Teknoloji

Rastgele Sayı Seçici – 1 ile 10 Arasında Sayı Seçici

Rastgele Sayı Seçici – 1 ile 10 Arasında Sayı Seçici; programlar nedir ve ne için kullanılır? Bu sistemler sayısal loto ve benzeri şans oyunlarını oynamak isteyenler. Sayı bulmak isteyenler için kolaylaştırıcı yazılımdır.

Alt ve üst limiti programda belirleyerek; istediğiniz sayı aralığında sistemin sizin için sayılar üretmesini sağlayabilirsiniz. Bu işi yapmak için açılan siteler var. 1 ile 10 Arasında sayı seçici; programlar, size saniyeler içinde rakam ya da sayı üretir. Üretilen sayıların rakam olması ya da 2 basamaklı 3 basamaklı sayılar olması işinizi kolaylaştıracaktır.

Rastgele Sayı Seçici Nerede Kullanılır?

Bir arkadaşınızla oyun oynarken, sayısal loto oynarken, sayılarla oynanan şans oyunlarında kafanızı yormadan sayı seçici yazılımı kullanarak işinizi hızlandırabilirsiniz. Bu tür programlar listeler halinde sayı üretmek gerektiğinde çok işe yarar. Sadece şans oyunları için değil başka işleriniz için de sayı seçici kullanabilirsiniz.

Rastgele Sayı Seçici (1 ile 10 Arasında Sayı Seçici)

İstediğiniz sayı aralığında sayılar üreten bu tür yazılımlar, rakamları rastgele verirler. Alt ve üst limiti sizin belirlemeniz gerekiyor. Bu tür yazılımlar, saniyeler içinde aralıktaki kombinasyonları kullanarak size sayılar üretir. Bu tip yazılımlar, kura çekimleri için de yararlıdır.

Sayi Secici
Sayi Secici

Bir grupta grup sayısı kadar numaralandırma yapılarak; gruptan kişi seçmeniz gerektiğinde; sayı seçici yazılımı kullanabileceksiniz. Karmaşık şifre oluşturucu yazılımlar da genelde bu hizmetle beraber verilmektedir.

Rastgele Sayı Seçici Siteler

“https://tr.rakko.tools/tools/91/” sitesinde sayı seçici robotunu kullanabilirsiniz. https://rastgele-sayi.hesaplama.net/ sitesinde de aynı şekilde sayı ürettirebilirsiniz. Programda rastgele grup üretici fonksiyonu da çalışmaktadır.

XML şema oluşturucu SSL Sertifika oluşturucu QR Kod oluşturucu gibi hizmetler de web sitelerinde verilmektedir. Şans oyunlarında veya bilgisayar başında arkadaşlarınızla oynayacağınız oyunlarda rastgele sayı üreten yazılımları kullanarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bazı programlar kaç tane sayı hesaplamak istediğiniz soran daha gelişmiş yazılımlardır.

Bu yazılımlara en küçük ve en büyük değer aralıklarını girerek. Hesaplanacak seri sayısını da belirleyerek istediğiniz kadar sayı üretilmektedir. Rastgele sayı üreten yazılımlar geniş bir kodlama skalasına sahiptir. Bilgisayarda rastgele sayı hesaplaması için çalıştırılan yazılıma başlangıç ve bitiş değerini girerek; istediğiniz kadar sayı üretebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Gncbilgi Editör

Teknoloji uzmanı, Blogger!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu