Sosyal Medya

Postegro Lili Web Giriş -2024- Gizli Profillere Bakma Uygulaması

Lili App Nedir? Lili Tehlikelimi, Lili Web Giriş, Lili app nedir, ne işe yarar?

Lili Web Giriş 2024Lili Postegro Web Giriş; geliştiricisinin bir başka programıdır. Genelde Instagram’da gizli profilleri görüntüleme işlemi yapmaktadır. Postegro mobil uygulaması Play Store’dan kalktıktan sonra Lili uygulaması yayınlandı. Şu an ise LiliApp aplikasyon olarak güncelleme almaktadır.

Bir çok kişi; Lili Web Giriş 2024 – Lili Postegro Web Giriş, Lili Tehlikelimi, Lili Web Giriş, Lili app nedir, ne işe yarar? gibi soruları oldukça merak etmektedir. Bu yazımızda  LiLi apk ile ilgili bir çok sorunun cevabi yer almaktadır.

Lili App Nedir?

Lili app, Postegro’nun yapımcıları tarafından yapılan bir Instagram gizli olan hesapları göstermeye yarayan uygulamadır. Bu uygulama Postegro ile ayni mantıkta çalışmaktadır. Postegro, Play Store üzerinden kaldırıldıktan sonra Lili uygulaması piyasaya çıkmıştır.

Lili uygulaması da Google Play üzerinden kaldırıldı. Gizli profillerin gösterilmesini sağlayan Lili uygulaması şuanda APK olarak indirebilmektedir. Bu uygulama Postegro Google Play Store’dan kaldırıldıktan sonra Lili uygulaması yayınlandı ve Postegro gibi play storeden kaldırıldı.

Postegro ve Lili fakı Nedir?  Bu iki uygulamanın tek farkı isimleridir.

Lili Ne İşe Yarar?

LiliApp uygulaması bir Instagram Hesabı gizli olan kişilerin fotoğraflarını, gizli olan hikayelerini görmenizi sağlar. Ayrıca bunlarında dışında hesabınıza kimlerin baktığını görme imkânı sağlamaktadır.

LiliApp Nasıl Çalışır? Mantığı Nedir? Kısaca

Lili uygulamasının çalışma mantığı havuz sistemidir. Sizde kendi hesabınız ile uygulamaya giriş yaptığınız zaman sizin ve takipçilerinizin tüm bilgileri kayıt ediliyor ve ilerleyen zamanda başka biri sizin eğer hesabınız gizli ise hesabınıza bu aplikasyon üzerinden bakmaktadır.

Lili Web Giriş 2024 – Lili Postegro Web Giriş

Lili apk olarak indirdikten sonra uygulamayı açın. Ardından hesabınıza giriş yapın. Giriş yapabilmeniz için az 50 takipçinizin bulunması gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra gizli profillerini görmek, Fotoğrafları full HD olarak kayıt etmek ve Profil fotoğrafı büyütmek istenilen hesabın kullanıcı ismini girmeniz yeterli olacaktır.

Lili App Nedir
Lili App Nedir
  • Who looked me?: Uygulama içinden profilinize bakanları bu Kısıma girerek görülmektedir. Fakat bu kısım ücretlidir.
  • Store: Ücret Ödenen Kısımdır.
  • Gizli profilleri görmek için ise sağ üst kısımda yer alan “arama” hesabın kullanıcı ismini yazın.

Lili App Ücretli Mi?

Uygulama günlük sadece 4 adet gizli  profile bakmanıza olanak sağlamaktadır. Fakat 4 profilden fazla gizli profile bakmak isterseniz Lili apk uygulamasının ücretli sürümünü satın almak gerekmektedir.

lili apk ucretleri
lili apk ucretleri

Lili App Güvenli Mi?

Bu uygulama yukarı kısımda belirttiğimiz gibi havuz sistemi ile çalışmaktadır.  Belirtilen havuz sisteminde, hesabınız ile giriş yaptığınızda verileriniz yani takip ettiğiniz herkesin profili bu uygulamada depolanmaktadır.  Ayrıca sizin bilgileriniz uygulamaya geçerken şifre ve diğer gizli bilgilerinizde geçme ihtimali olabilir.

Bu durumda bu uygulamaya giriş yapıldığı zaman  tüm kişisel veriler ve kullanıcı şifreniz saklanabilir. Bu sebepten dolayı Lili App Güvenli Mi? degilmi sorusuna siz karar vermeniz gerekmektedir.

Lili Web Giriş 2024

Bu uygulamaya giriş yapmak için Vpn kullanmanız gerekmektedir. Bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Yasaklı Sitelere Giremiyorum

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu