Sosyal MedyaTelefon

Telefon Takip Programları Ücretsiz 2024 ( Android, İphone)

Kendi telefonumdan esimin telefonunu nasıl takip edebilirim, Fiziksel erisim olmadan telefon takip

Telefon Takip Programları Nedir? Bir çok kişi telefonlarının çalınmasına karşı takip programları yada çocuklarının yada yakınlarının ne yaptığını doğru yanlış herhangi bir olayı bilmeleri ve karşı koymaları için telefon takip programı arıyor ve dinleme özelliğiyle kullanmak istiyor ve bu yönde Google’da araştırmalar yapıyor ancak piyasada oldukça fazla işe yaramayan uygulama bulunuyor ve insanların zamanlarını çalmakla kalmayıp birde üzerine paralarınızda alıp hiç bir hizmet vermiyorlar bizde bu yazımızda güvenebileceğiniz en iyi 3 telefon takip programlarından bahsedeceğiz.

En İyi Telefon Takip Programları 2024

  • FlexiSPY (WhatsApp sms , çağrı takibi , canlı çağrı dinleme gibi özellikleri bulunduran uygulama).
  • mSpy (GPS takibi bulunmakta ve takibini sağlıyor arka planda kendini belli etmeden çalışmaktadır).
  • Hoverwatch (Sms ve sosyal medya takibi yapılmaktadır.)

FlexiSPY (Telefondan WhatsApp, Sms ,Çağrı Takibi Programı)

FlexiSPY takip programi
FlexiSPY takip programi

1.FlexiSPY; En iyi uygulamalar arasında zirvede bulunmaktadır. Uygulama olarak gözü önünde bulunmakta ve sunduğu özellikler ile oldukça sevilmektedir. Kullanıcıları tarafından güzel yorumlar belirtilmektedir ve tamamen kullanıcı memnuniyeti üzerine kurulmuş bir uygulamadır. WhatsApp , sms , çağrı takibi , canlı çağrı dinleme gibi özellikleri bulunduran uygulama.

Özellikleri: WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz, takip edebilirsiniz hatta Aramaları kontrol edebilirsiniz , Aramaları canlı bir şekilde dinleyebilirsiniz , GPS ile telefonunuzu takip edebilirsiniz , SMS takip edebilirsiniz , e posta takibi yapabiliyorsunuz. Ayrıca Kullanıcı dostu ara yüze sahip olması kullanıcı için oldukça etkileyici ve kolay kullanım sunmaktadır. Hatta Android (Google play) ve Iphone yani  cep telefonu işletim sistemlerinde rahatça kullanılmaktadır. Rot işleminin yapılması yada yapılmaması önemli değildir.

Dezavantajları: Takip etmeniz gereken kişinin telefonuna fiziksel olarak indirmeniz gerekmektedir. Bu Uygulamanın Ücretli diğer uygulamalara göre ücreti  biraz daha fazladır.

mSpy (Telefon Dinleme Programı )

mSpy Telefon Dinleme Programi
mSpy Telefon Dinleme Programi

2.mSpy; Listemizin 2ci sırasında mSpy bulunuyor. kullanıcı dostu ve rakiplerine göre ucuz fiyatlı olması sıkça tercih edilmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca Entegrasyon işlemi oldukça kolay ve fazla pil tüketmeden arka planda çalışmaktadır ayrıca kullanıcı telefonuna asla bildirim vermemektedir. Eğer telefonunuzu hırsızlardan korumak için GPS takibi bulunmaktadır ve takibini sağlıyor arka planda kendini belli etmeden çalışmaktadır. kullanım amacınızı karşılama bakımından oldukça tecrübeli olan mSpy dünya genelinde ne popüler uygulamalar arasında görülmektedir.

Özellikleri; SMS ve sosyal medya mesajlarının takibini yapmaktadır. Ayrıca Eposta ve pano işlemlerini kaydedebiliyor ve aktarabiliyor. En önemli özelliklerinden biri olan Uzaktan kontrol işlemlerini yapabiliyorsunuz. Arama kaydı tutabiliyor ve konuşmaları dinleye biliyorsunuz.

Bu uygulama cep telefonlarında çok az pil tükettiği için fark edilmesi oldukça güçtür. Hatta Tüm verilere bir tarayıcı ile erişebilme olanağı sunmakta mobilden dahi girebiliyorsunuz ve basit ve kolay kullanım sunmaktadır.

Dezavantajları; Takip edilmesi gereken telefona fiziksel olarak kurulması gerekmektedir. Ayrıca bu uygulama telefon görüşmesi gerçekleştiği esnada dinleme imkanı sunmamaktadır.

Hoverwatch ( Telefon Takip Programı Ücretsiz)

Hoverwatch Telefon Takip Programi Ucretsiz
Hoverwatch Telefon Takip Programi Ucretsiz

3. Hoverwatch; Ebeveynler ve iş verenler için tasarlanmış bir uygulama olarak göz önünde bulundurulmaktadır. Genelde kullanımı çocukların ve işçilerin takibi yapılması gerektiği kadar özelliği bulunmaktadır. Ayrıca kullanıcılarının memnuniyeti göz önüne alındığında oldukça sevildiği ve ücretsiz sürümünün bulunması kullanıcılarını cezbetmeye yetiyor bu sayede listelinizin 3cü sırasında yer almaktadır.

Özellikleri; Sms ve sosyal medya takibi yapılmaktadır. Arama kayıtlarının kaydedilmesi , GPS ile sürekli konum paylaşımı , Uzaktan selfie çekebilme yeteneği bulunmaktadır.

Dezavantajları; İOS için kullanılmaktadır. Uygulama Android cihazlarını desteklememektedir. Fakat uygulamanın özellikleri rakiplerine göre az olarak görülmektedir. Ayrıca Uygulamanın hedef telefona fiziksel olarak indirilmesi gerekmektedir.

Telefon Takip Programı Yorumları Nedir?

Sizde Yukarıda belirtilen uygulamalardan biri kullandı iseniz kullanmak isteyenlere yardımcı olmak maksadıyla sitemizin yorum kısmında görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu