiler sadece profil fotoğrafı olarak koydunuz fotoğrafı küçük modda görüyor.

Paylaşımları ve detayları görmek istediğinde size takip etme isteği yolluyor ve sizin onaylamanız beklenmekte. Onaylamanız dahilinde paylaşımlarınızı ve hikayelerinizi o kişi için açmış oluyorsunuz.

İnstagram İnsanlar Hesabını Neden Gizler ?

İnstagram ilkeleri arasında kişisel bilgilerin gizli tutulacağını kullanıcı sözleşmesinde detaylı olarak belirtmektedir. Ancak İnstagram kişisel bilgilerin gizliliğini tamamen kullanıcılarına bırakmış durumda. Bu durum ile İnstagram siz istediğiniz seviyede bilgilerinizi gizli tutuyor. Peki insanlar neden hesabını gizler. İnsanlar kendileri hakkında nerdeyse tüm bilgileri sosyal medya üzerinde paylaşmaktadır.

Bu platformları tamamen kötü amaçlı kullanan insanlar bulunmakta. Bu insanlar sizin hakkınızdaki bilgileri;  toplayarak sizin hoşunuza gitmeyecek ve yanlış anlaşılma gibi durumlara yol açmaktadır.

Bazı insanlarda bu durumlarla karşılaşmamak amacıyla hesabını gizlemektedir.

İnstagram  Hesabımı Nasıl Gizlerim?

İnstagram da insanlar bazı durumlar sonucunda hesabını gizlemek istemektedir. Ancak nasıl yapıncağını bilmemekte.

Bizde sizlere hesabınızı nasıl gizletileceğinizi maddeler halinde aşağıda belirttik.

 1. İlk adım olarak kendi profilinize giriyorsunuz.
 2. İkinci adımda ise sağ üst kısımda bulunan üç çizgi butonuna basıyoruz
 3. Üçüncü adımda sağ alt da bulunan ayarlara basıyorsunuz.
 4. Dördüncü adımda gizlilik butonuna tıklayın.
 5. Beşinci ve son adımda; Ekranın en üst kısmında bulunana hesabı gizle butonuna basıyorsunuz hesabınız artık gizli. Sadece istediğiniz takipçileriniz görecek.

İnstagramda Kapalı Hesapları Görme Uygulamasi Hakkında

Gizli Hesapları Görme mümkün mü? İnstagram tarafından sürekli güncellenen bir koruma bulunduruyor ve gizli hesapları görmeyi çok da mümkün kılmıyor. Ancak insanlar buna rağmen yine de Google arama motorunda araştırmalar yapmakta. Bunu fırsata çevirmeye çalışan bir çok web site ve uygulama bulunmaktadır.

İnstagram Gizli Hesaba Bakma Adi altında bulanan; Bu web sitelerine giriş yaptığınızda yada uygulamaları cihazınıza indirmeniz çok riskli bir durum olarak görülmektedir. Öğleki verdiğiniz izinler ve kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmanızı istemektedirler.

Bunun sonucunda sizin kişisel bilgilerinizi ele geçirebilir bunun yanı sıra sizden hesapları göstereceğini söylersek bir takım ücretler istenmektedir.

Ancak nerdeyse hiç biri sonuca ulaşamazsınız elinize hiç bir şey geçmezken. Bu uygulamaların arkasındaki insanlar size ait olan tüm bilgilere erişmiş olur.

Bu tarz uygulamada inanmayın kişisel bilgilerinizi ve paranızı kaptırmayın. Eskiden gizli hesaplar İnstagram masaüstü girişi yaparak ;  görmek istediğiniz hesaba gelerek daha fazla bilgi dediğinizde paylaşımlarını görebiliyordunuz.

Ancak bu açık İnstagram tarafından kapatıldı ve engellenmiş durumda.

İnstagramda Kapalı Hesapları Görme Uygulaması Ücretsiz ve Ücretli

Instagram’dan Gizli Hesapları Görme; İnsanlar her şeye rağmen gizli hesaplara bakmak istemektedir ve araştırmalarına devam etmektedir.

Bilinçsiz şekilde indirilen uygulamalar; ve web sitelerine verilen bilgiler sonucunda bir çok insanın kişisel bilgileri 3 şahıs insanlar tarafından ele geçirmektedir.

Bu durum sonucunda insanlar bir çok alanda mağdur duruma düşebiliyor bizde sizler için test edilmiş ve en çok kullanılan uygulamaları ve programları için seçtik ve sıraladık.

Ancak belirtmemiz gerek bir şey bulunmakta; bu uygulamalar havuz sistemi ile çalışmaktadır yani sizin o program üzerinden. İnstagram hesabınıza giriş yapmanız gizli olan şeyleri göstermektedir.

Takip ettiğiniz insanlarında paylaşımları görülmekte; Bu durumda sizin İnstagramda Gizli Hesaba Bakmak istediğiniz kişinin takipçilerinden birinin uygulamayı indirmiş ve bilgilerini vererek giriş yapmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde size gizli olan hesapların paylaşımlarını ve hikayelerini gösterememektir.

Bu uygulamalar siz giriş yaptığınızda sizinde profillerinizi de kendi bünyesinde tutmaktadır. Bu durum sonrasında sizinde İnstagram hesabınız gizli dahi olsa başa birilerinde sizin paylaşımlarınızı görecektir.

Postegro Nedir? İle Gizli Profil Görme ( Takip Etmeden Profili Görme)

Postegro Nedir İle Gizli Profil Görme
Postegro Nedir İle Gizli Profil Görme

Postegro : İnstagram Gizli Hesabi ve görebileceğinizi iddia eden programların başında Postegro gelmektedir. Youtube ve teknoloji sitesi bakımında büyük olarak bilinen web tekno ekibi bu uygulamayı denemiş.

Uygulamanın istediği her şey dahil paketinin 209 TL ücretini ödeyerek test etmişler ve videosunu çekmişlerdir. Bu durum çektikleri videoya baktığımızda uygulamanın başarılı bir şekilde çalıştığını görülmekte. Ancak bilinmesi gereken şeyler var yukarıda bahsettiğim gibi bu tarz uygulamalar sizin bilgilerinizi alarak havuz adı verdikleri yerde topluyorlar.

Yani sizin görmek istediğiniz gizli hesabı takip eden en az bir kişinin bu uygulamaya giriş yapması gerekiyor. Girdikten sonra istenilen hesapların bilgilerini kaydederek. Bir başkası gelip o hesabı görmek isteyene kadar tutuyor ve istendiğinde ortaya çıkarıyor.

Gizli hesabın paylaşımlarını hikayelerini göstericektir. Ancak bakmak istediğiniz gizli hesabın takipçileri hiçbiri uygulamaya giriş yapmamış ise muhtemelen hesabın içeriğini görmeniz mümkün olmayacaktır.

Postegro Benzeri Uygulamalar Nelerdir?

 • LİLİ Uygulamasi
 • Pingru Uygulamasi

Lili İnstagram Gizli Profilleri Görme ( Takip Etmeden Profili Görme)

"<yoastmark

 • LİLİ : İlk sırada en çok test edilmiş ve gösterilmekte uygulamaların arasında Lili programı bulunmakta indirme işlemi. Apk olarak yapılmaktadır.

Bu programı girişte sizlere kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmanızı istiyor, ve giriş yaptığınızda gizli hesaba bakabileceğinizi belirtiyor.

Hesaplara bakma hakkınız bittikten sonra; sizden aylık 30 ila 80 TL gibi bir ücret karşılığında sınırsız gizli hesaba bakabileceğinizi vaat ediyor.

Ancak buda diğer uygulamalar gibi havuz sistemi ile çalışmakta ve bazı gizli hesapları göremeyeceğinizi belirtmemiz gerekiyor.

Lili Apk Uygulaması Tehlikeli Mi?

Bu uygulamalar siz giriş yaptığınızda sizinde profillerinizi de kendi bünyesinde tutmaktadır. Bu durum sonrasında hesabınız gizli dahi olsa başa birilerinde sizin paylaşımlarınızı görecektir. Ayrıca Bu uygulamayı kullananların yorumlarına bakıldığı zaman hesaplarına başka biri tarafından giriş yapıldığı söylenmektedir.

Pingru Apk Uygulaması Ne İşe Yarar?

"<yoastmark

Pingru Apk ; Sonuncu ve test edilmiş uygulamalar arasında Pingru uygulaması bulunmaktadır. Diğerleri ile aynı mantıkta çalışmakta olan bir uygulama olarak bilinilmekte ve uygulamanın iddia ettikleri arasında %90 oranında gizli hesapları görünebilir yapacağı yazılmaktadır.

Diğer uygulamalar gibi önce kullanıcı adı ve şifrenizi istiyor ve giriş yapmanızı talep ediyor. Giriş yaptıktan sonra size günlük 3 kez gizli hesaplara bakma hakkı veriyor ve bu hakkınızın bittiğinde size aylık 30 TL lik bir teklifte bulunmakta.

Bu 30 TL lik teklifi kabul edip ödemesini gerçekleştirdiğinizde 1 ay boyunca sınırsız şekilde gizli hesaplara bakabileceğinizi belirtilmektedir. Uygulama havuz yöntemi ile çalışmaktadır istediğiniz tüm gizli hesapları gösteremeye bilir.

İnstagram ‘da Gizli Hesapların Takipçilerini Görme ?

İnstagram gizlilik konusunda oldukça dikkatli ve gizli hesabın takip ettikleri ve takipçileri dışardan birine gösterilmemektedir bu durum stolkerların hoşuna gitmemektir. Bu durumda bir çok kişi bunu öğrenmek için Google arama motorunda araştırma yapmaktadır.

Ancak şuana kadar yaptığını söyleyen ve bir çok uygulama ve web sitesi bulunmaktadır. Fakat şuana kadar vaat ettiğini gerçekleştirebilen herhangi bir uygulama görülmemiştir.

İnstagram ‘da Kapalı Hesaplari Görme Sitesi  2021

Size İnstagram da bulunan gizli hesapları gösterebileceğini vaadinde bulunuyorlar ancak bu tarz site ve uygulamalar genelde tek amaçları reklam vermek olan siteler bu tarz sitelere ödeme yöntemi olarak kart bilgilerinizi ve İnstagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi paylaşmanızın ne kadar güvenli olacağı gerçekten tartışılmaktadır.

Instagram’dan Gizli Hesap Görme Yöntemleri ? ( Takip Etmeden Profili Görme)

İnstagram da gizli hesapları görmeniz için 2 ci bir yazılsa uygulama kullanmanız gerek kalmadan ve kişisel bilgilerinizi , kart bilgilerinizi ve İnstagram hesabınızın 3 cü kişilerin ulaşamaması için sizler için 2 yöntemi anlattık bu yöntemler ile hiç bir tehlike arz etmeden gizli hesabı görebileceksiniz.

Mesaj Atmak : Takip etmek ve paylaşımlarını görmek istediğiniz kişiye mesaj atarak süslü mesajlar ile onu cezbederek takip etmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Başka Bir Hesap Açma : Eğer hesabını görmek istediğiniz kişi sizin takip etmenizi ve paylaşımlarını görmenizi istemiyorsa başka bir kullanıcı adı ve profil fotoğrafı ile takip isteği atabilirsiniz.

İnstagramda Kapalı Hesaplari Görme ile ilgili Çok Sorulan Sorular

En Çok Sorulan Soruları sizler için  tüm soruların cevaplarını bir araya getirdik.

Instagram Gizli Profil Görme Web Sitesi

Size İnstagram da bulunan gizli hesapları gösterebileceğini vaadinde bulunuyorlar ancak bu tarz site ve uygulamalar genelde tek amaçları reklam vermek olan siteler bu tarz sitelere ödeme yöntemi olarak kart bilgilerinizi ve İnstagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi paylaşmanızın ne kadar güvenli olacağı gerçekten tartışılmaktadır.

Instagram Gizli Profil Görme Uygulamaları Programları Hangileridir?

Bu tarz gizli gizli hesapları gösterebileceğini iddia eden bir çok uygulama bulunmaktadır. Test edilmiş ve işe yaradığı düşünülen 3 uygulamayı  biz araştırdık Bu uygulamalar

 • Pingru Apk
 • Lili Apk
 • Postegro

Instagram Gizli Profil Görme Programsız Ücretsiz

Mesaj Atmak : Takip etmek ve paylaşımlarını görmek istediğiniz kişiye mesaj atarak süslü mesajlar ile onu cezbederek takip etmek istediğinizi belirtebilirsiniz.

Başka Bir Hesap Açma : Eğer hesabını görmek istediğiniz kişi sizin takip etmenizi ve paylaşımlarını görmenizi istemiyorsa başka bir kullanıcı adı ve profil fotoğrafı ile takip isteği atabilirsiniz.

Takip Etmeden Gizli Profili Görme

Bu tarz gizli gizli hesapları gösterebileceğini iddia eden bir çok uygulama bulunmaktadır. Test edilmiş ve işe yaradığı düşünülen 3 uygulamayı  biz araştırdık Bu uygulamalar Pingru Apk , Lili Apk, Postegro

Canlı Tv İzle Kim İnsta Pro İle Gizli Profili Görme

Android veya IOS akıllı telefonlarda, tabletlerde ve ayrıca Instagram Pro çalıştıran bilgisayarlarda gizli bir profili görüntülemek mümkündür. Diğer platformlar uygulamaların yüklenmesini gerektirse de bu platform sayesinde herhangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmaz. Insta Pro sizden hesap bilgilerinizi veya giriş bilgilerinizi istemediğinden daha güvenli bir seçenektir. İnstagram gizli hesap görüntüleme uygulamasını hesabımı çalma korkusuyla kullanmayanlar Canlı Tv İzle Kim İnsta Pro ile daha güvenli kullanabilirler.

Puan Ver

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Kardeşim bu web sitesini beğenebileceğimi önerdi. Öyleydi tamamen doğru. Bu gönderi gerçekten benim günümü yaptı.

 2. İyi günler! Bilgisayar
  korsanlarına karşı korumak için herhangi bir eklenti yapıp yapmadıklarını biliyor musunuz ?
  Üzerinde çalıştığım her şeyi kaybetme konusunda biraz paranoyaklaşıyorum . Herhangi bir ipucu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu