Sosyal Medya

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için Whatsapp Durumları

Eski sevgiliye hala aşıksanız, eski sevgili ile yeniden barışma umudunuz varsa onu kıskandırmak için Whatsapp durumları üzerinde bazı küçük oyunlar oynayarak onun dikkatini çekebilirsiniz. Nitekim bunu yapan binlerce aşık var. Ancak eski ilişkiyi yeniden alevlendirmek niyetinde olmayan sevgiliyi kışkırtmak ve onu etkilemek için yapılacak tüm şeyler; sadece nefreti arttırır. Karşı tarafı yeniden eskisi gibi sevmeye teşvik etmez. Eski sevgiliyi kıskandırmak için whatsapp durumları niyete göre değişecektir. Mesela eski sevgiliyi yeniden kazanmak niyetiniz varsa: Dilerseniz diğer  Yeni Tanışılan Kızla Konuşulacak Konular yazımızada bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sensiz yarım kaldım, sen gelene kadar da öyle kalacağım
Değerini bilmek için ayrı kalmamız gerekiyordu, artık bildim dön!
Yeryüzünde senden başka bir ruh ikizim yok
Sadece bıraktığın anda donup kaldım, hatıralar her yanımda!
Seni unutmama şarkılar türküler izin vermiyor!
Seni unutma çabalarım, daha çok sevmemi sağlıyor!
Sen gittiğini sanıyorsun ama kalbimin ortasında kalmaya devam ediyorsun.
Sensiz her mevsim kış her yer deprem alanı, gönlümün köşkü yıkık, boynum bükük, gündüzler gece olmaya devam ediyor!
Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için Whatsapp Durumları

Eski sevgiliyle yeniden kavuşmak istemeyen ama onu kızdırmak isteyen ya da kıskandırmak isteyenlerin başvurduğu Whatsapp durumları :

Eski Sevgiliyi Kiskandirmak
Eski Sevgiliyi Kiskandirmak
Artık tüm mevsimlerim bahara dönüştü
Beklediğim gibi, daha güzelini ve daha iyisini buldum!
Ayrıldığı tarihi yazıp kırmızı kalp emojisi koymak
Nihayet beni anlayana rast geldim
Çivi çiviyi söktü gerçekten, hoş geldin yeni bahar!
Ne kadar körmüşüm, artık görüyorum. Hayat çok daha renkli.
Biri gider biri gelir, hayat ne güzel 😊
Üzerimden büyük bir yük kalkmış oldu. İnşallah bir daha böyle felaketi yaşamam!
Eski Sevgiliyi Kıskandırmak için Whatsapp Durumları

Eski Sevgiliyi Kıskandırmak İçin Whatsapp Durumları

Başka bir partner ile çekilmiş bir resim; karşı tarafın kıskançlıktan perişan edebilir. Böyle bir resmi duruma koyanların niyeti yeni bir birliktelik portresi vermek ve karşı tarafı kıskandırmaktır. Yalnız çekilmiş bir resim ve üzerine de artık umurumda değilsin! Yazarak karşı tarafta sinsice sizi bekleyen eski sevgiliyi çıldırtacaktır. Sevgililerin bir süre birbirinden ayrı kalması, ebediyen ayrı kalacakları anlamına gelmiyor. Bazen birlikteliğin sevgi bağının daha da güçlenmesi için, bir süre ayrı kalmak daha iyi olabiliyor. Bu durumu göze alarak; fazla kıskandırmamak daha iyi olabilir. Bazen bu kıskandırma operasyonları sevgiliyi nefrete yönlendirebilir ve sizinle ilgili iyi duyguları yıkabilir.

Eski Sevgiliyi Kazanma Yolları

Eski Sevgiliyi Kazanma Yollari
Eski Sevgiliyi Kazanma Yollari

Eski sevgilinizin size dönmesini sağlamak için iyi görünmek her zaman önemlidir. Hiç kimse vazgeçilmez değildir havasında takılmalısınız. Burnunuz havada olmalı. Onsuz da yaşadığınızı göstermeniz; onun ilgisini daha çok çekecektir. Çok seviyorsanız ever, numara yapmak zor olabilir ama eski sevgiliyi geri kazanmaya çalışırken gereklidir. Acıdan çoktan uzaklaşmış ve ayrılıktan etkilenmemiş gibi davranmalısınız. Bu gerekli çünkü öyle ya da böyle karşı tarafın gururunu tetikliyor. Eski sevgilinizin sizi fark etmesine izin verin ama ona ulaşmak için ilk adımı siz atmayın. Ayrılık sonrası özgüveninizi sergileyecek girişimleriniz meyve verecektir.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu