Sosyal Medya

Zoomie Web Giriş – Web APK (İnstagram Profile)

Zoomie Web Giriş, Instagram’da gizli profilleri görüntüleme ve profil resmi büyütmek için tercih edilen uygulamalardandır. Bu uygulama Ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı plana sahiptir. Bu uygulamayı kullanarak, İnstagramda takip etmediğiniz gizli profillerin gönderilerini, hikayelerini, Reels videolarını ve görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz İnstagram profilin resmini büyütebilirsiniz.

Zoomie Web, Instagram’da gizli profilleri görüntülemek için kullanışlı bir araçtır. Kullanımı için; Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Daha sonra Gizli profili görüntülemek istediğiniz kullanıcı adını girip ve “Ara” düğmesine tıklamanız yeterlidir. Son olarak ise İnstagram Gizli profilin gönderileri, hikayeleri ve Reels videoları görüntülenecektir.

Zoomie Web Nedir?

Zoomie Web, Instagram’da gizli profilleri görüntülemek için kullanılan ve en çok araştırılan web uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak, takip etmeden görüntüleyemediğiniz gizli Instagram profillerini görüntüleyebilirsiniz.

Zoomie Web
Zoomie Web

Zoomie Web, ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı plana sahiptir. Ücretsiz planda, gizli profillerin gönderilerini ve hikayelerini görüntüleyebilir, ancak onları takip edemezsiniz. Ücretli planda ise gizli profilleri takip edebilir, hikayelerini indirebilir ve profil fotoğraflarını büyütebilirsiniz.

Önemli : Zoomie Web, Instagram tarafından önerilen bir uygulama değildir. Bu nedenle, gizliliği ihlal etme riski taşır. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanmadan önce dikkatli güvenlik önemlerini almanız önerilmektedir.

Zoomie Web Giriş (İnstagram)

Zoomie Web, Postegro, Scout ve Bestwhozi mantığına dayanmaktadır. Bu uygulama, Instagram gizli hesapları görüntüleme hizmeti sunan ve 2 ayrı planla çalışan bir platformdur. Zoomie Web, Postegro, Scout ve BestWhozi ‘de bulunan tüm özellikleri içermektedir. Bu uygulamada arama butonunu kullanarak istediğiniz Gizli olan hesapları görüntüleyebilirsiniz.

Zoomie Web Giriş Web Sitesi Aktif Değil
Link DurumuUygulama Linki Aktif ✅ Tıkla
Giriş YöntemiGoogle Play
Zoomie Web Giriş

Benzer Olarak Kullanılan Uygulamalar Dikkatini Çekebilir;

Zoomie For İnstagram – Profile Uygulaması

Zoomie, Instagram profil resimlerini büyütmek için kullanılan ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak, takip etmediğiniz kişilerin profil resimlerini bile büyük ve net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Zoomie ‘yi kullanmak için öncelikle uygulamayı App Store veya Google Play Store‘dan indirmeniz gerekir. Ardından, uygulamayı açtığınızda, görüntülemek istediğiniz profil resminin bağlantısını girmeniz gerekir. Bağlantı girdikten sonra, profil resmi anında büyütülecektir.

Zoomie, Profil Resmi Büyütme Linki
Zoomie, Profil Resmi Büyütme

Zoomie Web Benzeri Uygulamalar

Zoomie Web Benzeri Uygulamalar, Instagram’da gizli profilleri görüntülemek için kullanabileceğiniz kullanışlı araçlardır. Ancak, bu uygulamaları kullanmadan önce güvenliğiniz için dikkatli olmanız gerekmektedir.

GNC Bilgi

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu