Faydalı Bilgiler

Pingru Web Giriş – Güncel Giriş Yap – 2024

Postegro nasıl giriş yapılır?

Son zamanlarda en çok merak edilen Pingru Web Giriş ve 2024 yılında güncel giriş bilgilerini bu yazımızda ele alacağız. Instagram’da gizli hesaplarını Pingru Web bakabilirsiniz. Eğer merak ettiğiniz bir hesap gizli ise ve içeriklerini göremiyorsanız, Pingru Web sitesini kullanarak (dikkatli kullanmak gerek) gizli profilleri görebilirsiniz.

Bu yazımızda Pingru Web uygulamasını nasıl indireceğinizi ve kullanacağınızı adım adım anlatacağız.

Pingru Web Nedir?

Pingru, üçüncü taraf bir Instagram kapalı/gizli profil görüntüleyici uygulamasıdır. Özellikle özel Instagram hesaplarının ayrıntılarını görmek için kullanılmaktadır. Bu uygulama, hesapları gizli olarak ayarlasalar bile ziyaret etmenize, gönderilerini görmek ve en son hikayelerini ücretsiz olarak görmenize imkan tanımaktadır.

Pingru Web Giris Nedir Guncel Giris Linki
Pingru Web Giris Nedir Guncel Giris Linki

Pingru Web Giriş

Öncelikle Pingru Web Giriş yapmak için, bilgisayarınızda tarayıcınızı açın ve Pingru web adresi olan https://pingru.pro/ kopyala- yapıştır yapın ve giriş yapın. Daha sonra Ana sayfada, gizli hesabın kullanıcı adını veya profil bağlantısını gireceğiniz bir arama kutusu bulacaksınız.

Instagram kullanıcısının Profil sayfasındaki özel/gizli olarak ayarlanmış resimlerin bir listesini göreceksiniz. Her bir fotoğrafın üzerine tıklayarak daha büyük bir görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede diğer herkese açık gönderilerde olduğu gibi içeriklere göz atabilirsiniz.

Pingru WEBGiriş
Link DurumuAktif Değil 🔴
Pingru Web Giriş 2023

Pingru Web APK

Apk AdıPingru
Sürümv 2.32
Boyut5.8 MB
GeliştiriciPingru Web
Pingru Web APK

Ancak, bu tür uygulamalar genellikle havuz sistemleriyle çalışır. Yani hesabınızı bu uygulamalara entegre etmek, hesap güvenliğinizde zafiyetlere neden olabilir. Özetle, bu uygulamaların veri havuzlarında yer alarak risk altına girebilirsiniz.

Pingru WEB Nasıl Çalışır?

Pingru Web, Instagram’da arkadaş olmayan profilleri görmek için özel olarak kodlanmış ücretsiz bir üçüncü parti uygulamadır. Instagram’da gizli profiller veya herkese açık olmayan profiller, Pingru uygulaması ile görülmektedir. Ancak Hesabı gizli olan bir kişinin profilini görmek için arkadaş listesinden birinin veya hesap sahibinin daha önce Pingru WEB veya Canlı Tv İzle Kim gibi bu tarz uygulamalar kullanmış olması gereklidir.

Pingru WEB, her gün sadece 3 kişi ile sınırlıdır ve Instagram hesabınızın adı ve şifresi ile kullanıma açılır. Bu durumda, hesabınızın herkese açık hale gelme ve başkasının eline geçme ihtimali bulunmaktadır.

Pingru Web iOS

An itibariyle, Apple cihazları için resmi bir Pingru web sürümü mevcut değildir. Eğer bu uygulamayı iOS cihazınızda kullanmak istiyorsanız, resmi sürümünü beklemelisiniz.

Pingru Kullanmak Güvenli Mi?

Kesinlikle Hayır. Güvenilir Değil. Zira hesap adı ve şifresi talep etmek, güvenlik açısından son derece güvenilmez bir işarettir. Bir kullanıcının şikayetvar. com a yazdığı şikayete bakalım;

Instagram®’daki gizli hesapları gösterdiği iddiasıyla ortaya çıkan Pingru, bir kez kullanıldığında hesabınıza sızıp şifrenizi ele geçirerek sizin kontrolünüzü elinden alıyor. Kesinlikle dikkate almayın, indirmeyin ve kullanmayın. Bu yüzden gerçek hesap bilgilerinizle asla ve asla bu programa giriş yapmaktan kaçının. Güvenliğiniz her şeyden önemlidir.

Bu tarz uygulamaları kullanacaksanız genelde fake hesap ile kullanmayı tercih etmelisiniz.

Pingru İşe Yarıyor Mu?

Pingru, Instagram’da gizli hesapları görüntülemek için havuz sistemi kullandığı için faydalı olabilir. Fakat hesap bilgilerinize eriştiği için güvensizdir.

Pingru Web Benzer Siteler

  • Secretle,
  • Canlı Tv İzle Kim,
  • İNSTRA PRO,
  • Private INSTA,
  • Scout,
  • Zoomiee, vb uygulamalar ve sitelerin çalışma sistemi hep aynıdır.

Samet YALÇIN

GNCBilgi.com'un ilk ve yönetici yazarı olan GNC Bilgi adlı yazar, GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde içerik oluşturmakla beraber tüm site yönetiminden sorumludur.GNCBilgi, birden fazla kategoride doğru, tarafsız ve nesnel bilgiyi son ziyaretçiye ulaştırabilmek için çaba sarf eder. GNCBilgi'nin ilk ve tüm yetkiye sahip olan GNC Bilgi adlı yazarıysa GNCBilgi.com içerisindeki tüm kategorilerde en nesnel, özgün ve doğru bilgiyi aktarmakla görevlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu