İnstagram Organik(Doğal) Takipçi Sayisi Nasil Artirilir?

İnstagram Organik(Doğal) Takipçi Sayisi Nasil Artirilir?İnstagram Organik(Doğal) Takipçi Sayisi Nasil Artirilir?

İnstagram Organik Takipçi Sayisi Nasil Artar Bu yazımızda Instagram’da nasıl takipçi kazanılacağını anlatıyoruz. Instagram dünya çapında popülerlik kazanmış bir sosyal medya uygulaması. Uygulama aylık 800 milyon kullanım ile diğer pek çok sosyal medya uygulamasını geride bırakmış durumda.Daha hızlı bir şekilde daha fazla takipçi edinmemize yardımcı olacak bir bir kaç bilgi vereceğiz.Yazımızın Tamamini okumanızı tavsiye ederiz İnstagram Organik Takipçi Sayisini artirmak istiyorsanız eğer. Günümüzde İnstagram sadece sosyal medya olarak degil İşletme alanında kullanılmaktadır. İnstagram Takipçiniz çok olursa reklam alabilirsiniz,butik tarzi birşeyler açıp satış yapabilirsiniz Bu Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.

İnstagram Takipçi Sayisi Nasil Artirilir
İnstagram Takipçi Sayisi Nasil Artirilir

İnstagram Takipçi Sayisi Nasil Artirilir?

İnstagramı Her gün milyonlarca insan kullanıyor, Sizde o kullananlar arasinda iseniz  fazla takipçim olsun istiyorsanız ve paylaşımlara yeni takipçi veya beğeni almak istiyorsaniz, muhtemelen Instagram alışkanlıklarınızdan bazılarını değiştirmeniz gerekir.

İnstagram Takipçi Sayisi Nasil Artirilir? adli yazimizda Instagram’da nasıl takipçi kazanılacağını anlatıyoruz. Daha fazla takipçi edinmenize yardımcı olacak bir kaç ipucu ile.

Gönderilerinizi Diğer Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşin

Gönderilerinizi Diğer Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşin
Gönderilerinizi Diğer Sosyal Medya Hesaplarında Paylaşin

Instagram takipçilerini nasıl hızlı bir şekilde artiracaginizi öğrenmek istiyorsanız, gönderilerinizi diğer sosyal medya platformlarında paylaşarak başlayabilirsiniz. Paylaşmak istediğiniz gönderilerinizi Twitter, Facebook, Pinterest, YouTube ve hatta kendi web sitenizde paylasmanizin etkisi olacaktir.

Instagram Profilinize Dikkat Çekici Resimler Ekleyin

Instagram görsel bir web sitesidir – bir kullanıcının sizi takip etme kararı, gönderdiğiniz içeriğin kalitesine ve sunum şeklinize bağlıdır. Kötü çekilmiş fotoğrafları tamamen rastgele sırayla yayınlamak, potansiyel takipçileri caydırmanın kesin bir yoludur. İnsanların profilinize tıklamasını ve gördüklerini sevmesini istiyorsaniz.Instagram Profilinize Dikkat Çekici Resimler Ekleyin

Hashtagleri Akıllıca Kullanın

Hashtagler Instagram’da bulunmanın anahtarıdır ve doğru Hashtagleri gönderinize dahil etmemek, bulunur  kalmanızı ciddi şekilde sınırlayabilir.

Bir hashtag eklediğinizde, yalnızca açıklayıcı hashtagler eklemekle kalmaz, aynı zamanda bazı ultra popüler hashtagler de kullanabilirsiniz. Bu şekilde, popüler bir hashtagin kullanımında sadece gezinenlere ek olarak, belirli bir konuyu arayan herkesin dikkatini çekebilirsiniz.

Konum Etiketleri Yer Bildirimi

Gönderilerinize bir konum ekleyerek yerel Instagram kullanıcılarının dikkatini çekebilirsiniz. Bir kullanıcı Instagram’ın arama çubuğundaki Yerler sekmesinde bir konum aradığında, Paylaşımınız sonuçlarda görünebilir.

Coğrafi Konum etiketlerden yararlanmak, yerel trendleri takip etmenize ve daha fazla Instagram takipçisi kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Video Ve Eğlenceli Videolar Yayınlayın

Instagram yalnızca fotoğraflardan oluşan bir platform olarak başlamasına rağmen, videolar giderek daha popüler hale geldi. Nasıl yapılır, komik skeçler ve Eğlenceli videolar, Instagram’da binlerce kez görüntülenen video içeriğinin yalnızca birkaç örneğidir. Bu Tarz Videolar paylaşarak İnstagram Organik(Doğal) Takipçi Sayınızı artırabilirsiniz.

Yeni Bir Akım İnstaStory

Instagram Stories yani İnstaStory ‘de anlık paylaşımlar yaparak, takipçilerinize kendinizi hatırlatabilir ve diğer kullanıcıların da sizin sayfanıza gemesini ve sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. İnstaStory sayesinde güncelliğinizi korumuş olur ve sayfaniza daha fazla ornagik kullanıcı gelmesini saglaya belirsiniz.

Paylaşımlarınızda Soru Sorun, Yorum Yapın, Beğenin

Sizin sayfa yapınız ile alakali uygun sayfalara yapacağınız yorum ya da beğeniler, kullanıcıların ilgisini çekmenizi ve kullanıcıları sayfanıza yönlendirmenizi sağlayacaktır.

İlgi Çekici Instagram Hikayeleri Oluşturun

Düzenli olarak video yayınlamanın yanı sıra, sık sık Instagram Hikayeleri oluşturmayı da düşünebilirsiniz. Hikayeniz, takipçilerinizin akışlarının en üstünde görünür ve ayrıca Instagram sayfanızdaki profil resminizden tıklanabilir. Hikayeler, takipçilerinize kısa güncellemeler sağlar ve ayrıca onlara günlük yaşamınıza bir bakış sağlar.

Hikaye özelliği, fotoğrafları, canlı videoları ve hatta önceden kaydedilmiş videoları eklemenize izin verdiği için oldukça çok yönlüdür. Hatta takipçileriniz için etkileşimli anketler ekleyebilir ve mesaj yazabilirsiniz – görünürlüğünü artırmak için Hikayenize hashtag eklemeyi unutmayın!

Hikayeniz yalnızca 24 saat sürse de, Öne Çıkanlar oluşturmak için arşivlenmiş Hikayeleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Düzenli Olarak Paylasim Yapin

Kullanıcının neyi sevdiğini veya neyi sevmedigini kontrol edemeyebilirsiniz, ancak ne sıklıkta gönderi paylaşacağınızı kontrol edebilirsiniz. Günlük olarak gönderi yapmak, daha fazla takipçi edinmenize yardımcı olacak hızlı bir Instagram hilesi.

Instagram Filtre ya da Instagram Efektleri Kullanma

Instagram filtre ya da Instagram efektleri ile nasıl canlı ve etkileyici bir hale geldiğini çoğunuz gözlemlemiştir.Instagram Filtre ya da Instagram Efektleri Kullanarak daha farklı resimler ve daha güzel resimler elde edebilirsiniz.

8 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir