Sosyal Medya

Türkçe Altyazılı Promo 2024 (Reklamsız ve Trailer Promo İzle)

Promo izlemek için internette birçok Promo film siteleri bulunmaktadır. Bu tür siteler promo izleme imkanı sunarken altyazılı promo ve dublajlı promo olarak hizmet vermektedir.

Türkçe Altyazılı Promo İzle, 2024 Türkçe Dublaj Promo İndir adlı yazımızda hakkında detaylı bilgiye yer vereceğiz. Promo kelimesinin anlamı tanıtım ve duyuru amaçlı kullanılan fragmandır. Fragman ve tanıtım benzer iki kavram olsa da Promolar daha geniş ve daha uzun videolardır. Bundan Önceki yazımızda Türkçe Altyazılı Promo Siteleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik.

Sinema filmi dizi film izlemek isteyenlerin kafasını karıştıran ve onları sevdikleri gerçek filmlere yöneltmeyen “acaba ne izleyeyim?” sorusu artık. Türkçe altyazılı promo izle kolaylığı ile tarih olacak. Ayrıca bir dizi ya da bir film izlemeden önce altyazılı olarak çıkacak. Filmin trial versiyonundan daha uzun süreli ama altyazılı ön gösterimini Promo filmlerini bedava izleme şansınız olacak.

Türkçe Altyazılı Promo

Promo, tanıtım (reklam) başta olmak üzere dizi ve filmlerin tanıtımını yapmak amacıyla oluşturulan, fragmandan daha uzun videolardır.

Türkçe altyazılı promo izlemek istiyorsanız, size aşağıdaki seçenekleri sunabiliriz..

 • Netflix,
 • Amazon Prime Video, B
 • BluTV
 • YouTube,
 • Vimeo

Türkçe Altyazılı Promo İzle Ne Demek?

Promo İzle nedir? sorusuna cevap verebilmek için öncelikle Promo filminin hangi sektörlerde kullanıldığını bilmelisiniz. Promo İzle; Eğitim, müzik, film ve dizi sektörleri başta olmak üzere birçok amaç için tanıtım filmi olarak çekilmektedir. Asıl adı Tanıtım filmi olan Promo film. İngilizce terimli Promotional film kalıbından dilimize Promo filmi olarak geçmiştir.

Türkçe Altyazılı Promo İzle

Promo izlemek için internette birçok Promo film siteleri bulunmaktadır. Bu tür siteler promo izleme imkanı sunarken altyazılı promo ve dublajlı promo olarak hizmet vermektedir. Ayrıca YouTube promo filmlerin en sık yayınlandığı bir platformdur. Dizi, Film, Müzik, yapımcıları bu platformu genellikle promo amacıyla tercih etmektedir.

Türkçe Altyazılı Promo İzle Aktif ✔️
Türkçe Dublaj PromoAktif ✔️
Altyazılı PromoAktif ✔️
Türkçe Altyazılı Promo İzle

Türkçe altyazılı promo film çeşitleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır;

AnimasyonBağımsız Film
DiziDüşük bütçeli
Kısa FimlerKült film
Erotik İçerikli FilmlerRenkli Filmler
Türkçe Altyazılı Promo İzle

İşte en çok izlenen Türkçe altyazılı promo filmlerinden birkaç örnek.

Türkçe altyazılı promo
DANGER ONE Official TrailerAlt yazılı Promo Film
Walker 3×08 PromoAlt yazılı Promo Film
Alt yazılı Promo Filmler

Sevdiğiniz filmlerin veya vizyona girecek. Filmlerin promo videolarını izlemek için en çok tercih edilen youtube video sitesini tercih edebilirsiniz.

Altyazılı Promo Türk

 • Netflix Türkçe Altyazılı Promo
  • Netflix, dünyanın en popüler video akış platformlarından biridir. Netflix’te yayınlanan yüzlerce film ve dizinin tanıtım videolarını Türkçe altyazılı promo olarak izleyebilirsiniz.

Türkçe Altyazılı Promo Mobil

 • Netflix, Amazon Prime Video ve Blutv gibi abonelikli video platformlarında birçok yabancı film ve dizinin reklamlarını Türkçe altyazılı Promo izleyebilirsiniz.
 • YouTube ve Vimeo gibi ücretsiz video paylaşım sitelerinde farklı kategorilerde Türkçe altyazılı Promolar bulabilirsiniz.

Promo Filmi Full İzle

Vizyona girmeyi bekleyen çok film var ve film şirketleri 1-2 dakikalık fragmanlar yerine daha uzun süren altyazı seçeneği olan bir format geliştirdiler. Çünkü fragman çok çekici olmasına rağmen ne dizinin ne de sinema filminin tam olarak ne anlattığını yansıtmıyor. Bu da izleyicilerin kafasını karıştırıyor. Film şirketleri milyonlarca dolar harcadıkları filmleri, herkesin izlemesi için şimdi Türkçe altyazılı promo izle seçeneğini sunuyorlar.

Turkce Altyazili Promo
Turkce Altyazili Promo

Başka bir ifade ile bir tür promosyon olan Promo izleme eylemi tamamen ücretsiz olacak. Hem etkileyici bir tanıtıma imza atmak hem de izleyici kitlesini çoğaltmak için Türkçe altyazılı promo izle çok iyi bir seçenek olarak görünüyor. Promo sinema film şirketlerinin, müşteri taraf olan izleyiciye ucundan biraz daha fazla gösterip filme olan ilgiyi körüklemek amacıyla icat ettikleri güzel bir uygulamadır.

Siz de izlemeyi düşündüğünüz fakat içerik hakkında emin olmadığınız film ve dizilerin önce promosyonunu izleyin ardından da içerik hakkında iyice bilgi sahibi olduktan sonra karar verebilirsiniz. Örnek olması açısından şu promo videoyu izleyebilirsiniz:

Türkçe Altyazılı Promo İzle

Promo İzlemek Yasal Mı

Bir promoyu izlemek, film şirketleri onu reklam ve tanıtım amacıyla yayınladığından tamamen yasaldır.

Horror Promo Film izle

2016 yapımı Horror Hotel The Movie Filminin Promosu (Korku Oteli Promo Filmi), Korku Oteli web dizisinin film versiyonu olarak yapılmıştır.

Horror Promo Film izle

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Aslında harika ve faydalı bir bilgi. Bu yararlı bilgiyi bizimle
  paylaştığınız için memnunum .
  Lütfen bizi bu şekilde bilgilendirin. Paylaşım için teşekkürler.

 2. Hocam yanlış bir şeyi aratırken girdim yazınıza ama bir yandan da kürtüllenmiş olduk bu sayede sağolun :))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu