Teknoloji

Whatsapp Çevrimiçi Takip Ücretsiz 2022

Whatsapp Online Takip Ücretsiz

WhatsApp’ta seçtiğiniz herhangi birinin çevrimiçi durumunu ücretsiz takip etmek için; Whatsapp Çevrimiçi Takip Etme hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. WhatsApp online takip ücretsiz ,Whatsapp son görülme takip ücretsiz yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Örneğin WhatsApp’ta seçtiğiniz bir kişinin çevrimiçi olup olmadığını takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir çok uygulama bulunmaktadır, sevgilinizin, arkadaşınızın veya çocuğunuzun hangi saat ve dakikalarda Whatsapp’a da çevrim içi olduğunu görebilirsiniz. WhatsApp’ta belirlediğiniz kişinin çevrimiçi olup olmadığını takip etmek için kullanılan tüm uygulamalar; online hizmet vermekte ve Premium özelliklere sahiptir. Bu uygulamalar iOS ve Android cihazlarda da çalışmaktadır. Kullanıldığınız bir çok cihazda sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Bu uygulamalar;

  • WaLog – Çevrimiçi Takip
  • WaRadar – Online Kullanım Süresi için Takip
  • Mspy İle Whatsapp Çevrimiçi Takip

Whatsapp Çevrimiçi Takip Ücretsiz

Whatsapp da insanları takip etmek gerçekten çok zor. Bunu manuel olarak yapabilmek için WhatsApp’ta sürekli açık olmanız ve fiziksel olarak takip etmeniz gerekmektedir. Bu son derece zor ve meşakkatli bir süreçtir. Aşağıda bahsedeceğimiz uygulamalar bunu online olarak ücretli veya ücretsiz olarak yapmaktadır.

WaLog – Çevrimiçi Takip

WaLog, sevdiklerinizi veya kendi çevrimiçi etkinliklerinizi izleyerek ve analiz ederek sizi uyarır. Bu online uygulama ile WhatsApp’ta seçtiğiniz kişilerin çevrimiçi durumlarını takip edebilirsiniz. Anlık bildirimler ve gerçek zamanlı durum raporlarını size bildirmektedir. Ayrıca dilerseniz uygulamadan bildirimleri kapatabilir ve detaylı raporlar vermektedir. Bu Çevrimiçi Takip uygulamasını 10 gün ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz.

WaLog Cevrimici Takip
WaLog Cevrimici Takip

Bu uygulamanın ücretsiz deneme süresi sona erdiğinde uygulama içi satın alma işlemleri yapılabilir. Ancak abonelikler dolar kuru üzerinden satın alınmaktadır. Haftalık Abonelik – $ 2,99 dır.

WaRadar – Online Takip

Bu uygulamanın arayüzü WaLog ile aynıdır ve benzer şekilde çalışır. Uygulamanın ana ekranında takip etmek istediğiniz kişinin adını ve telefon numarasını girip “Ücretsiz Dene” butonuna dokunarak kişinin WhatsApp çevrimiçi takip etmeye başlayabilirsiniz.

WaRadar Online Takip
WaRadar Online Takip

Bu uygulamada kullanıcı yorumları dikkate alınırsa tek numara takibinin ücretsiz olduğu belirtiliyor. Ancak, belli bir zaman sonra Pro sürümüne yükseltilmesi gerektiği belirtilmektedir.

WhatsApp çevrimiçi takip ve bildirim uygulamaları genellikle size ücretsiz kullanım için zaman tanır. Ancak belirli bir zaman sonra o zaman uygulamaların ücretli sürümlerini almanız gerekir. Ücretler haftalık ve aylık olarak alınabilir. Ücretsiz deneme süresi sona ermeden üyeliği iptal etmelisiniz, aksi takdirde üyelik iptal edilmezse ücret hesabınızdan ödenecektir.

5/5 - (1 vote)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu