Sosyal Medya

WhatsApp Aero İndir – Güncel Son Sürüm 2024

WhatsApp Aero Güncel İndir 2024

Whatsapp Aero 2024; WhatsApp altyapısı ile çalışan ancak resmi WhatsApp mobil uygulaması ile bir ilişkisi olmayan Türk yapımı mesajlaşma uygulamasıdır. WhatsApp Aero Güncelleme 2024; Normal uygulamadan çok daha fazla özellik sunan uygulama. Resmi uygulama mağazalarında yer almamaktadır. WhatsApp Aero’nun en son sürümünün nasıl indirileceği hakkında bilgi vereceğiz.

Ülkemizde en popüler sosyal medya uygulamaları olan Instagram, Facebook, Twitter, WhatsApp gibi bazı popüler mobil uygulamaların altyapısında çalışan, ancak bu mobil uygulamalarla resmi olarak ilgili olmayan bazı üçüncü taraf mobil uygulamalar yer almaktadır. App Store ve Google Play Store gibi mobil uygulama mağazalarında bulunmayan ve bu uygulamayı indirmek isteyen kişiler için hakkında bilgiler vereceğiz.

WhatsApp Aero Nedir? Ne İşe Yarar?

Genç yazılımcı Hazar Bozkurt tarafından geliştirilen WhatsApp Aero, 2019 yılında piyasaya çıktı. App Store ve Google Play Store gibi mobil uygulama mağazalarında yer almayan WhatsApp Aero ‘yu farklı web sitelerinden APK indirip akıllı telefonunuza yüklenmektedir.

WhatsApp Aero Guncel
WhatsApp Aero Guncel

Normal WhatsApp uygulamasında olmayan tüm özellikleri hiçbir eklenti ve 3 taraf uygulama olmadan kullanma imkanı sunmaktadır. Bu açıdan kullananlar WhatsApp Aero tercih ettiğini belirtmemiz gerekir.. WhatsApp Aero’nun kullanabileceğiz özelliklerine bakalım;

 • Herkesten sil seçeneği kullanılsa bile mesajları görebilirsiniz. Bunu karşı taraf görmez.
 • Farklı yazı fontu seçenekleri kullanılmaktadır.
 • Silinen veya süresi dolmuş WhatsApp hikayelerini görebilirsiniz.
 • Kullanıcıların ne zaman çevrimiçi olduğunu, gizlenmiş olsalar bile görebilirsiniz.
 • Durum metninin ve profil fotoğrafının değiştirilme tarihini görebilirsiniz.
 • Büyük dosya boyutuna sahip herhangi bir içeriği karşı tarafa kolayca gönderebilirsiniz.
 • Bir uygulama parolası veya parmak izi koruması ekleyebilirsiniz ve daha bir çok özellik sunmaktadır.

WhatsApp Aero İndir

Öncelikle WhatsApp Aero Güncelleme 2024 ve indirme seçeneğine kendi web sitesinden erişebilirsiniz. whatsaero.com en güncel versiyonu indirilmektedir. En güncel sürümde bulunan özellikleri de kendi sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

WhatsApp Aero
WhatsApp Aero
 • Modern ikonlar: İndirilmesi tercih edilmektedir. Klasik ikona göre yenilenmiş ve modernize edilmiş en yeni simgeleri içerir.
 • Klasik İkonlar : Eski sürümden vazgeçemeyenler ve varsayılan simgeler içerir.
WhatsApp Aero indirme
WhatsApp Aero indirme
 • com.aero paket : WhatsApp’nı kaldırmak istemeyenler bu paketi seçebilir.
 • com.wa paket : Bu paketi seçerseniz Whatsapp ı kaldırmanız gerekmektedir.

Buradan seçim yaptıktan sonra indirme alanı açılacaktır. Oradan WhatsApp Aero Güncel İndir 2022 işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu