Teknoloji

Forstalk Giriş, Güvenilir Mi?, Profilime Kim Baktı, Forstalk İnstagram

Forstalk Kullanıcı Yorumları,

Forstalk Giriş, Güvenilir Mi?, Profilime Kim Baktı, Forstalk İnstagram; İnternet dünyasında her gün kullanıcıların gündemine farklı uygulamalar gelmektedir. Bunlardan biri Forstalk uygulamasıdır. Forstalk Uygulaması Ne İşe Yarar?; Forstalk, İnstagramda profilinizi kimin, ne zaman ve hangi gönderilerinizi görüntülediğini size gösterir. Peki Forstalk Güvenlimi? Ne yazık ki bu ve benzeri uygulamalar pek güvenli uygulamalar değildir. Sizden Instagram hesabınızla giriş yapmanızı isteyen bu uygulamalar genellikle şifrenizi beğeni hilesi veya takipçi hilesi satan yerlere verdiği belirtilmektedir.

Forstalk uygulamasının gündemde olmasının ilk sebebi Instagram, profilime kim bakmış gösterme gibi işlemleri yapmasından geçmektedir.

Forstalk Giriş, Güvenilir Mi?, Profilime Kim Baktı, Forstalk İnstagram

Son zamanlarda sosyal medya kullanımının önemli ölçüde arttığını herkes biliyor. Özellikle Instagram‘ın yoğun kullanımı birçok takip uygulamasının önünü açmıştır. Forstalk, bu stalk uygulamalarından biridir.

Forstalk Nedir
ForstalkNedir

Forstalk, Uygulaması profilinizi kimin, ne zaman ve hangi gönderilerinizi görüntülediğini size gösterir. En azından iddia ettiği şey bu. Uygulama sayesinde sıkça sorulan “Profilime kimler baktı?” sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Ancak hesabınızın güvenliği ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Forstalk Ne İşe Yarar?

Profilinizi kimin görüntülediğini öğrenmek için yazılmış bir uygulamadır. Bu uygulama Profilinizi kimin, ne zaman ve hangi gönderilerinizi görüntülediğini  iddia etmektedir.  Bu uygulamayı kullanırken hesap güvenliği ile ilgili sorun yaşayabileceğinizi unutmamalısınız.

Forstalk Güvenilir Mi?

Son zamanlarda en sık sorulan sorulardan biri de “Forstalk Güvenilir Mi?” sorusudur. Ne yazık ki bu ve benzeri uygulamalar pek güvenli uygulamalar değildir. Sizden Instagram hesabınızla giriş yapmanızı isteyen bu uygulamalar genellikle şifrenizi hile veya takipçi hilesi satan yerlere verdiği belirtilmektedir.

Forstalk Kullanici Yorumlari
Forstalk Kullanici Yorumlari

Şifreniz takipçi hilesi veya beğeni satan yerlerde paylaşıldıktan sonra hesabınız sizden bağımsız olarak birilerini takip etmeye ve gönderilerini beğenmeye başlayacaktır. Bu yüzden Forstalk gibi uygulamaları kesinlikle güvenilir diyemeyiz.

Forstalk Profilime Bakanlar Nasıl Oluyor?

Forstalk uygulaması ile profilinizi kimlerin görüntülediğini öğrenebilirsiniz.

  • Bunu yapmak için bir Instagram hesabına ihtiyacınız var.
  • Giriş butonunu kullanarak sisteme giriş yapar ve hesabınızı analiz edersiniz.
  • Daha sonra ekranın alt kısmında sizi takip eden kişileri gösterir.

Forstalk Kullanıcı Yorumları

Forstalk uygulaması yorumlarına bakarsanız, çok sayıda iyi kullanıcı yorumlarını görebilirsiniz. Bu yorumlar genellikle sahte yorumlardır. Öte yandan bu olumlu yorumlar arasında “hesabınızla giriş yapmayın” veya “iznim olmadan hesabımdan paylaşılıyor” gibi yorumlar görebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim gibi bu tür uygulamalardan uzak durmanız hesap güvenliğiniz açısından faydalı olacaktır.

Birinin Profilime Girdiğini Nasıl Anlarım?

Forstalk, Uygulaması Birinin Profilime Girdiğini Nasıl Anlarım?, ne zaman ve hangi gönderilerinizi görüntülediğini size gösterir. Uygulama sayesinde sıkça sorulan “Profilime Girdiğini Nasıl Anlarım?” sorusunun cevabını bulabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanırken hesabınızın güvenliği ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Puan Ver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu