Sosyal Medya

Instagram Kapalı & Gizli Hesap, Profili Görme Hilesi! 2024 (Uygulaması)

Gizli Profili Nasıl Görebilirim? Gizli Hesap Görme Hilesi Var mı?

Takip Etmeden Profili Görme 2024 hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Instagram kapalı Profil Görme Hilesi, İnstagram gizlilik Hesap Görme uygulamasız hakkında detaylar yazımızın devamında yer almaktadır.

Son zamanlarda en çok araştırılan konulardan biri de Takip Etmeden Profili Görme yöntemleri. Bunun bazı yöntemleri  olsa da siber güvenlik açısından önerilmemektedir.  Takip Etmeden Gizli profilleri görmek için kullanacağınız yada Telefonunuza yüklediğiniz yazılım kötü amaçlıysa bir çok kişisel veriyi kaybedebilirsiniz. 

Instagram’da gizli hesapların; nasıl görebileceğinizi açıklamadan önce ilk; İnstagram gizli hesabın ne olduğunu ve bilmek gerekmektedir. Instagram’ın en önemli özelliklerinden biri olan hesapları gizleme özelliği, tanımadığınız kişilerin gönderilerinizi görmesini engelleyen bir özelliktir. Instagram Takip Etmeden Profili Görme olsa da bunu yapmak için bazı uygulamalar var ama bunları kullanmak etik bir davranış değildir. 

Takip Etmeden Profili Gorme
Takip Etmeden Profili Gorme

Yani Instagram’da gizli hesabı olan bir kişiyi görmek istiyorsanız  Nunu, Postegro, Bestwhozi, Insta Pro  gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Burada en önemli nokta ise; hiçbir durumda sosyal medya hesabınızın yani Instagram hesabınızın şifreleri ile hareket etmemenizdir.  Böyle bir şey düşünüyor ve planlıyorsanız fake hesaplarla yapın çünkü şifrenizi girerek gerçek hesabınızla giriş yaptığınızda bazı siteler size takipçi gönderiyor ya da farkında olmadan birilerini takip etmeye başlıyorsunuz.

Takip Etmeden Profili Görme 2024

Yukarıda bahsettiğim gibi Takip Etmeden Profili Görme Sitesi, Uygulamasını kullanabilirsiniz. Aşağıda belirttiğimiz işlemleri fake hesaplarla yapınız çünkü hesap güvenliğiniz  daha faydalı olacaktır.

Instagram Takip Etmeden Profili Gorme
Instagram Takip Etmeden Profili Gorme

Canlitvizle.kim İnsta Pro

Android veya IOS akıllı telefonlarda, tabletlerde ve Instagram Pro çalıştıran bilgisayarlarda gizli bir profili görüntülemek mümkün. Diğer platformlar uygulamaların yüklenmesini gerektirse de bu platform sayesinde herhangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmaz.

Insta Pro, hesap bilgilerinizi veya kimlik bilgilerinizi istemediği için daha güvenli bir seçenektir. Hesabımı çalma korkusuyla Instagram özel hesap görüntüleme uygulamasını kullanmayanlar Canlitvizle.kim Insta Pro ile daha güvenli bir şekilde kullanabilirler.

Bestwhozi

Bu uygulamayı telefonunuza indirebilir ve indirdikten sonra giriş yaparak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanırken fake hesapla kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu uygulamaya sahte bir hesap oluşturarak giriş yapabilir; ve ardından o Instagram hesabının adını girerek gizli olan profili görebilirsiniz.

Postegro

Postegro Web, Instagram hesabınızla giriş yaparak çalışan bir uygulamadır. Bu uygulama Instagram’da takip etmediğiniz ve gizlenen profilleri görüntüleme imkanı sunar. Son zamanlarda adından söz ettiren Postegro, hem web hem de uygulama olarak kullanılıyor. Ancak kişilerin gizliliğini ihlal ettiği için App Store ve Google Play’den kaldırıldı. Apk indirerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Secretle.com İnstagram

Secretle, Instagram kullanıcılarının bilgilerini saklayan ve web sitesine girdiklerinde kullanıcıya gösteren gizli bir hesap görüntüleme uygulamasıdır. Kullanıcıların gizli hesapları görme isteği her geçen gün artıyor.

Secretle.com un çalışma şekli; öncelikle kullanıcı hesabındaki veriler uygulamanın veri tabanına yüklenir. Secretle’dan arama yaparken kullanıcının profilini açabiliyorsanız, kişinin arkadaşları veya kendisi bu uygulamayı kullanıyor demektir. Gizli hesapları kontrol etmek için burada görünen Secretle uygulamasına web sitesi üzerinden erişilebilir, ancak web sitesi şu anda kapalı olduğu için kullanılmamaktadır.

Menco Web Giriş

Android telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinden Instagram etkileşimlerini izlemek için bir uygulamadır. Menco Web, kendi hesaplarınız için yalnızca bir rapor oluşturmanıza olanak tanır. Çünkü hesabınıza giriş yaparsanız çalışır. Tek bir saniye bile kaybetmeden kaç takipçi kazandığınızı ve kaç tane kaybettiğinizi size bildirmektedir. Menco Web Giriş web sitesi şu anda kapalı olduğu için kullanılmamaktadır. Fakat Apk sini indirip kullanabilirsiniz.

Ghosty Web Instagram

Ghosty uygulaması ile Instagram gizli hesaplarına ulaşmak mümkün. Ayrıca Instagram’ın API’sinden yararlanan yazılım ile fotoğrafları doğrudan uygulamadan indirebilirsiniz.

İnstagram Gizli Hesap Görme Web Sitesi 2024

  • Private Insta
  • LiLi
  • WatchInsta
  • Pingru
  • Ghostegro (İnstagram Kapalı Instagram Hesabı Görme)
  • GHOSTY
  • InstaDP
  • Zoomie
  • Secretle

Instagram Gizli Profile Bakmak İstiyorum, Karşı Taraf Anlar Mı?

Anlaması Mümkün değildir.. Profili gizli olduğundan ve teorik olarak onu takip etmediğiniz için bunu fark etmesi imkansız. Ayrıca hikayeyi izleseniz bile hikayeyi takip edenler kısmına kullanıcı adınız yazmayacaktır. Hala bu konuda endişeleniyorsanız, sahte bir hesap da oluşturup hikayelerine göz atabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz uygulamaları kullanırken yeni bir fake hesap ile kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu