Sosyal Medya

Whatsapp’a Müzikli Durum Koyma 2024, En Kolay Yöntem

Whatsappta Resimli Müzikli Durum Nasıl Yapılır? – WhatsApp Müzikli Durum Yapma yöntemi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Durumunda fotoğrafa müzik eklemek için slayt gösterisi yapma programını indirmeniz gerekiyor. WhatsApp durumunda fotoğrafa müzik eklemek için 2 yöntem bulunmaktadır. Bunlar; Audio Status Maker ve Slayt Gösteri Hazırlayıcı uygulamalarıdır.

WhatsApp Müzikli Durum Yapma Nedir?

WhatsApp durumu sayesinde rehberimizde bulunan kişilerle birçok farklı durumu paylaşmak mümkün olacaktır. Bu nedenle, birçok kişi WhatsApp durumlarından da müzik paylaşmak istemektedir. Fakat Whatsappta henüz böyle bir özellik yoktur. Durum böyle WhatsApp Müzikli Durum yöntemini bir çok kişi merak etmektedir. Bazı uygulamalar ile WhatsApp Müzikli Durum yapmak mümkündür.

Whatsappta Resimli Müzikli Durum Yapma

Alternatif yollar sayesinde WhatsApp durumuna müzik eklemek mümkün. Bu yöntemlerden biri de Audio Status Makers uygulamasıdır. Bu uygulamayı cep telefonlarına indirmeniz gerekiyor.

Whatsappta Resimli Muzikli Durum
Whatsappta Resimli Muzikli Durum
  • İndirme işlemi tamamlandıktan sonra “Library” bölümüne gitmeniz ve Whatsapp’a duruma eklenecek müziği eklemeniz gerekir.
  • Müziği ekleme işlemi bittikten sonra müziğin süresinin kısaltılması gerekmektedir.
  • Arka planı da seçerek durumdaki müziği kolayca paylaşabilirsiniz.

Slayt Gösteri Hazırlayıcı Uygulaması ile Resimli Müzikli Durum Yapma

WhatsApp durumuna müzik eklemenin bir başka yolu da Slayt Gösteri Hazırlayıcı uygulamasını kullanmaktır. Bu yöntemi uygulamak için öncelikle Google Play veya App Store’dan Slayt Gösteri Hazırlayıcı uygulamasını indirmeniz gerekir. Ardından indirilen uygulamayı çalıştırdığınızda, mobil cihazınıza aktarmak istediğiniz görüntüyü ve şarkıyı seçmelisiniz.

Bu uygulamada, açılan resimlerin saniye ve arka plan gibi değişiklikleri yapabilirsiniz. Ancak burada saniyeleri yüksek tutmak önemli bir detaydır. En sevdiğiniz müziği kolayca ekleyebilirsiniz. Yaptığınız işlemlere ile doğrudan WhatsApp durumunuzda da paylaşabilirsiniz. Veya mobil cihazınıza kaydedebilirsiniz.

WhatsApp Durum Müzik Ekleme

Bu belirteceğimiz yöntem; WhatsApp durumunuza müzik eklemenin en kolay yoludur. Bu yöntemi herhangi bir uygulama yardımı olmadan yapabilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Telefonunuzdaki herhangi bir müzik uygulamasında istediğiniz müziği açın,
  • Müzik çalarken WhatsApp uygulamanızda durum seçeneğine gidin.
  • Anında arka planda müzikli bir video kaydetmek için kayıt düğmesine uzun basın.
  • Bu, telefonunuzda çalan müziği, rehberinizde bulunan kişiler ile kolayca paylaşabileceğiniz WhatsApp durum videonuza ekleyecektir.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu