Teknoloji

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma -2022- (Uygulaması, Programları)

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programı; hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Whatsapp mesaj okuma, Başkasının Mesajlarını Okuma programı ücretsiz ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz. Sevgilinizin veya bir başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için kullanabileceğiniz bazı programlar var. Ancak en garantili yol WhatsApp Web’dir.

Birinin WhatsApp mesajlarını görüntülemenin birkaç yolu vardır. Bunları kısaca özetlemek gerekirse; WhatsApp Web, mSpy – Best WhatsApp Spy gibi uygulamalar vardır. Bu Yöntemler aşağıda belirtilmektedir.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okumak Mümkün mü?

Ne yazık ki, telefona fiziksel erişimi olmayan bir program kullanmadan karşı tarafın telefonuna gönderilen WhatsApp mesaj detaylarını okumak mümkün değildir. Casus yazılımlar sayesinde başka birinin WhatsApp’ın uzaktan erişim vererek yazışmaları okumak mümkün. Kodsuz WhatsApp mesajlarını okumanın püf noktası aslında bir uzaktan erişim programı kullanmaktır.

Baskasinin WhatsApp Mesajlarini Okuma
Baskasinin WhatsApp Mesajlarini Okuma

Ücretli ve ücretsiz yazılım sayesinde, başka birinin telefonunda WhatsApp mesajlarına nasıl erişeceğiniz detaylarına bu yazımızda anlatacağız. Genelde sevgili veya eş Whatsapp mesajını okumak için kullanılmasına rağmen, bu yazılım aslında ebeveynler tarafından çocukları izlemek için ve profesyoneller tarafından çalışanları izlemek için kullanılır.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma

Başkalarının WhatsApp mesajlarını okumak mümkündür. Yapması biraz zor olsa da başkalarının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Başkasına ait mesajları okurken, mesajı o kişiden önce okursanız yakalanabilirsiniz, bu nedenle mesajları açıldıktan sonra okumak daha iyidir. WhatsApp mesajlarını aşağıdaki şekillerde okuyabilirsiniz.

Whatsapp Mesajlarini Okuma
Whatsapp Mesajlarini Okuma
 • Bazı casus uygulamaları ile,
 • Google Drive ile
 • QR Kod ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak
 • Spoofing Yöntemi

Bazı Casus Uygulamaları İle (Whatsapp Mesajlarını Okuma)

Telefon takip programları, casus programlar olarak da bilinen bu tür programlar, Başkasının WhatsApp mesajlarını istediğiniz zaman okumanıza yardımcı olmaktadır. Peki Bu programlar nasıl çalışır?

Bu programların temel çalışma prensibi, bir hedef cihaza ait tüm verilerin canlı olarak izlenmesi veya kayıt altına alınmasına dayanmaktadır. Ayrıca telefondaki herhangi bir uygulamayı sadece WhatsApp ile sınırlı kalmadan inceleyip kaydetmeniz de mümkün.

WhatsApp dan gelen mesajların içeriği, mesaj bilgileri, mesajlardaki fotoğraf, video ve ses kayıtları başta olmak üzere uygulamanın akla gelebilecek her türlü verisine saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer güzel özelliği ise hedef telefon sahibinin ne olduğunu asla bilmemesidir.

mSpy Casus Uygulaması

Sevgilinizin veya başkalarının WhatsApp mesajlarını okumak için yazımızın devamını okumanız yeterli. Piyasadaki en güvenilir ve popüler programlardan biri olan mSpy, aradığınız desteği size sunuyor. mSpy bir casus yazılımdır. İnternet tarayıcıları aracılığıyla tamamen çevrimiçi erişim sunar ve hedef cihazdaki bilgilerin toplanmasına yardımcı olur.

Whatsapp mesajlarini mSpy ile geri yukleyin
Whatsapp mesajlarini mSpy ile geri yukleyin https://www.mspy.com.tr/whatsapp.html alıntılanmıştır.

Diğer bir özelliği ise canlı konum takibi sunmasıdır. GPS üzerinden sunulan bu özelliğin yanı sıra, hedef cihaz kişinin belirlediği sınırları aştığında kişiye bildirimde bulunulmasını sağlayan Geoframing adı verilen çok önemli bir özelliğe de sahiptir. Bu özellik daha çok ebeveynler ve işverenler tarafından tercih edilmektedir. Bu yazılımın diğer özellikleri ise söyle;

 • WhatsApp mesajlarını okuma,
 • SMS mesajlarını okuma,
 • Messenger mesajları
 • Klavye hareketleri ve bir sürü casusluk adına özellik barındırmaktadır.

Google Drive ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma

Google Drive, WhatsApp mesajlarını telefonda düzenli olarak saklayan ve telefonun değiştirilmesi veya kaybolması durumunda eski mesajları bu verilerini geri yükleyen bir uygulamadır. Başka birinin telefonundaki mesajları okumak için de kullanabilirsiniz.

 • Mesajını okumak istediğiniz kişinin telefonundan WhatsApp girip ayarlar panelini açın.
 • Sohbetler ==> Sohbet Yedeği yazan bölüme gelin.
 • Burada, yedeklemenin oluşturulmasını istediğiniz e-posta adresini girmenizi isteyen bir kutu göreceksiniz.
 • Buraya kendi e-posta adresinizi girerseniz, kaydedilen mesajlar düzenli olarak e-posta adresinize gönderilecektir.
 • Google Drive yöntemini kullanarak birinin WhatsApp mesajlarına erişebilirsiniz.

WhatsApp QR kodu İle Başkasının Mesajlarını Okuma

Bilindiği üzere WhatsApp Web, telefonlarda yüklü olan WhatsApp mesajlarının bir bilgisayarda görüntülenmesine yarayan bir platformdur. Ayrıca bilgisayarınızda çalışırken gelen mesajları telefonunuzda görüntüleyebilir ve yanıtlayabilirsiniz. Başka birinin telefonundaki bir WhatsApp mesajına erişmek için WhatsApp Web’i de kullanabilirsiniz.

 • Bilgisayardan web.whatsapp.com buraya tıklayın.
 • Önünüzde bir QR kod okuyucu gelecektir.
 • Mesajlarını okumak istediğiniz telefonda WhatsApp uygulamasını açın.
 • Seçenekler bölümünde WhatsApp Web’e girin ve QR kodunu buradan okuyun.
 • Bu yöntem, birisinin WhatsApp mesajlarını bir QR kodu ile WhatsApp Web’de okumanıza olanak tanımaktadır.

Spoofing Yöntemi

Spoofing yöntemi diğer yöntemlere göre daha fazla teknik bilgi gerektiren bir yöntemdir. Bu yöntemle WhatsApp uygulamasının Mac adresini öğrenebilir ve mesajları başka bir cihazda görmek için kullanabilirsiniz.

Web Sitesi İle WhatsApp Mesajlarını Okuma

İnternette Başkasının WhatsApp mesajlarını okumak bir çok site bulunmaktadır. Bu web sitelerinden herhangi birine girerseniz, çevrimiçi olarak WhatsApp mesajlarına erişeceğinizi iddia etmektedir. Siteye girdiğinizde, mesajlarını görmek istediğiniz kişinin telefon numarasını girmeniz istenecektir. Ardından, telefon numarasını girdiğiniz kişinin WhatsApp mesajlarını görüntüleyeceğinizi belirtecektir.. Ancak bunun çok güvenilir bir yöntem olmayabileceği unutulmamalıdır.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı İndir Ücretsiz

Başkalarının Whatsapp mesajlarını okumak için kullanılan bir çok yazılım bulunmaktadır. Bu yazılımlar sayesinde sadece istediğiniz kişinin WhatsApp mesajlarını okumak haricinde, telefondaki birçok uygulamayı da kontrol edebilirsiniz.

Başka birinin mesajlarını okumak için o kişinin telefonuna casus yazılım yüklemeniz gerekir. Bunu çevrimiçi yapabilirsiniz. Ancak bu yazılımlar ücretlidir bu yazılımlara sahip olmak isterseniz ücretleri de makul bir fiyata sahiptir. Arama Motorlarına casus yazılım yazdığınızda, birçok yazılım karşımıza çıkmaktadır.

Casus yazılımlar bir telefondaki tüm bilgileri size gizlice iletir, bu nedenle hiçbir yazılım programı bunu ücretsiz olarak yapmaz. Ücretsiz yazan sitelere güvenmeyin. Bu tür programları seçerken, en güvenilir ve en iyi çalışan programları seçmelisiniz. Bu programları internetten araştırarak bulabilirsiniz.

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma Ücretsiz

Kodsuz ve herhangi bir program yüklemeden WhatsApp Web üzerinden kişisel olarak yapabilirsiniz. Bunu yapmak için, mesajlarını okumak istediğiniz kişinin telefonunu almanız germektedir.

 • Bilgisayardan web.whatsapp.com buraya tıklayın.
 • Önünüzde bir QR kod okuyucu gelecektir.
 • Mesajlarını okumak istediğiniz telefonda WhatsApp uygulamasını açın.
 • Seçenekler bölümünde WhatsApp Web’e girin ve QR kodunu buradan okuyun.
 • Bu yöntem, birisinin WhatsApp mesajlarını bir QR kodu ile WhatsApp Web’de okumanıza olanak tanımaktadır.

Telefon Numarasıyla Whatsapp Mesajları Okunur Mu?

Telefon numarası girilerek diğer telefonun WhatsApp mesajlarını okumak hiçbir şekilde mümkün değildir. Bu yöntemin çok güvenilir bir yöntem olmayabileceğini de belirtmek gerekir.

WhatsApp Çalma Uzaktan 2022

Uzaktan kod olmadan WhatsApp çalma mümkün değildir. Yukarıda belirtilen tüm yöntemlerde de karşı tarafın telefonunun elinizde olmasını gerektirir.

Telefondan Başka Birinin WhatsApp’ına Girmek

Ne yazık ki, telefona fiziksel erişimi olmayan bir program kullanmadan karşı tarafın telefonuna gönderilen WhatsApp mesaj detaylarını okumak mümkün değildir. Casus yazılımlar sayesinde başka birinin WhatsApp’ın uzaktan erişim vererek yazışmaları okumak mümkün. Kodsuz WhatsApp mesajlarını okumanın püf noktası aslında bir uzaktan erişim programı kullanmaktır.

3.5/5 - (6 votes)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu