Sosyal Medya

Web Postegro ,Postegro APK – Gizli Profilleri Gör

Web Postegro – Postegro APK – Gizli Profilleri Gör, gizli profilleri Instagram’da takip etmeden görmenizi sağlayan 3 sınıf uygulamadır. Android telefonlarda Postegro APK olarak indirilebilir, iPhone’lar için resmi bir uygulaması yoktur. Web Postegro Nedir?, uygulamanın internet tarayıcısı üzerinden kullanılabilen web versiyonudur. Postegro’nun giriş sayfasını herhangi bir internet tarayıcısında açıp Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek Instagram’da takip etmeye başlayabilirsiniz.

Instagram, milyonlarca kullanıcısı olan bir sosyal ağ platformudur. Instagram’da profil gizleme özelliği, diğer kişilerin profillerini merak eden bazı kullanıcılar araştırma yapmaktadır. Hal böyle olunca yazılımcılar gizli Instagram profillerini görmemizi sağlayan uygulamalar geliştiriyor. Web Postegro da bu uygulamalardan sadece biri. Şimdi diğer uygulamaları inceleyelim.

WebNunuAPK versiyonunu kullanılmaktadır. ✔️
WhoziWeb versiyonu kullanılmakta 🟢
SecretleŞuanda Aktif Değil ⚠️
Profile ReportsAPK versiyonunu kullanılmaktadır. ✔️
PingruPingru APK Kullanılmaktadır. ✔️
Web Postegro Benzeri Uygulamalar

WebPostegro ve Postegro Apk Nedir?

Postegro, LiLi Technologies tarafından geliştirilmiş, Instagram’da takip etmediğiniz gizli profilleri görüntülemenizi sağlayan bir mobil uygulama ve web sitesidir. Postegro mobil uygulamasına iOS kullanıcıları için App Store, Android kullanıcıları için Google Play Store üzerinden erişilebilir. Ancak uygulamanın web sitesi bazen kapanmaktadır veya hata vermektedir.

Web PostegroÇalışmıyor ⚠️
Postegro ApkAktif 🟢
Web Postegro ve Postegro Apk

Web Postegro ve Postegro Apk Çalışma Yöntemi

Postegro ve üst kısımda belirttiğimiz siteler veya uygulamalar yasa dışı uygulamalardır. Bu nedenle bu uygulamalar çok sık kullanılmamalıdır. Kullanıyorsanız, sahte bir hesapla giriş yapmanız önerilmektedir. Uygulamaların APK sürümleri indirilirken veya tarayıcı sürümleri kullanılırken herhangi bir dosya indirmeye çalışırsa, bu dosyaların yüklenmesinin durdurulması virüs bulaşmasını önleyecektir.

Web Postegro
Web Postegro

Ayrıca bu uygulamalar benzer bir çalışma prensibine sahiptir. Uygulamaların size o kişinin profil bilgilerini sunabilmesi için, görmek istediğiniz kişinin o uygulamaları takipçi listesinde bulunan birinin kullanması gerekir.

WebNunu Nedir?

WebNunu, Postegro ile aynı mantıkla çalışan bir uygulamadır. WebNunu sayesinde gizli Instagram profillerini görebilir ve gönderilerini görüntüleyebilirsiniz. Android kullanıcıları için Nunu Web adlı mobil uygulamanın yanı sıra IOS kullanıcıları için tarayıcı özellikli versiyonu da yayınlandı.

Bu uygulama doğrudan Instagram ile bağlantılı değildir. Bu, bazı güvenlik riskleri oluşturur. Bu risklerden kaçınmak için uygulamaya kendi hesabınız yerine sahte bir hesapla giriş yapmanız daha güvenli olacaktır.

WebNunuApk Olarak Kullanılmaktadır.
Web AdresiÇalışmıyor ⚠️
WebNunu

Bestwhozi

BestWhozi de aynı mantıkla çalışan bir uygulamadır. BestWhozi ‘den gizli profilleri görüntülemek için bir hesapla oturum açmış olmanız gerekir. Bu hesabın fake hesap olması güvenliğiniz için önemlidir.

Bu link üzerinden siteye giriş yapabilirsiniz. Bir hesapla üye olduktan sonra, görmek istediğiniz özel profili arama kutusuna yazarak Gizli hesapları görmeye başlayabilirsiniz.

Bestwhozi
Bestwhozi
BestwhoziApkWeb Sitesi
Giriş VpnÇalışıyor 🟢Aktif 🟢
Bestwhozi

Profile Reports

Profile Reports ayrıca Instagram’daki gizli profilleri görüntülemenizi sağlayan bir uygulamadır. Profil Raporları uygulamasına sahte bir hesapla erişmek güvenlik risklerini azaltır. APK versiyonu ile indirebileceğiniz uygulama, hikayeleri izlemeniz için size HD seçenekleri sunuyor.

Google arama motoruna “Profile Reports APK” yazarak ulaşabilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu