Sosyal Medya

Whatsapp Aero Neden İnmiyor (Kapandı mı, Güncelleme Olmuyor)

WhatsApp Aero Hata Veriyor

Whatsapp Aero Neden İnmiyor, Bir çok kişinin kullandığı bu uygulama kapandı mı, neden güncelleme olmuyor soruları oldukça merak edilmektedir. Bizde bu yazımızda detaylı araştırmalar yaparak. Whatsapp Aero neden inmiyor, WhatsApp Aero son görülme görme, WhatsApp Aero yazıyor gözükmüyor hakkında detaylı bilgiler aktaracagiz.

Son zamanlarda, WhatsApp Aero kullanan birçok kullanıcı. “Giriş yapmak için resmi WhatsApp uygulamasına sahip olmanız gerekir” hatasıyla karşılaştı. Bu durum, Aero’nun kapanmasına ve kullanıcıların mesajlarına erişememelerine yol açtı. Peki ne oldu? WhatsApp Aero neden Hata Veriyor.

Aero Nedir?

WhatsApp Aero, orijinal Whatsapp’a ek özellikler ve özelleştirmeler sunan değiştirilmiş bir uygulamaydı. Resmi olmayan bir uygulama olmasına rağmen, son yıllarda oldukça popüler hale gelmişti.

Whatsapp Aero Kapandiimi
Whatsapp Aero Kapandiimi

Whatsapp Aero Kapandı mı 2024

Evet. WhatsApp Aero, resmi WhatsApp’ın modifiye edilmiş bir versiyonuydu. 2024 yılında WhatsApp tarafından gizlilik, güvenlik, telif hakkı ihlali ve reklam gibi nedenlerden dolayı kapatıldığı bilinmektedir.

Whatsapp Aero Neden İnmiyor

Aero’nun kendi web sitesinden indirilen, WhatsApp uygulamasının eski bir sürüm olduğu ve 20 Aralık 2023 tarihinden itibaren desteklenmeyeceği konusunda bir uyarı yer almaktadır.

  • Resmi Whatsapp’ı indirin: Bu en güvenli ve sorunsuz seçenektir.
  • Farklı bir alternatif uygulama kullanın: GB Whatsapp, YoWhatsapp gibi alternatifler mevcut.
  • Aero’nun güncel versiyonunu indirin: Bazen geliştiriciler, kısıtlamaları aşmak için güncellemeler yayınlar.

WhatsApp Aero Güncelleme Olmuyor?

Meta, resmi olmayan WhatsApp uygulamalarının güvenlik ve gizlilik riskleri taşıdığını belirterek bu uygulamaları yasakladı ve artık güncelleme almamaktadır. Bu karara göre WhatsApp Aero ve benzeri uygulamalar artık kullanılamayacak.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu