Sosyal Medya

Ücretsiz Instagram Takipçi Veren Siteler Listesi

Ücretsiz ve hilesiz İnstagram takipçi veren en iyi 4 site burada! Ücret ödemeden gerçek takipçiler kazanmak isteyenlerin güvenle kullanabileceği en iyileri açıklanıyor.

İnstagram hesabınızın takipçisini arttırmak istediğinizde en kaliteli ve tam istediğinize uygun takipçi paketleri ücret ile satın alınan paketlerdir. Ancak her Instagram kullanıcısı para ödemek istemiyor ve ücretsiz bir şekilde takipçi gönderimini sağlamak istiyor. Bunun için doğru siteyi tercih etmek son derece önemli olup aksi halde hesabınızın bot hesaplar üzerinden takip edilmesi nedeniyle spam durumuna düşmesine neden olabilirsiniz.

ucretsiz instagram Takipci
ucretsiz instagram Takipci
SıraSitelerEditör PuanıKupon Koduİndirim OranıPlatform
1BayiGram10/10BAYIGRAM%70Tüm Platformlar
2SosyalGram10/9.9SOSYALGRAM%65Tüm Platformlar
3PopiGram10/9.8POPIGRAM%60Tüm Platformlar
4Buy.Fans10/9.8BUYFANS%45Tüm Platformlar
5Socify.com.tr10/9.7SOCIFY%25Tüm Platformlar
6juntire.com10/9.6Juntire%15Tüm Platformlar
7takipcim.com.tr10/9.6INSTA10%10Tüm Platformlar

Ücretsiz ve hilesiz takipçi satın al özelliğinden yararlanmadan hizmet veren birçok site var. Ancak inceleme sonrasında test ederek birçok sitenin bunu doğru bir şekilde yapmadığını tespit ettik. Ücretsiz ve hilesiz takipçi satın alma işlemlerinizde güvenle kullanabileceğiniz en iyi 4 siteyi sizlere açıklayacağız.

En Iyi ucretsiz instagram Takipci Sitesi
En Iyı ücretsiz instagram Takipçi Sitesi

En İyi Ücretsiz İnstagram Takipçi Sitesi: Bayigram

Bayigram uzun yıllardır sosyal medya hesaplarında popüler olan hesapların mutlaka kaydının olduğu ve mutlaka en az bir hizmetinin alındığı sitedir. Güzel haber sadece bot takipçi satın al hizmeti verilmiyor. Ücretsiz bir şekilde ve hiçbir hile olmadan Instagram hesabınızın takipçi artışını Bayigram üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İndirim Oranıİndirim KoduPlatform
70%BAYİGRAMTüm Platformlar
En İyi Ücretsiz İnstagram Takipçi Sitesi: Bayigram

İnstagram takipçi hilesi herkese açık bir şekilde sunuluyor ve ücretsiz hizmetlerden yararlanmak için daha önce firmadan bir ücretle hizmet almanız gibi bir zorunluluk yoktur.

Bayigram üzerinden bedava takipçi almak istediğinizde:

 • Ücretsiz kullanımlar web sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir.
 • Web sitesine girdiğinizde ücretsiz hizmetler bölümünden Instagram bölümünü seçebilirsiniz.
 • Burada sizlerden hiçbir şekilde kayıt oluşturmanız istenmiyor.

Tamamen hilesiz bir şekilde takipçi gönderimin gerçekleştirilmesini istediğiniz profilin kullanıcı adını yazmanız yeterli olmaktadır. Birkaç saniye doğruluğu kontrol ediliyor ve onu işareti çıktıktan sonra takipçi gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

Hilesiz bir şekilde hesaba aktarılan takipçiler Türk takipçi satın al işlemini ücretsiz bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Gönderimi tamamlamak için birkaç dakika bekleme süresi bulunuyor. Bu bekleme süresi tamamen takipçilerin hazırlanması ve hesabınıza yavaş yavaş gönderilmesini sağlamak içindir.

Bayigram
Bayigram

Hilesiz Bedava İnstagram Takipçi Sitesi: Sosyalgram

Güvenilir takipçi satın alma siteleri sadece ücret karşılığında değil ücretsiz olarak da hizmet verir. Çünkü daha önce hiç firmayı kullanmadıysanız ücretsiz hizmetleri sayesinde deneme yapmanıza izin veriliyor.

İndirim Oranıİndirim KoduPlatform
65%SOSYALGRAMTüm Platformlar
Hilesiz Bedava İnstagram Takipçi Sitesi: Sosyalgram

Özellikle sunduğu hizmetlerde garantili takipçi satın al hizmeti sunan firmalar sizlere vaatlerle değil gerçekleri göstererek güvenilir bir şekilde hizmet verme politikası güder. Bu nedenle de Instagram hesabınız için ücretsiz takipçi hilesi kullanarak satın almadan önce bu hizmeti deneyebilirsiniz.

Gönderimi yapabilmek için web sitesine girmeniz yeterlidir. Sosyalgram ücretsiz takipçilerinde:

 • İnstagram profilinin şifresini talep etmiyor.
 • Tamamen şifresiz bir şekilde takipçi için hilesi yapılabilir.
 • Yalnızca hesabın kullanıcı adını girmeniz yeterli olmaktadır.
 • Profilin herkese açık olması ve görünürlüğünün gizli olmaması gerekiyor.
 • Görünürlük gizli olduğunda ücretsiz takipçiler hatalı işlemden dolayı gerçekleştirilememektedir.

Sosyalgram’ın ücretsiz takipçi özelliğinden yararlanmadan bu nedenle profilinizin açık olduğundan emin olunuz. Ardından en hızlı şekilde takipçileriniz gönderilmeye başlanır. Gönderilen hesapların hiçbiri bot hesaplar değildir ve bu nedenle de Instagram kuralları gereği herhangi bir sorun yaşamanız söz konusu olmaz.

Hilesiz Bedava instagram Takipci
Hilesiz Bedava instagram Takipci

Ücretsiz İnstagram 1000 Takipçi Veren Popigram

Ücretsiz takipçi hilesi veren siteler sayısını kendisine göre değiştirir. Popigram üzerinden tek seferde 1000 takipçi kazanabilirsiniz. Takipçi sayısında değişiklik yapabilirsiniz ve en az 50 takipçi gönderimi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

İndirim Oranıİndirim KoduPlatform
60%POPİGRAMTüm Platformlar
Ücretsiz İnstagram 1000 Takipçi Veren Popigram

Sayıyı belirleyen bölümü ok işaretleriyle arttırarak maksimum 1000 kişi için ücretsiz işlem yapılır. Gönderimin gerçekleştirilebilir olması için birkaç dakika ekranda beklenmesi gerekir. Başarılı bir şekilde sonuçlandırılması için bu esnada siteden çıkmayınız. Eğer beklemek istemiyorsanız:

 • Popigram kalitesinde takipçi paketleri kullanabilirsiniz.
 • Ücretsiz paketlerden yararlananlar için ek %15 indirim uygulanıyor.
 • Bu sayede her takipçi satın alma paketinde ekstra indiriminiz üzerinden çok daha uygun fiyata gerçek ve daha yüksek sayıdaki takipçi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Ücretli paketlerden yararlandığınız da düşmeyen takipçi satın al özelliği devreye girer. Hiçbir şekilde satın aldığınız takipçiler de azalma yaşanmaz ve üzerine ekstra hediyeler verirler. Örneğin 1000 takipçi satın aldığınızda en az 100 takipçi hediyesi bulunur.

Tamamen sizin seçiminize kalmış bir durumdur ve ücretsiz özelliklerinden yararlanabileceğiniz gibi ücretli takipçi paketlerini de kullanmak mümkün. Popigram firmasından ayrıca tüm hizmetlerinden yararlanan kişilere:

 • 7 gün 24 saat müşteri destek ekibi ücretsiz işlemlerde de yardımcı olmaktadır.
 • Ücretsiz denilen hiçbir hizmetten ücret ödemesi istenmez ve herhangi bir adımda ödeme yapmanız için ekran karşınıza çıkmaz.
 • Takipçiler hemen başlatılır ancak tamamı anında hesaplara gönderilmez.
 • Satın alınan paketler de olduğu gibi doğal gönderim hızı takip edilir.
 • Doğal gönderim hızı sayesinde ücretsiz yararlandığınız hizmet %100 gerçek etkileşim sağlamanızda etkili olur.

Ücretsiz bölüm deneme yapmanız ve sizlerin bütçesine katkı sağlamak amacıyla firmanın iyi niyetinden veriliyor. Ancak burada ücretsiz hizmetlerde %100 Türk hesaplar olacağına taahhüt verilmemektedir. Hiçbir firma bunu taahhüt etmez ve en iyi sitelerde en kaliteli şekilde hilesiz takipçiler kazanacağından emin olabilirsiniz.

Ucretsiz instagram 1000 Takipci
Ucretsiz instagram 1000 Takipci

Ücretsiz İnstagram Gerçek Takipçi Hilesi Sitesi: Buy.Fans

İnstagram’da popüler hesapları gördüğünüzde bu hesapların nasıl popüler olduğunu sorgulamak sizin de popüler olmanızı sağlayacaktır. Takipçi hilesiz site kullanmak bu popülerliği elde etmek için en fazla tercih edilen yöntem.

İndirim Oranıİndirim KoduPlatform
45%BUYFANSTüm Platformlar
Ücretsiz İnstagram Gerçek Takipçi Hilesi

Genellikle ücretli bölümler kullanılıyor ancak free instagram followers üzerinden de popüler olmak için destek alabilirsiniz.

Buy.Fans, Instagram’da büyümek isteyenler için bir yol haritası sunuyor ve bunu yaparken de hiçbir ücret talep etmiyor. Sosyal medya platformları arasında en popüler olanlardan biri olan Instagram, sadece kişisel kullanım için değil, aynı zamanda işletmeler için de çok önemli bir pazarlama aracıdır. Ancak, takipçi sayısını artırmak ve etkileşimi yükseltmek zaman ister.

Bu zamanı Buy.Fans ücretsiz takipçi ile hızlandırabilirsiniz. Buy.Fans bedava takipçi hilesinde:

 • Takipçi sayınızı organik olarak artırmak için gereken araçları sağlar.
 • Bunu yaparken hesabınızın güvenliğini de göz önünde bulundurur.
 • Sadece birkaç adımda hesabınıza ücretsiz takipçi ekleyebilirsiniz.
 • Takipçileriniz gerçek kişilerdir ve hiçbir şekilde hesabınızın güvenliğini tehlikeye atmazlar.
 • Ücretsiz olarak takipçi sayınızı artırmanın yanı sıra beğeni ve yorum gibi etkileşimleri de artırmanıza yardımcı olur.

Buy.Fans deneyimli ve profesyonel bir destek ekibi sunar. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda, hızlı ve etkili bir şekilde size yardımcı olacak bir ekip her zaman hazırdır. Ücretsiz takipçi hilesi yapanlarda bu hizmeti her zaman kullanma ayrıcalığına sahiptir.

Instagram’da başarılı olmak için, doğru araçlara ve stratejilere sahip olmak önemlidir. Buy.Fans kullanıcılarına ücretsiz ve hilesiz Instagram takipçisi sağlayarak, başarıya giden yolda onlara değerli bir rehberlik sunan en iyi sitelerden.

Tüm En İyi Sitelerde!

İnstagram üzerinden gerçek hesapların profilinize ücretsiz bir şekilde ve hileye yer vermeden takipçisini arttırmak istediğinizde bu siteler %100 güvenilir. Ücretsiz ve hilesiz instagram takipçi veren en iyi sitelerin tamamında:

 • Ücretsiz takipçi,
 • Ücretsiz beğeni,
 • Ücretsiz izlenme,
 • Ücretsiz yorum

Gibi hizmetlerde bulunuyor. En iyi ve gerçek profillere sahip olan firmalar hile olmadan size gerçek popülerliği yaşama ayrıcalığı sunuyor. Hemen web sitelerine girerek 24 saat bedava olarak güvenle kullanabilirsiniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu